|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Alergija zbog preterane higijene?
8.6.2008 15:59:19   
guppy RR
Da li može do alergije kot deteta doći i zato, što roditelji preterano brinu o higijeni i sve dezinfikuju?
Šta mislite o toj temi?
Neko iskustvo, priča?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Alergija zbog preterane higijene?
6.9.2008 20:59:34   
una77
Moja drugarica mi je rekla da joj kuma kao zdravstveni radnik kad je njeno dete bilo u pitanju sve je dezinfikovala davala detetu sterilno sve, i jednom prilikom kada je razgovarala sa lekarima posto sa njima i radi rekli su joj ako hoce da od deteta napravi asmaticara na dobrom je putu. Ne moze se pridrzavati preterane higijene dete kad tada mora u kolektiv ne moze ga sacuvati od bakterija i virusa.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Alergija zbog preterane higijene?
7.9.2008 10:39:31   
guppy RR
Slažem se sa tim mišljenjem, POTPUNO!
Čula sam jednu zanimljivu priču, kako su roditelji (dvoje doktora) isto tako radili svom detetu i stalno brinuli o tome, da sve oko bebe bude sterilno. Jednog dana dođu po dete kod dadilje i vide kako dete sisa one resice sa tepiha
user posted image user posted image user posted image

Valjda je dete znalo da mu treba mao prljavštine
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu una77)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Alergija zbog preterane higijene?
7.9.2008 11:40:02   
una77
Nadam se da su se onda opametili user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Alergija zbog preterane higijene?
8.9.2008 8:48:39   
Anoniman
Ja sam se ove teme malko dotakla u drugoj jednoj temi, "Pedijatar nije Bog!", pa se neću ponavljati...user posted image

(odgovor članu una77)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Alergija zbog preterane higijene?
23.10.2017 23:04:16   
Duškić
Mozda moze, nisam imala islustva. Mada me izludjuje poliranje i sterilisanje svega.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Alergija zbog preterane higijene?
23.10.2017 23:19:03   
MamaNecaVo
Cula sam,tj procitala nekad davno negde ali se svelo samo na istrazivanje bez konkretnih dokaza i cinjenica.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Alergija zbog preterane higijene?
24.10.2017 11:08:37   
IvanaSK RR
Ja nisam za preterano sterilisanje svega. Pre ili kasnije ce doci u kolektiv gde, naravno, nije sve sterilisano i može samo da bude losije za dete.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Alergija zbog preterane higijene?
24.10.2017 14:05:10   
veselicaa
Moja A je bas cesto imala upale grla kao mala i pedijatar nam je rekao da je to zbog toga sto sam joj kao maloj sve oko nje ribala i prala,nisam je pustala da se isprlja,nije isla u vrtic.Secam se da sam joj kao bebi sav pribor za jelo iskuvavala,igracke prala svaki dan,peglala svu odecu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Alergija zbog preterane higijene?
24.10.2017 14:10:41   
IvanaSK RR
Jadno dete user posted image
Sta ima lepse od toga da udje u kucu sva blatnjava i nasmejana user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Alergija zbog preterane higijene?
24.10.2017 14:43:55   
Mala Elena
Ivana, tako misli moja sestra user posted image deca joj celo leto setaju bosa po dvoristu itd...u sustini, decu i treba malo pustiti da se prljaju, jedino je sa bebama malo drugacije, kod mene je beba=sterilno.user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here