|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav nameštaj volite?
8.9.2009 13:29:27   
marince1
Hvala Nado!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kakav nameštaj volite?
8.9.2009 13:29:56   
NadaR
IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: gagi

user posted image


Sutra do tri sata mi stize ova ugaonauser posted image inace je skuplja ali je bila na snizenju pa sam dobro proslauser posted image user posted image



Sada su me zvali iz salona i rekli da su pogrijesili u cijeniuser posted image za 200 eura ali nema veze ja je ipak kupujemuser posted image


Ma kako pogrijesili??user posted image
Gagi, cim ti to sredis eto mene na kafu da isprobamo!user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kakav nameštaj volite?
8.9.2009 15:14:36   
Verus
Moj stil. I likeeeee.  Mada, kupili smo beli kauc.  Mislim da cu zazaliti kroz 6 meseci. 
IZVORNA PORUKA: gagi

user posted image


Sutra do tri sata mi stize ova ugaonauser posted image inace je skuplja ali je bila na snizenju pa sam dobro proslauser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 78
   [Obrisana poruka]
8.9.2009 15:50:42   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kakav nameštaj volite?
8.9.2009 15:51:31   
Verus
user posted image  gagi!  Nemojte samo kafu da prosipate pa da probavate!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kakav nameštaj volite?
8.9.2009 15:58:02   
Lu
Marince,oduševljena sam tvojim dnevnim boravkom,posebno zidom i onim gredama na plafonuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 81
   [Obrisana poruka]
8.9.2009 15:59:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kakav nameštaj volite?
8.9.2009 16:01:24   
Lu
Gagi super ti je ugaonauser posted image
Možeš ti bijelo i još platno kad su ti cure velikeuser posted image
Meni se to jako sviđa ali možda za nekih 10-ak godina,sad je tamna koža moj izboruser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kakav nameštaj volite?
8.9.2009 19:49:42   
NadaR
IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: gagi

user posted image


Sutra do tri sata mi stize ova ugaonauser posted image inace je skuplja ali je bila na snizenju pa sam dobro proslauser posted image user posted image



Sada su me zvali iz salona i rekli da su pogrijesili u cijeniuser posted image za 200 eura ali nema veze ja je ipak kupujemuser posted image


Ma kako pogrijesili??user posted image
Gagi, cim ti to sredis eto mene na kafu da isprobamo!user posted image



Kako mislisuser posted image

user posted image user posted image user posted image
Gagi,nisam mislila da ti prospem kafu na ugaonu vec cisto da vidim kako je zavalii se u to bjelilo i piti kafu i caskati! Mada bi me u stvari bilo strah piti tu bilo sta da ne bi prosula!user posted image
Bas super izgleda!user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kakav nameštaj volite?
8.9.2009 20:11:37   
bonita
IZVORNA PORUKA: magnetic

Bonita,prelepo je.Kako odrzavas taj beli namestaj?Ja nikom ne bih dala da sedi na njemuuser posted image



user posted image user posted image user posted image ,nema m ja puno poseta,ali i odrzava se lako.Vlaznom krpicom i penom,posle toga mazem niveom kremomuser posted image .Jer je ovo ona vetstacka koza.

Gagi,garnitura ti je prelepa,

Marince,i tvoja dnevna je prelepa...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kakav nameštaj volite?
8.9.2009 21:11:13   
Lu
Bonita prekrasna ti je garnitura a i ona mala komodica za tv slična kao moja,izgleda da imamo isti ukus minimalistički!
Baš sam se pitala,kako će ona ono da čistiuser posted image kad ono eko-koža kao i kod mene,isto čistim kao i ti samo što ja ne mažem kremomuser posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kakav nameštaj volite?
8.9.2009 21:48:32   
bonita
IZVORNA PORUKA: lu

Bonita prekrasna ti je garnitura a i ona mala komodica za tv slična kao moja,izgleda da imamo isti ukus minimalistički!
Baš sam se pitala,kako će ona ono da čistiuser posted image kad ono eko-koža kao i kod mene,isto čistim kao i ti samo što ja ne mažem kremomuser posted image


mazem kremom iz razloga da ne puca ova eko koza.jer ako bude vlazna zna od vode da puca.samo zbog toga mazem


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 87
   [Obrisana poruka]
22.9.2009 11:51:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kakav nameštaj volite?
22.9.2009 11:53:19   
NadaR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kakav nameštaj volite?
22.9.2009 11:58:39   
Anoniman
wow gagi...ovo bi kod mene bilo crno za 10 dana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al su tvoja djeca veća

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kakav nameštaj volite?
22.9.2009 12:00:41   
sladjaaaa
Među nogeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kakav nameštaj volite?
2.4.2010 14:25:08   
Anoniman
Moderan... Da je lep i jednobojan...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kakav nameštaj volite?
2.4.2010 21:03:14   
Anoniman
Minimalizam, u bukvalnom smislu, koji podrazumeva, pravilne geometrijske oblike.
Evo nekih komada na temi Namestanje stana i Opremanje kuhinje!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kakav nameštaj volite?
17.8.2010 9:08:40   
Vučko.ba.
KLIK -ovo je ekstra

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kakav nameštaj volite?
17.8.2010 10:12:23   
pepino
Jeste Vule,al nema kod nas,mogu misliti koje su cijene i mislim da to nije dovoljno cvrsto,kada bi ga svaki dan otvarali-zatrvarali razvalilo bi se....
I npr. kad rasklopimo krevet na sprat koji najcesce koriste dijeca,oni razbacaju milion stvari,ko ce to sve svaki dan kupiti,sklapati,rasklapatiuser posted image
I jos nesto onaj orman-krevet,sta ako mi kad legnemo spavati zahvali nesto iz ormana,ciste gace npr.?user posted image user posted image user posted image user posted image
Opet jovo na novo otvori zatvoriuser posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kakav nameštaj volite?
17.8.2010 10:30:31   
viking
Joj Vule, gde si našla ovo? Stvarno je super, a tako jednostavno!

Ja volim nordijski stil, i da nameštaja bude što manje. Volim kada je nameštaj (multi)funkcionalan sa nekim skrivenim pregradama. Volim da bude udoban i da izgleda tako. Volim nameštaj koji omogućava dembelanjenje. Volim smele detalje.




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kakav nameštaj volite?
21.10.2010 15:51:39   
Tatamata

Dok stojimo i hodamo, intenzivno se umaramo. Da bi predahli, sednemo... Ali svako sedenje nije baš zdravo i ne doprinosi odmaranju.

Stolice su neizostavni nameštaj svakog stana. Svako ih ima najčešće barem šest komada.


"U prosjeku, dnevno sjedimo i po 14 sati!!!"

Pročitajte više...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kakav nameštaj volite?
10.2.2011 20:58:02   
Ana RR
Na sajtu hrasta iz Zrenjanina videla sam ovaj bračni krevet, zna li neko kakve su cene kod njih?

user posted image


user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.3.2011 10:01:57   
Ana RR
Jel neko kupovao nameštaj u Maxi Meble (Black Red White)?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kakav nameštaj volite?
5.5.2011 21:46:02   
GRGA
Drage zene vidim da volite moderan namestaj ravnih linija jednostavne.Sto se mog ukusa tice ja volim,sve sto je sjajno ,kitnjasto lepo staro starinsko i rucno radjeno(duborezi,)barokno tesko tamno masivno i sl.Sigurno Vam sada svasta neso pada na pamet kako je to kiceraj,ali zaista nije jer uglavnom su to dobre kvalitetne i rucno radjene stvari koje me neodoljivo privlace,pa isto tako svako ko dodje kod mene u kucu obicno je odusevljen jer tako nesto nigde nije video.MM voli namestaj jasnih linija ravan moderan,pa se malo kosimo sto se tice izbora jer ja vucem na moju stranu on na njegovu,nakraju uvek popusti......user posted image da bude po mome i uvek ali uvek je posle odredjenog vremena zadovoljan mojim izborom.Sto se tice kreveta za spavacu sobu mi smoga radili po zelji od kovanog gvozdja ogromnih dimenzija,jer je to krevet koji je vecan(nasi unuci ce spavati na njemu).Znam samo da barcni kreveti marke forma ideale brzo propadaju jer je tanja iverica .

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here