|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kilogrami i začeće
23.8.2011 17:43:57   
vukosava
Drage moje, ja sam daleko dalekooo od vase kategorije i preziveh bez problema trudnocu user posted image
Licno mislim kad nemaju za sta da se uhvate da ce doktori uvek da vas krpe za kilazu, sto ne mora da ima veze sa tim. Ja sam u Americi doduse gde doktori ne smeju da ti drze predavanja o izgledu ako nemas nikakvih zdravstvenih problema. Mogu samo da pomenu, da ti proture neke flajere al ne tako direktno kao tu. Meni ceo zivot kad mere pritisak odu u vasionu, svaki put hoce da mi pukne ruka. Al sve zavisi kakvu hranu jedes. Ja volim dosta da jedem, al se trudim da jedem dosta voca, povrca, integralnih stvari i zdravih tako da kad se sabere nije losa krvna slika itd...

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kilogrami i začeće
24.8.2011 1:02:19   
Hristinica
I ja mislim da prekomerna kilaza ne utice na plodnost, ali sam dosta citala o tome da debljina, zajedno sa drugim faktorima npr. needovne menst. , izostanak ovulacije, smanjen rad stitne zlezde, mogu ovesti do smanjene plodnosti..skoro sam citala da je jedan ginekolog objasnjavao jednoj buci,da se oni hormoni koji su neophodni za zatrudnjivanje,"rasipaju" po salu,ne odlaze na pravo mesto u matericu, i tako dolazi do problema...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 27
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here