|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: EX pušači
31.5.2010 0:14:48   
cipiripi
Ja o tim preparatima neznam nista..znam samo da nikorete imaju 2mg nikotina sto ti je gore od cigare user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: EX pušači
31.5.2010 0:18:40   
Pipi duga carapa
Ostavljala sam samo jednom na sest meseci i za mmesec dana bila plus dest kg,pet skinula pet nikad viseuser posted image .Sve se kao tesim kad zabebim,ostavljamuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: EX pušači
31.5.2010 0:54:02   
gagana83
Skoro je bila neka emisija na B92 gde su pricali o cigaretama,o Zibanu i slicnim tabletama za odvikavanje od pusenja i slozili su se da su bezbedne.

Ja znam nekoliko ljudi koji su uz pomoc Zibana ostavili cigarete,jedna od njih je i drugarica koja radi u apoteci , dok mom muzu nisu pomogle,smanjio je dok ih je pio ali se posle sve vratilo na staro.

To sto imaju vise nikotina od samih cigara,mislim da nije toliko vazno jer se tablete piju nekoliko nedelja.Zamisli koliko nikotina unese u organizam neko ko pusi godinama.

I ja nikako da ih ostavimuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: EX pušači
31.5.2010 9:13:26   
*Alexx*
Imamo i temu KLIK, gde sam ja pisala o iskustvu mm sa Tabexom (a jutros su baš na B92 pričali o tome). 

< Poruku je uredio Alexx RR -- 31.5.2010 9:14:00 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: EX pušači
31.5.2010 9:39:46   
Suncicabg
Iskreno, ja mislim da je samo volja potrebna. I motiv! Nama je user posted image .
Mada priznajem da sam od kad sam zvanicno prestala zapalila sam par puta user posted image , ali verujem da to nikome ne moze da steti

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: EX pušači
31.5.2010 9:50:54   
morena
Meni je isto motiv beba. Ja još nisam prestala, mm ne puši. Ali, ja pušim jako malo, pa kada vidim plus na testu, prestajem. Znam da je to loše, da bi trebala i prije, al ne želim, samo bi bila nervozna, ne bi mogla ni zabebit od nervoze.

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: EX pušači
31.5.2010 10:01:23   
Suncicabg
Morena sigurna sam da ti to mozes user posted image

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: EX pušači
31.5.2010 12:11:11   
maslinica
joj divna tema...ja sam ex pusac KONACNOuser posted image user posted image user posted image

uglavnom bila sam strastveni pusac, volila sam pusiti, uzivala sam, i onda sam ostala trudna, bila sigurna da necu pusiti, ali nisam izdrzala..pusila sam 2-3 cigare uz kafu...
rodila sam i vise nikad nisam zapalila cigaru. i da, postala sam onaj najgori ex pusac...smrdi mi sve..meni u kuci svi puse, kad oni udju u sobu gde smo ja i beba ja poludim...smrde kompletno, kosa, ruke, roba, a zadah...ma nema te zvake koja to popravlja...e sada kad sam toga svesna, ma ne da ne bi vise nikad zapalila, nego se pitam kako sam uopste mogla pusiti...stvarno jedna ruzna, ruzna navika...i djaba sto si zensko, lepo obucena, namirisana...ako je tu cigara, ma smrdis, djaba sve...
glupo mi je da se kunem, ali zaista sam ja bila zadnja osoba na svetu koja ovako misli...ja sam uzivala u ritualu kafa i cigara, ne bi vise nikada...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: EX pušači
31.5.2010 14:54:47   
*Alexx*
Maslinice, kad si prestala i koliko dugo si bila pušač, da te stavim na spisak? user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: EX pušači
31.5.2010 15:12:16   
Zoka81
 Kao sto sam rekla prestala sam da pusim cim sam saznala za trudnocu a to je pocetak Decembra 2009
a pusila sam 12 godina do tada.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: EX pušači
31.5.2010 15:16:00   
Maza82
Ja sam par puta bila ex pušač po par dana ili par mjeseci, pa opet user posted image

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: EX pušači
31.5.2010 15:25:02   
*Alexx*
Zoko, na spisku si! user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: EX pušači
31.5.2010 16:22:24   
Anoniman
Moram da vam kazemd a sam ja uzasna ex pusacica...sve mi jaaaaaaaaaako smrdi ako se jedna cigareta zapali,a pogotovo onaj koji je dimi...fuj,ne mogu da verujem da sam i ja tako nekome smrdela user posted image !Mm ne pusi kod kuce,niti u mom prisustvu jer zna da mi smeta,ali to se jako oset_i i ne znam kako da mu dokazem koliiiiiiiiiko to meni smeta a verovatno i bebi nije da mirise user posted image .On to ne oset_i,kao sto nisam ni ja dok sam bila pusac...kod nas u kuci niko ne pusi,ni kada neko dodje.U svakoj prostoriji neko spava,tako da ako hoce izadje napolje...a kad odem negde gde se pusi...joooooooooooj...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: EX pušači
31.5.2010 16:34:22   
*Alexx*
Mamice, potpuno se slažem! Ali mislim da smo mi bivši pušači najgora zakerala user posted image Mi smo bili na svadbi za vikend - toliko sam sama sebi smrdela posle da sam morala cela da se okupam kako bih uzela Andreja - prosto mi je bilo gadno da ga uzmem. Smrad cigareta u kosi, u odeći, tašni?! I užasno mi je smetao dim, ali kontam da je to više zato što sam se odvikla od zagušljivih zatvorenih prostora.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: EX pušači
31.5.2010 16:40:24   
Anoniman
Uh,Alex,ne znam u cemu je stvar,ali postala sam stvarno gora od moje mame koja je veciti nepusac user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: EX pušači
31.5.2010 17:29:21   
Pipi duga carapa
I ja bih volela da vam se pridruzim na tom spisku ex pusaca, i verovatno cu vam se uskoro pridruziti,ali sta cu sa kilogramimauser posted image user posted image user posted image ,znam da cu se ugojiti kaouser posted image .Ako neko ima iskustva molim vas pomozite.Znam da duvan smrdi i stvarno bih volela da ostavim cigareteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: EX pušači
24.7.2010 9:24:56   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: morena

Ali, ja pušim jako malo, pa kada vidim plus na testu, prestajem.


Morena draga da li si prestala? user posted image

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: EX pušači
24.7.2010 9:27:29   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

ali sta cu sa kilogramimauser posted image user posted image user posted image ,znam da cu se ugojiti kaouser posted image .


I ja sam se ugojila user posted image , ali necu da propusim ponovo.
Cak i zapalim s vremena na vreme, ali sigurno ne bih vise nikad mogla da budem pravi pusac! Smrdi user posted image
Inace mm je takodje stvarno prestao user posted image

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: EX pušači
23.8.2010 0:17:16   
Vika
mart 2010. (16 god)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: EX pušači
23.8.2010 8:47:22   
Jele
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

Moram da vam kazemd a sam ja uzasna ex pusacica...sve mi jaaaaaaaaaako smrdi ako se jedna cigareta zapali,a pogotovo onaj koji je dimi...fuj,ne mogu da verujem da sam i ja tako nekome smrdela user posted image !Mm ne pusi kod kuce,niti u mom prisustvu jer zna da mi smeta,ali to se jako oset_i i ne znam kako da mu dokazem koliiiiiiiiiko to meni smeta a verovatno i bebi nije da mirise user posted image .On to ne oset_i,kao sto nisam ni ja dok sam bila pusac...kod nas u kuci niko ne pusi,ni kada neko dodje.U svakoj prostoriji neko spava,tako da ako hoce izadje napolje...a kad odem negde gde se pusi...joooooooooooj...user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja i dok sam pušila (a pušila sam jedno 18 godina) nisam pušila u stanu, jer mrzim kada mi kosa smrdi na duvan, kada se uvuče u odeću, krevet, bljak, to mi je oduvek bilo odvratno. Moja drugarica je uvek pušila u kući i znam kada smo zajedno da mi je uvek smetao taj užegli smrad duvana na odeći, bljak, skoro da čovek pomisli da se taj neko ni ne kupa... U kancelariji sam uvek držala otvoren prozor, ili ako je zima napravim časkom promaju da izbaci dim.
Evo sad ne pušim od kad sam ostala trudna sa Urošem, pa dojila, pa opet ostala trudna, nadam se da se neću vratiti cigarama...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: EX pušači
5.10.2010 9:19:26   
bojanica7
ja ne pusim od 17. aprila user posted image dva dana nakon sto sam ugleda user posted image sam skroz prestala. i necu pusiti do daljnjeg, dok user posted image ne prestane da sisa, a onda... mmmmm user posted image moja drugarica koja je takodjde trudna i ja jedva cekamo da zapalimo tu cigareticu user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: EX pušači
5.10.2010 10:16:25   
*Alexx*
Bojanice, na spisku si! user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: EX pušači
5.10.2010 10:22:53   
minnica
1.2.2010. (10 godina sa prekidima) Tad sam prestala da pušim, nadam se ovog puta trajno. I ranije sam ostavljala na po nekoliko meseci, a sad pre nego što sam prestala sam mesecima pušila po jednu ili dve na 3 dana. Kad sam shvatila koliku krivicu osetim svaki put kad zapalim, odlučila sam da nema više.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: EX pušači
5.10.2010 10:25:07   
*Alexx*
Bravo, minnice, na spisku si user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: EX pušači
11.11.2010 21:40:46   
Suncicabg
Nazalost ja sam ponovo pusacuser posted image
Nadam se da cu opet uspeti da prestanem

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Najteži deo trudnoće
VVVV

Koji period trudnoće Vam je najteže pao

Prvi trimestar (27%)

Drugi trimestar (3%)

Treći trimestar (26%)

Cela trudnoća je bila teška (3%)

Lako sam podnela celu trudnoću (41%)


Ukupan broj glasova: 93

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here