|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:25:21   
Modessty
Juče sam kupila brus na pijaci. Košta 400 din. Izgleda slično kao ovaj iz predhodnog posta. Samo što se bratele ne skidaju. Nema šavove po sredini korpi, što mi je bila bitna stavka. Veličina je 85 D. Videćemo kako će se pokazati. Ja uzela i crni i beli. Inače ovakve bruseve ima samo jedna žena na pijaci kod tvrdjave.

Bila sam i u Woman Secret u Pobedinoj ul. Imaju baš bruseve za trudnice i za dojenje, ali su trenutno samo C korpe, koje baš i ne izgledaju mnogo duboke. Prvi su oko 2000 din a drugi preko 2500 din. Imaju i neke modele koji nisu zvanično za trudnjače. Lepo izgledaju, samo što su nekako plići i definitivno nisu za žene sa velikim grudima. A i skupi su. Preko 3000 din.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:28:22   
Anoniman
Ma živela pijaca! user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:29:08   
prolece
super, baš jeftino! ako ja ne nađem ovde, da mi kupiš te i pošalješ poštomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:32:08   
sanji
Jel zna neko gde ima u Beogradu ovih jeftinijih za trudnice i dojilje??? user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:33:09   
Modessty
Važi proleće!user posted image

Ja inače nosim Liscine, 85 C. ALi stvarno mi se nedaju pare za dva ili tri meseca nošenja. Doduše njihova prodavnica trenutno ne radi. Prošetaću kad ponovo krenu sa radom da vidim šta nude.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:34:33   
Mica breskvica

user posted image user posted image user posted image user posted image onda i meni kupi u svim bojama, kad već tražiš user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:36:30   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image Micoooo!
Samo kaži brojku


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mica breskvica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:36:54   
prolece
kod mene na pijaci nema. kad naglasim da mi treba makar veći brus sa širokim brtetelama, pojasom itd. oni mi pokažu one najlonske padobrane što nose babe i meni krene para na ušiuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:38:27   
Anoniman
Pa nemoj tako traćiti prolece. Kaži grudnjak za dojenje, možda se ne razumeš sa tetama na tezgi. user posted image

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:38:36   
Mica breskvica
  hahahhahaha još u onoj tzv boji kože, buahahhahahahaa jaoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:40:01   
daca77
Znaci, kupila si user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:43:17   
Buba76
Ja sam u prvoj trudnoci koristila te jeftine ,ali sam kupovala samo bele da ih mogu iskuvavati. Ostali su u super izdanju pa ce mi i sada biti dobri event. cu jos jedan kupiti. Tada,pre 3 godine su bili 200-250 din.

(odgovor članu Mica breskvica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:44:09   
Modessty
IZVORNA PORUKA: prolece

kod mene na pijaci nema. kad naglasim da mi treba makar veći brus sa širokim brtetelama, pojasom itd. oni mi pokažu one najlonske padobrane što nose babe i meni krene para na ušiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A kad ti recimo na tvoj komentar da ti treba veći ponude broj 100?!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Meni dodje da ih udarim!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:44:36   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Buba76

Ja sam u prvoj trudnoci koristila te jeftine ,ali sam kupovala samo bele da ih mogu iskuvavati. Ostali su u super izdanju pa ce mi i sada biti dobri event. cu jos jedan kupiti. Tada,pre 3 godine su bili 200-250 din.

Eeee inflacijauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:45:13   
Anoniman
Da, da, Buba, eno i moji stoje još u fioci, ništa im ne fali. Možda ima koja tačkica od Lanolina, ali jedva vidljivo. user posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:45:43   
prolece
ma, to ih prvo pitam, ali nemaju, pa sam mislila makar neku alternativu, a oni mi izvade one gluposti. videću sa kumom da li neko još ide u Tursku od žena što su sanjom donosile robu. pa, da mi opet donese, ili da jurim po Bg ionako u ponedeljak idem na CTG, ali problem je što ne znam ni gde bih tražila, na kojoj pijaci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 12:47:08   
prolece
IZVORNA PORUKA: Modessty

A kad ti recimo na tvoj komentar da ti treba veći ponude broj 100?!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Meni dodje da ih udarim!

taj bih mogla oko stomaka da omotamuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 16:38:26   
marince1
Ja sam dana kupila jedan,kosta 1800,ali je odlican i udoban.
Bilo je u jednoj radnji za 750 dinara,ali me stezu a u korpi mogu da smestim jos jednu siku.
Jel ste vi znali da postoje spavacice za dojilje?user posted image
Ja danas kupila jednu

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 16:46:37   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
videla ja te spavaćice u Aksi. Nisam ih baš zagledala. Još mi nije "sitno" user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 16:50:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince


Jel ste vi znali da postoje spavacice za dojilje?user posted image
Ja danas kupila jednu


Ja imam dve, ali ih nisam nosila posto su mi vise odgovarale pidzame kad sam dojila, u prvih par nedelja, da ima sta da drzi onaj sugavi mrezasti ulozak. A i cice su mi stalno ispadale kroz one rupe user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Grudnjak za dojenje
11.9.2009 17:01:53   
marince1
IZVORNA PORUKA: Nedja

IZVORNA PORUKA: marince


Jel ste vi znali da postoje spavacice za dojilje?user posted image
Ja danas kupila jednu


Ja imam dve, ali ih nisam nosila posto su mi vise odgovarale pidzame kad sam dojila, u prvih par nedelja, da ima sta da drzi onaj sugavi mrezasti ulozak. A i cice su mi stalno ispadale kroz one rupe user posted image



Ne smemo ovde o tome da ne dobijemo pac,ali ja sam mislila da dosijem po jedno dugme,da mi ne ispadaju sike user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Grudnjak za dojenje
12.9.2009 6:22:29   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: prolece

ma, to ih prvo pitam, ali nemaju, pa sam mislila makar neku alternativu, a oni mi izvade one gluposti. videću sa kumom da li neko još ide u Tursku od žena što su sanjom donosile robu. pa, da mi opet donese, ili da jurim po Bg ionako u ponedeljak idem na CTG, ali problem je što ne znam ni gde bih tražila, na kojoj pijaci.


Bas na buvljaku sigurno imaju ali pitanje dal ti se peski tamo toliko....


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Grudnjak za dojenje
6.11.2010 12:51:20   
dacica
gde ima u Beogradu da se kupi dobar brus za dojilje,koji preporucujete???

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Grudnjak za dojenje
7.11.2010 1:06:14   
Crvenkapa85
ja sam kupila kod nas na pijaci....i nisam imala problema....imao je onaj klik klak patent....

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Grudnjak za dojenje
7.11.2010 13:20:55   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: dacica

gde ima u Beogradu da se kupi dobar brus za dojilje,koji preporucujete???


U Aksi user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here