|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: plodni i nepolodni dani
24.5.2012 19:47:17   
ishler
Za ovulaciju nema pravila nekome je odmah posle menstruacije,nekome pred kraj ciklusa,nekome na sredini,to nema pravila,mozda malo oslusnuti svoje telo jer ono daje znakeuser posted image

(odgovor članu jelena26)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: plodni i nepolodni dani
8.6.2012 18:37:35   
jelena26
e sad ili nikad :D traje mi nekad 28 nekad 31 dan :( dobila sam 31 maja :) ajmo saveti kad da se borim sa dragim :) user posted image user posted image

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: plodni i nepolodni dani
8.6.2012 18:40:59   
Maraj
pa, "borite" se 3. nedelje juna i malo cetvrteuser posted image

(odgovor članu jelena26)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: plodni i nepolodni dani
8.6.2012 18:45:38   
dunja RR
Jelena prijavi se i ti a i ostale devojke, delimo Baby Time na Ringeraji, sutra počinje novi krug, vidi KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jelena26)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: plodni i nepolodni dani
28.1.2013 16:53:42   
emicaa
treba mi mala pomoc :) pila sam tablete za kontracepciju pocetkom decembra sam prestala,tad sam dobila 9.decembra i onda mi je kasnilo vise od mjesec dana pa sam mislila da sam trudna i ono nista,juce dobijem user posted image ..zna li iko kako bih mogla izracunati plodne dane jer mnogo mnogo zelimo jednu malu bebicu user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: plodni i nepolodni dani
28.1.2013 18:15:11   
nata11
emice imas ovde tabelu samo ukucaj u pretrazivac ali sa neredovnim ciklusima ti tabela nece nesto znaciti pa prouci malo vise teme o ovulaciji.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: plodni i nepolodni dani
29.1.2013 17:14:39   
emicaa
ako mi to nije sigurno onda cu ja svaki dan zamisljati da je plodni pa valjda ce jednom biti pravi user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: plodni i nepolodni dani
29.1.2013 17:20:14   
nata11
E to ti je najbolje user posted image ili uzmi trakice.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: plodni i nepolodni dani
29.1.2013 19:02:12   
emicaa
hvala ti u svakom slucaju pa vidjecemo sta cu uradit,cekam da prvo ode ova vjesticauser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: plodni i nepolodni dani
6.2.2013 21:34:24   
Ale81
Drage zenske,

Ovo je prvi put da postaljam pitanje na forumu, i na zalost, radi se o problemima oko zatrudnjivanja.
U maju sam operisala laparoskopski i histeroskopski endometriozu i cistu na jajniku i preglradu u materici... E da, inace imam i zavaljenu matericu... Nakon hormonske terapije posle 6 meseci dobila sam menstruaciju. Otisla na kontrolu i doktor je rekao da je nalaz kao bombona :) Suprug i ja smo se bacili na posao. Medjutim nista. U decembru mi je menstr. kasnila 15 dana i silno sam se nadala pozitinom rezultatu na testu trudnoce. Medjutim ni urino test ni analiza krvi nisu pokazali zeljeno. Onda sam uz silne bolove, mucninu i zigove dobila sa zakasnjenjem od 15 dana... U januaru je cak poranila koji dan ali nista znacajno. Ovih dana sam radila LH testove plodnih dana i od 10. do 16. dana ni jednom se nije pojavio smajlic koji treba da ukaze na povecan nivo LH hormona i na plodne dane... Ima li iko reci utehe, ili bolje reci, savete da sto pre krenem u resavanje problema...?
Hvala vam!

p.s. posto sam pisala na pogresnom mestu pa su me zakljucali (nealjala ja:) sad postaljam moj problem i ovde. Jess i Iva su mi odgovorile i hvala im puno na komentarima. Zakazala sam pregled kod gin.za 15 dana i nadam se da cemo krenuti u akciju. Meni je sa doktorima i folikulometrijom sad problem, mada mozda nije mesto za jadikovke ove vrste, sto zivim u inostranstvu i sve je to jako jako skupo ovde, a ja bez posla... :) Blago meni! Ali nema veze, spremna sam na sve pa kako i dokle se bude moglo. Hvala vam na savetima.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: plodni i nepolodni dani
7.2.2013 10:12:42   
nata11
Ale kod doktora trebas da odes. E sad da sam ja na tvom mestu ja bih probala i sledeci mesec sa trakica. Isto ne bi bilo lose i da iscitas ovde na RR o simptomima ovulacije. Ja svoje ovulacije nisam ni primecivala dok se nisam ukljucila na RR i onda sam pocela da upoznajem svoje telo i simptome koje mi salje. Ja sam imala problem sa trakicam u pocetku dok nisam skapirala da moram da krenem da ih koristim ranije nego sto je preporuceno jer imam rane ovulacije.
Svakako obavezno se ukljuci i na ostalim temama pa cemo rasiriti pricu user posted image

(odgovor članu Ale81)
Direktna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here