|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
25.6.2012 14:29:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: operacija krajnika
25.6.2012 15:38:09   
Anoniman
Gagi , valjda i tu ima milion razlicitih nacina i pravila , kao i za bilo sta drugo sto se tice dece i zdravstva user posted image Hvala ti user posted image
pojeo je pun tanjir rucka , boli ga dok guta ali nije strasno .. Pasirala sam mu da bude bas tecno ..

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: operacija krajnika
26.6.2012 10:45:43   
Anoniman
Sinoc je vecerao sredinu hleba potopljenu u mlako mleko sa kasikom neskvika , jutros griz za dorucak .. Tesko mi ide smisljanje sta za dorucak i veceru user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 203
   [Obrisana poruka]
26.6.2012 10:55:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: operacija krajnika
26.6.2012 12:07:44   
Anoniman
Sta bese pura ? Kacamak ?
Mislila sam da ne moze kacamak jer on grebe ..
Za veceru cu mu napraviti retki pire krompir i kuvanu sargarepu , keks i mleko ce dobiti za sledeci dorucak . puding ne voli nikako .. Rucak mi nije problem .
Hvala Gagi user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: operacija krajnika
29.6.2012 10:31:21   
Anoniman
Od juce jede sredinu hleba , jutros je jeo jogurt palacinke , lakse je mnogo user posted image
On se super oseca , problem je sto ne sme da bude puno aktivan ali i to ce proci , sledeci utorak kontrola kod onih ludaka na vma

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:21:42   
LolaNS
Mame molim za savet! Moj sin (4 god.) je operisao krajnike u cetvrtak. Sva tri krajnika su odstranjena i stavljena mu je cevcica u levo uho. Danas je evo treci dan a on ima temperaturu 37,2. Pije antibiotik. Ne boli ga jako, ali jede slabo i slabo pije tecnost :( Problem je sto dok pije, tecnost mu ulazi i u nos. Zbog toga izbegava. Prica jako cudno, piskavo nekako, ne znam kako bih vam to objasnila.
Da li je normalno to sto ima malo temperaturicu i sto mu tecnost ulazi kroz nos? user posted image Kontrola nam je zakazana tek za 10.jul a ja sam u strahu user posted image
Hvala unapred!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:22:57   
boba 11
Ja bih ti savetovala da hitno odes do dr
Koliko se secam tesko je da odmah prica normalno moj sin je cini mi se i nedelju dana pricao bezveze kao mali bebac a jeo je samo plazmu i mleko

< Poruku je uredio boba 11 -- 1.7.2012 22:24:27 >

(odgovor članu LolaNS)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:23:46   
Anoniman
temperatura , kao i povracanje nakon operacije je normalna . bar su nama tako rekli , a to za cevcicu i nos ne znam stvarno !
A da pozoves hitnu i pitas ?

< Poruku je uredio ribizla -- 1.7.2012 22:24:11 >

(odgovor članu LolaNS)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:27:54   
LolaNS
Iz iskustva znam da ce mi reci da to nije nista i da ne panicim. Mislim da je mozda to sto previse brzo pije, ne znam... Cudno mi je i sto tako govori. Valjda ce ga to proci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:29:23   
boba 11
Proveri da ne bude komplikacija i da ti je mirna savestuser posted image

(odgovor članu LolaNS)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:30:08   
Anoniman
A kakva cevcica , nisam najbolje razumela ? Mozda je zbog toga ?
Moj sin je imao T ne preko 37/5 nekoliko dana , a cini mi se treci dan ( iako nije jeo nista tih dana ) je povratio pa su nam rekli da je to sasvim ocekivano i normalno .. Ali on nema nikakve cevcice ..

(odgovor članu LolaNS)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:31:22   
LolaNS
Moracu. Brinem a mozda nema potrebe. Uhhh...

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:35:56   
boba 11
Cevcica sluzi kod dece koja imaju problema sa sluhom,da se cedi sluz koja se stvori od raznih upala, pretpostavljam da je zato operisao krajnike .Moj sin je imao cevcicu i pomoglo je sad cuje super ali bi trebalo da ga vodim na kontrolu proslo je godina od zadnje kontrole a sad krece u skolu pa da ne bi imao problema posleuser posted image

(odgovor članu LolaNS)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:36:49   
LolaNS
Zvala , pitala... Kazu sve je to normalno, vazno je da nema visoku temperaturu i da nema krvarenja.
Jesu li i vasa deca tako cudno govorila posle operacije?

(odgovor članu LolaNS)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:40:02   
Anoniman
Moj i nije cudno pricao , bio je nesto tisi nego inace , mozda je bas do te cevcice ?

(odgovor članu LolaNS)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:40:28   
boba 11
jeste mozda iz straha jer koliko sam ga ja ispitivala nije rekao da ga boli ali ipak je tu radjena operacija pa mora imati neke posledice

(odgovor članu LolaNS)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:41:40   
boba 11
Cevcica se nalazi u uhu pa mislim da nema veze sa glasomuser posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:42:33   
LolaNS

IZVORNA PORUKA: ribizla

A kakva cevcica , nisam najbolje razumela ? Mozda je zbog toga ?
Moj sin je imao T ne preko 37/5 nekoliko dana , a cini mi se treci dan ( iako nije jeo nista tih dana ) je povratio pa su nam rekli da je to sasvim ocekivano i normalno .. Ali on nema nikakve cevcice ..


Ma ta cevcica me najmanje brine. To je stavljeno jer je imao gustog sekreta u srednjem uhu i to je uticalo na sluh.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:43:55   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: boba 11

Cevcica se nalazi u uhu pa mislim da nema veze sa glasomuser posted image

Valjda je sve to povezano user posted image
ne znam , kazem on nije imao neke promene

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:48:43   
LolaNS
Sad jos negde procitah da je promena u glasu moguca. Nadam se da ce i to proci za koji dan. Sad jos samo ovo sto mu voda ulazi u nos user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:51:39   
Anoniman
Jesi pitala za to

(odgovor članu LolaNS)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:56:13   
LolaNS
Jesam. Ali su me "otkacili". Kao to je zato sto pije brzo a do sada je tu bila prepreka(treci krajnik) a sad je nema. Pa treba da se navikne na novi nacin ispijanja. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:57:58   
Anoniman
Hmm , pa mozda je stvarno tako ? Ne verujem da bi ti dali pogresnu informaciju . Nemoj da brines puno i nek on pije cesto po malo , vazno je da uzima tecnost , pogotovo po ovom vremenu

(odgovor članu LolaNS)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: operacija krajnika
1.7.2012 22:59:53   
LolaNS
I ja se nadam da nije nista . Cekam jos dan, dva pa ako se nista ne menja vodim ga kod dr-a.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here