|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 23:31:52   
Modessty
Dunja sve te to tek čeka user posted image Pa i ono " mama ajde sad ti uradi ovu vežbu kao ja" . A on recimo uradio 150 pokreta u sekundi i pri tom skočio na krevet i za dlaku promašio ormar i igračke i skotrljao se na pod bez ogrebotine! A mama u šoku od straha od te njegove akrobacije!user posted image


Mi imamo u klubu dosta roditelja sa decom. I svakome bi preporučila da se zajedno sa decom uključe u neku sportsku aktivnost. Bilo šta što možete da radite zajedno: vožnja rolera ili bicikle, plivanje, planinarenje, plesanje... Bilo šta. Bićete srećni ipuni energije i vi i vaša deca

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 23:38:04   
Dada81
IZVORNA PORUKA: viking RR

U Beogradu postoje fitnes centri gde možete da idete na vežbe sa decom.. To je po meni super stvar, shvatili ljudi ne samo važnost vežbanja za najmlađe, već i to da mnoge mame ne idu na vežbe zato što nemaju kome da ostave decu....



Jao sto ovo dobro,user posted image to je sve prednost vecih gradova..Ovde jedva i normalna teretana da ima,mislim ima,salim se,ali daleko su od ovako necega.

Torbice,stvarno ,sta covek da ti kaze a da ti se ne zameri user posted image user posted image

Mod ,predivni user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
25.9.2014 17:51:13   
aleksandra69
http://me.beeshaper.com/n5n6I/n1n3X11

nekad nasa deca imaju potrebu i od nas da naprave decu, tj.svoje drugare. Nista lepse od zajednickih igrarija, i smeha. Da li ste gledali sa decom Nindze kornjace? Mogli bi da podelimo zajednicka iskustva ;)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
25.9.2014 18:01:06   
Žapkić
Aleksandara, da li će ovaj "karavan" dolaziti u Čačak ili Kragujevac? (pošto nam je to najblize)

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu aleksandra69)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
26.9.2014 0:17:17   
mati
Aleksandra bas lepo sto ste ovo podelili sa nama. Mata ce se oduseviti, drma ga NIKIFORIJA opasno...
Inace Mata redovno radi sklekove i trbusnjake sa mnom...A cesto vezba i sa Sportakusom i Tomom(carobno drvo) user posted image

< Poruku je uredio mati -- 26.9.2014 0:18:55 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
9.3.2015 16:22:29   
mila83
Mi se ponekad glupiramo, a ponekad i lepo vezbamo, pogotovo sa tatom ! On to vise voli sa njima da radi user posted image a oni bi stalno,nije im dosadilo jos! Ja uglavnom sada radim vezbice sa bebom user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
9.3.2015 16:57:12   
veselicaa
Ja sam lenja za vezbe,priznajem ali cesto igraju sa tatom fudbal,kosarku,trce napolje a kada je lepo vreme voze bicikle svi zajedno.Meni je to dovoljno i ja to smatram vezbanjem.Muz ponekad radi trbusnjake i sklekove a cerkice se zezaju,kao i one rade sa njim user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
10.3.2015 23:31:46   
muzicarka
user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
10.3.2015 23:40:59   
Bibilib
Mi slabo vezbamo ali zato svi igramouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
10.3.2015 23:48:01   
mila83

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Mi slabo vezbamo ali zato svi igramouser posted image user posted image user posted image user posted image


I to,nema dana da se ne igra i ne plese ! Pa i to je vid vezbe user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
10.3.2015 23:50:38   
Bibilib
Naravno Mila,uz decije pesme ili za odrasle mi samo igramo,ali je najbolje kad malisani djuskajuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
15.7.2015 22:04:30   
vikiveki
Ja sam jedno vreme vežbala sa decom,starijom ćerkom i sinom,čisto iz rekreacije,nekoliko dana sam radila a onda prekinula zbog drugih obaveza,sada mi je žao jer taman smo se uhodali.Planiram opet da počnem sa vežbanjem jer i deci i mani prijaju zajedničke vežbe

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
15.7.2015 22:47:01   
amdn
Viki brazvo za vezbanje, nas je kao bebac imao blagi tortikolis, pa nam dolazila terapeutkinja da vezba sa njim, tad se drao sat vremena kao magare,
tesko ga je naterati i sad kroz igru da kao radimo gimnastiku, nikako ne smemo pomenuti vezbanje,
al voli da djuskao pa onda svasta radimo, i to mogu biti neke vezbe

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
16.7.2015 8:06:36   
vikiveki
Ma ja sad sa ćerkom vežbam vežbe koje joj je fizioterapeut dao za ispravljanje kičme,neće ni ona rado da ih radi,već samo traži neke izgovore,pisala sam o tome u temiKriva kičma,tako da je jedini način da radi tj. da stekne naviku da radi vežbe svako veče,bio taj da i ja počnem da radim vežbe sa njom,pa se takmičimo ko pre i ko pravilnije odradi vežbe.Sada kada je na raspustu kod svog tate,on ne insistira na tome da radi vežbe,ali ja sam joj objasnila da treba i dalje da ih radi jer neće kičma biti kriva njemu nego njoj.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
16.7.2015 11:29:24   
Anarunika
Što se vežbanja tiče tu nam je tata expert kao DIF-ovac, majstor aikidoa, trener raznoraznih tehnika npr. joge itd...Pa i upoznali smo se na treningu user posted image
Tako da je kod nas vežbanje dobar dan. Najviše volimo gimnastiku i kapoeru. Sada ja ništa ne vežbam ali nadam se da ću se vratiti u kondiciju jednog dana.
Trenutno taja vežba sa njima plivanje na Adi user posted image

A igranje i pevanje , to je uvek prisutno user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 16.7.2015 11:30:20 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
26.2.2017 4:11:59   
Dragce86
Zna li neko gde mogu naci vezbice za bebicu, cula sam da od privih dana maltene treba krenuti sa nekim vezbicama i masazicama?

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
26.2.2017 11:25:08   
mati
Dragce,konsultuj se sa pedijatrom. Nama je nasa pokazala da bebe vole da im masiramo stopala, prstice, pa kad su na stomaku posle kupanja, malo da se masiraju ledjanca...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
20.4.2017 14:12:39   
mama Jo
Nama je pedijatar na svakom pregledu u savetovalistu davala kao neku brosuricu sa smernicama kako da podsticemo razvoj deteta u odredjenoj dobi, kao i vezbice koje mozemo da radimo sa detetom... bukvalno od prvog meseca, mi smo to bas cesto radili sa nasom bebom i ona je bas volela ☺☺

Sada je malo starija pa smo fizicki aktivni, ali bi bas voleli da jos neke vezbice radimo... Mi smo iz Novog Sada, pa da li je mozda neko cuo za neki fitnes centar na Novom Naselju gde mame sa decom mogu da odu i vezbaju- i mame i deca... cula sam da moze i dete koje jos nije prohodalo da se dovede... ali nikako da saznam kako se zovu, i jos neke info... ima li mozda neka mamica da mi pomogne? ☺

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
28.4.2017 12:36:01   
Sanjica26 RR
Mi sada vise ne vezbamo. Volela bih da sad sa decom radim neke vezbe. Koje vi vezbe radite sa svojom decom?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
30.6.2017 14:15:08   
Dragce86
Nama pedijatar nista ne daje sama, vec ja nadjem na netu ponesto pa to vezbamo. :(

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
30.6.2017 15:31:17   
Duškić
Ja i moja cerkica trcimo kad smo u parkicu i kuci kad se setimo cucnjeve i trbusnjake.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
4.7.2017 13:55:54   
Dragce86
Tata se bacio u akciju da smrsa pa radi cucnjeve sa kcerkom a ja legnem na ledja pa je podizem uvis a ona se smeje kao blesava :) To je prelepo! Obozavam kada se zakicoce :)

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
11.7.2017 17:51:19   
dddaca
Kod nas je tata zaduzen za gimnastku. Malo rade cucnjeve, pa malo beru grozdje user posted image

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
8.9.2017 10:49:58   
krin 40
Bravo daco za tatuuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
5.3.2018 7:17:21   
Dora89
Mi volimo zajedno da radimo vežbe. Nekad radimo prave vežbe, a nekad igramo igru "dan-noć", pa tako radimo čučnjeve.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pedijatri otkrili kojih 7 namirnica ne daj...
Dečiji zdravstveni stručnjaci koji imaju decu, podjelili su koju hranu i piće obično drže podalje od svojih domova.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image
Click Here