|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
[Anketa]

Kupovne ili domace kasice


Domaće kašice
  100% (22)
Kupovne kašice
  0% (0)


Ukupno glasova: 22


(Poslednji glas : 27.6.2020 11:41:06)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 11:55:47   
Anoniman
Cure, mene zanima zašto je Hipp toliko skup? Mislim, da li propuštam neku info, da li ima "nešto" u njima pa su duplo skuplje od Juvitane i Fruteka? Mislim, nije da mi je žao dati novce za dete ali nekako se vodim tim da je bolje da detetu kupim 2 Juvitane nego jedan Hipp? user posted image I Sunval je isto onako, među skupljim.

Inače, kuvam sada domaću klopicu, ali ne bežim ni od kupovnih kada recimo ne stignem da se organizujem ili idemo negde.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 501
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 11:57:44   
minavb
Neces verovati, ali na ovom forumu ima obrazovanih i strucnih ljudi, cak i onih kojima je ishrana specijalnost.user posted image
Nije ok detetu davati ono sto se ne daje, kraj price.

Kupovne ili domace kasice?


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 11:57:49   
Sanjica26 RR
Mala lojka, nema ljutnje. Mina je nutricionista i zna tacno sta prica.
Ja sam uvek za domace ako imam od koga da se snabdem svezim povrcem ili vocem. Od kupovnih ne bezim i imam ih dosta kod kuce.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 11:59:38   
Olga75
molim vas da raspravu prekinete

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:01:08   
Anoniman
Bubo, ni meni nije jasno što je Hipp kod nas toliko skuplji, pogotovo što sam prošle godine na Ohridu kupovala iste te kašice (pa ih je bilo i više vrsta) za upola naših cena, ako ne i jače! Pljačka 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 505
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:01:25   
lesica
Ja bih tako rado davala Lenki kupovne makar sada dok su ove vrucine ali mali baksuz nece user posted image Samo mi nije jasno kako provali da sam joj pridodala u klopu koju sam joj ja spremala. A  ne kuvanju na odmoru necuni da se nadam user posted image


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:02:54   
Olga75
hm, mozda je Hipp skuplji zbog organski uzgajanih namirnica user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:04:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Olga RR

hm, mozda je Hipp skuplji zbog organski uzgajanih namirnica user posted image

Možda.... user posted image Ali opet-kod nas teglica oko 200-250 din, a u Makedoniji ista ta oko 120 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 508
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:04:39   
lesica
Ima logike Olga,i Sunval isto.
I jos kod nas pridodas akcizu na akcizu i eto odgovora + pdv na deciju hranu i opremu ( a toga mozda u mk nema)


< Poruku je uredio lesica -- 18.7.2011 12:05:52 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:06:28   
Sanjica26 RR
Uopste me takve cene u Srbiji ne cude. Kod nas je sve skupo. A, sta je pa pristupacno da mozemo da kupimo, a da ne zalimo za cenom.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:06:44   
minavb
IZVORNA PORUKA: Olga RR

hm, mozda je Hipp skuplji zbog organski uzgajanih namirnica user posted image

Ili zbog uvoza

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:08:30   
Anoniman
E sad, iskreno, da li mislite da su te uvozne bolje od Juvitane ili "domaćeg" Fruteka? user posted image Mislim, osetno bolje?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 512
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:24:11   
Biki34
I kupovne i domace!
Moze li pomoc "iskusnijih"mama, imam Juvitaninu hranicu povrce sa teletinom i int pirincem ali u sastavu pise da jos sadrzi i pecurke, kada je to ok dati bebama(moje za par dana imaju 7m)...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:28:36   
Anoniman
Ja iskreno nisam primetila te pečurke nikad u tom Juvitaninom "povrću sa teletinom i integralnim" user posted image . Šta piše na kašici, od koliko meseci je? Pečurke generalno idu dosta kasnije, čini mi se tek posle godinu dana, ali oni stave u te kašice tek tek u tragovima te "dodatke" tipa soje, eto sad i pečurki ... ne znam, pogledaj šta piše na kašici, i vidi koliko je procenat tih pečurki zastupljen u kašici? user posted image

(odgovor članu Biki34)
  Direktna veza do poruke: 514
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:30:08   
Jeca*
ja sam uvek davala kasice onako kako pise odnosno za uzrast za koji su namenjene. Nisam se opterecivala da li imaju pecurke ili ne, ali posto nisam zelela da mu prerano uvodim gluten, samo sam za to vodila računa.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:32:07   
Biki34
Sastav te kasice je:krompir,teletina,pecurke,voda,int pirinac,so,crni luk.Ne pise koliko pecuraka...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:34:42   
Anoniman
Iskreno, ako na kašici piše 6+ - ja bih dala... Mada me uvek nervira ta so user posted image  a i crni luk.

(odgovor članu Biki34)
  Direktna veza do poruke: 517
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:35:27   
Sanjica26 RR
Jeco, a sa koliko meseci si uvela gluten?

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:39:40   
Jeca*
osam...čini mi se...i to sam mu davala kiflu, plazmicu...pa redom

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:42:09   
Jeca*
evo neke moje stare poruke KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 12:46:17   
Mishica 77
I jedne i druge... i slane i voćne i noćne. Hipp i ponekad Sunval ako mi se svidi neka kombinacija. Kada nemam vremena da joj spremim ili smo na putu, uvek su dobro došle gotove. Hoće da ih jede, sreća moja.
Poneću i na more, za svaki slučaj.
Da je skupo, jeste... user posted image al'' šta da se radi.
I da dodam.. mi nismo baš tako "ješni" pa nam je dovoljna kašica od 220g, a ponekad i ona od 190g. user posted image


< Poruku je uredio Mishica 77 -- 18.7.2011 12:47:23 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 13:41:09   
gagana83
Mishice, ni mi nismo bolji a stariji smo od vas.
Una ponekad ne pojede ni celu kasicu od 190g user posted image

Ona ce jos malo 2 godine a i sad ponekad jede kupovne kasice, retko ali pojede. Juce smo celo popodne bili van grada i za veceru je pojela Hipp good night kasicu. Bili smo u restoranu a ona nema sanse da pojede nesto sa stola- teorije nema. Nece ni kiflu ni jogurt, ni peciva pa uvek imam po neku kasicu kod sebe kad krenemo negde.
I ja cu poneti nesto kasica na more, nadam se da je ovo poslednji put da moram njoj posebno da spremam i da ce sledece godine konacno jesti sto i i mi.

Videh u Lilly-ju Milupine kasice, nije ih dosad bilo na nasem trzistu. Mm je prosle godine njih donosio iz Svajcarske i odlicne su. A jeftinije od Hipp-a.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 13:44:12   
Mishica 77
IZVORNA PORUKA: gagana83

Videh u Lilly-ju Milupine kasice, nije ih dosad bilo na nasem trzistu. Mm je prosle godine njih donosio iz Svajcarske i odlicne su. A jeftinije od Hipp-a.


Nikad čula. Moram da vidim je l' ima i kod nas. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 13:48:18   
gagana83
Ma ima ih sigurno, ako ih ima u Krusevcu onda ih ima svudauser posted image
Jos sam ih negde videla, cini mi se u DM-u. A stvarno su odlicne i volim sto stavljaju zacine tipa celer, persun...


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Kupovne ili domace kasice
18.7.2011 15:25:20   
vukosava
Al je "vruca" tema. Kad god ostavim jednu poruku sledi bar dva''''es drugih.

Moje dete je prvi put probalo kasice sa svojih sest mesesi po preporuci pedijatra naravno.

Kupovne su mi pola dolara a racun za vodu mi je inace 120 dolara. Malo drugacija racunica. Meni je znatno jeftinije kupiti kasice.

Elem, do sada je probala kupovnih kasica: grasak, boraniju, sargarepu, sweet potatoes, squash - valjda je to tikvica ili neka bundeva sta li, breskve, jabuke, banane, kruske i to je to. I dalje joj dajem to i vrtim u krug. Meso cu kad napuni 8 meseci. Za sada jede kupovne vocne i povrtne i za sada joj dajem samo jedno voce i povrce u jednom obroku i tako vrtim cetiri puta dnevno to. Jednom dnevno novo, i tako novo ide 5 dana.

Kupujem Gerber (Nestle firma), Earth''s Best i Beach Nut, nisu smrdljive uopste, ja pojedem sta ostane dok se mlatim pred njom ne bi li je animiralada jede. Ima ukus tog voca ili povrca, naravno pecenog. Nema soli ni secera. Ne smrdi ni malo, a ako neko misli da su bezukusne moze da dodaje soli i secera. Ja ne vidim sto bih kvarila prirodne ukuse. Meni licno je najlepsi ukus graska, jabuke i sweet potatoes-a.

< Poruku je uredio vukosava -- 18.7.2011 15:28:47 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here