|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kapica
11.7.2015 18:56:58   
vikiveki
Ma ja sam rekla,nije me sramota što sam za najmlađeg koristila sve od starijeg brata,kapice su mu baš bile taman,bio je pravi mali šmeker sa jednom Baby Kids teget kapom

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kapica
11.7.2015 20:51:18   
veselicaa
Pa mladja deca uglavnom nasledjuju od starijih,pogotovo ako se kupi kvalitetna garderoba pa ostane kao nova.
Kapice sam im lako nalazila dok su bili mali,cini mi se da je veci problem naci pravu kapicu detetu za zimu kada je vece.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kapica
11.7.2015 21:52:53   
mila83
Sto bi bilo sramota da mladja deca nasledjuju od starijih brace i sestara..tako smo i mi..a kapice pretezno sve ostanu kao nove jer se ne koristo toliko cesto kao ostala garderoba.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kapica
11.7.2015 22:09:39   
Bibilib
Mila slazem se sa tobom u potpunosti i moja deca su tako nosila i jos uvek nose,ovaj mladji sve bratovo nosi i bas mu retko kupujem stvari jer su Markove kao nove....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kapica
11.7.2015 22:14:08   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mila83

Sto bi bilo sramota da mladja deca nasledjuju od starijih brace i sestara..tako smo i mi..a kapice pretezno sve ostanu kao nove jer se ne koristo toliko cesto kao ostala garderoba.

Ma to sam rekla pošto ima i onih majki kojima je iz poniženja da priznaju da im deca nose bratove ili nečije druge stvari.Eto npr. moja snaja nije htela da uzima za svoju decu ni od koga ništa,sve je kupila,a nisu baš u nekoj situaciji da to sebi mogu da priušte

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kapica
10.8.2017 11:55:02   
IvanaSK RR
Ja vec razmišljam sta da radim na zimu kad ova moja skida sve sa glave. Trake, sesirice, kapice odmah skine. Tesim se da ce biti malo veca i razumnija pa da cu uspeti da je ubedim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kapica
10.8.2017 12:02:46   
krin 40
Maca je moje dete,hahaha..Moji svi bili gologlavi.D jos nijednom nista nije nosio na glavi😁❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kapica
10.8.2017 12:14:25   
Anck Su Nmaun
V je zimus nosio kape i to bas sam mu uzela lepih mislim u Takko. I jednu subaru iz H&M veca je pa ce moci i sad na zimu. A sad letos je nosao po malo sesirice ali brzo ih skine. Na moru ih nije ni nosio smetalo mu jako.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 10.8.2017 12:19:13 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kapica
10.8.2017 12:22:24   
krin 40
Anck dobro si me podsetila na subare.Preslatke su.To mi se svidja

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kapica
10.8.2017 12:27:54   
Anck Su Nmaun
Bas jesu, jedva cekam.da.je nosi!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kapica
10.8.2017 14:31:58   
emicaa
Moj ce ici bez kape,isto kao i maca sve skida sa glave.Kupicu mu jednu kapicu da se nadje ali znam da je nece nositi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kapica
10.8.2017 15:01:01   
IvanaSK RR
Utesiste me, vidim da necemo jedini biti gologlavi user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kapica
10.8.2017 19:38:14   
krin 40
Ma šta im falilo.Vidiš koliki su porasli😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kapica
9.3.2018 16:57:18   
veselicaa
Nina sad nece nista od kapica,a nisam ni nasla neke lepe.Narucicu opet da joj sasiju.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kapica
9.3.2018 17:12:32   
mama Jo
J.samo moju otima ☺ em sam jedva nasla neku sto mi iole lepo stoji i sas mi ona zaplenila tako da sam opet celu zimu isla bez kape...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kapica
12.7.2019 6:57:00   
MimaKos
Mi smo nasli i sesiric i kapicu, nece ziv da nosi nista, poludecu od njega, samo skida i baca

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kapica
12.7.2019 9:26:23   
doramar11
Volim one rucno pletene, tople i meke.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kapica
12.7.2019 10:35:16   
MimaKos
Kad bi samo hteo da je nosi, kad upece sunce ziva nisam, jos sad osisan ;)


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kapica
12.7.2019 11:16:21   
doramar11
Ne trpe bas sva deca to je tacno. Treba im odabrati neku koja im se bas svidja.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here