|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 18:48:49   
Lilly*
Znate ono kada babe kažu: "Biće... kada poraste, vidi kako..." user posted image
Da se malo našalimo, a jednog dana, ako se set_imo, i nasmejemo tome.
Moj sin će biti, da baš tresnem, kuvar user posted image Obožava da gleda kuvare i kuvarske emisije na tv-u i rado mi pomaže kada pravim nešto u kuhinji, on uzme žicu i meša user posted image A u slobodno vreme će popravljati sve naokolo user posted image Kada je imao, pa recimo, 2,5-3 godine, ušli mi u jednu kinesku radnju, i otišli na odeljak sa igračkama, i ja razgledam igračke i pogledam u sina, a on se okrenuo na drugu stranu i pretura po šrafcigerima user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 18:54:38   
sunce ***
ne znam posto sam ja prosvetni radnik moje dete je jako vezano za knjige ali i crtane fimove i kao i ja obozava decu a i njega deca vole,opet sa druge strane ima smisla za fudbal pa ko zna ako se spoje ove dve kombinacije mozda bude nastavnik fizickog sada sam bas lupilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ne znam volela bih naravno da se bavi poslom koji voli kao mama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 18:55:55   
Lilly*
Jao kako si dobro to iskombinovala user posted image user posted image

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 18:58:30   
sunce ***

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Jao kako si dobro to iskombinovala user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 19:03:27   
Dora
Moj Luka će biti hirurg. On već sad zna, stalno ispituje i bukvalno upija sve u vezi sa ljudskim telom. Unutrašnje organe, njihovu funkciju, čak i sastav (mozak se sastoji od moždanih vijugauser posted image ) i ja ne znam kako da izbegnem njegovih 1000 pitanja o tome svemu jer mnogo toga ja ne znam. Do sad sam mislila da je on mali za to ali sam se set_ila moje komšinice (1980. godište) kojoj smo brat i ja za 12 rođendan poklonili enciklopediju ljudskog tela sa posvetom "Našoj budućoj doktorici". Ona je završila medicinu u roku i zaista je doktorica. user posted image
Luka obožava da ide kod doktora. Tamo sve vidi i sazna za čega je koji instrument. Sa zubarkom je dobar drug, kad odemo on za nju ima gomilu pitanja, ona mu sve pokaže, nikad mu ništa nije uradila a da mu ne objasni šta mu radi, kako, sa čim. On to upija i ma kako bolelo nema taj strah već divljenje prema doktorima i medicini.
Eto, mislim mali je, tek ćemo videti, ali ovo je nešto što mi je upalo u oči odavnouser posted image

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 19:10:06   
Lilly*
Dora, jeste li mu kupovali onda ono "Moje telo"? Ima i dečijih enciklopedija koje se opet tako nekako zovu, pa može gledati slike user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 19:22:24   
jelena038
Moj sin kaže da će biti - đak user posted image To je zato što mama studira drugi fakultet i dete misli da je to zanimanje, pošto učenje doživljavamo ozbiljnije od posla user posted image
Biće umetnik, to znam sigurno, a od čega će da živi, jedva i za sebe smem da garantujem.. user posted image
Super tema!
Nek nam RR poživi, da se jednom nađemo ovde i smejemo se user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 19:27:09   
liliana
Moja beba če biti oficir: Kad plače-sve postroji po kuči, a mi stojimo u stavu "Mirno!" user posted image user posted image user posted image Ili, možda, operska pevačica?!?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 19:29:05   
Dora
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Dora, jeste li mu kupovali onda ono "Moje telo"? Ima i dečijih enciklopedija koje se opet tako nekako zovu, pa može gledati slike user posted image

Samo prvi broj. Ono o srcu. Kad se moja mama požalila da je boli u grudima, a on rekao "Sigurno ti je stalo srce" odlučila sam da mu ne kupujemo to. Ipak zna sve o krvnom sudovima, venama, kapilarima...user posted image ne znam otkud. Za rođendan će dobiti tu enciklopediju, ima da se kupi u Deksiko baš prilagođena deci.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 19:31:08   
Dora
Moja ujna je za Balšu govorila da će biti političar. Kad kaki uvek bi napunio pelene...i više od togauser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 19:35:35   
liliana
Dora, znači, moja beba če biti političarka!?!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 19:37:04   
Dora
A ako ima duge prste- biće lopovuser posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 19:38:26   
liliana
JOOOOJ, ima i duge prste!!! Znači lopov-političar!!?!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 19:40:24   
Dora
Vidiš, to ide jedno s drugimuser posted image user posted image user posted image

A kad ima krive noge biće fudbaleruser posted image Ko da se fudbaleri rode sa krivim nogamauser posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 19:42:07   
liliana
Da, i kao da sve bebe nemaju krive noge!!! Znači ovako: moja beba če biti političar u fudbalskoj mafiji!!!???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 19:42:51   
*Alexx*
Znači Andrej će biti fudbaler. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 19:47:32   
Dora
Ja bih trebala da sam fudbaler. Šteta pa su mi se noge nekim čudom ispravile u pubertetu pa sam sad propali lopov koji je umesto da krade učio da svira klaviruser posted image
Totalno promašen slučaj od onoga kako su mi babe iz ulice prognozirale. A, da, trebala sam biti visoka 1,80 muser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 20:03:14   
Anoniman
Moj ce biti neki prevarant, sigurno. Neki  advokat,ili ce da prodaje neku maglu...marketing mozda...vec sad nas gleda u oci i svesno laze, a posle poriceuser posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 20:09:46   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Nedja

Moj ce biti neki prevarant, sigurno. Neki  advokat,ili ce da prodaje neku maglu...marketing mozda...vec sad nas gleda u oci i svesno laze, a posle poriceuser posted image


vidiš mislim da za rad u marketingu ne sme da se laže.....ja radim marketing za ringeraju, i vrlo, vrlo sam od reči, pa mi opet super ide, a skroz iskreno ulazim u svaki posao, što se klijentima sviđa, tako da ne mislim da je marketing prodavanje magle, mislim da dobar marketing prodaje proizvod.....a da bi neko to radio mislim da mora da se bude vrloooo snalažljiv
inače sam završila pravni fakultet ali nikada nisam želela da budem advokat

< Poruku je uredio dunja -- 19.3.2010 20:12:23 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 20:11:49   
Anoniman
Nisam dunja mislila da ocrnim to zanimanje, naprotiv,slazem se da je tesko...za njega sam vise mislila nesto tipa reklame za cigarete,alkohol...sve one koje treba da ubede ljude da je nesto sto je lose ustvari dobro...na to prodavanje magle sam mislilauser posted image
Al valjda ce se promeniti kad malo porasteuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
19.3.2010 20:15:02   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Nedja

Nisam dunja mislila da ocrnim to zanimanje, naprotiv,slazem se da je tesko...za njega sam vise mislila nesto tipa reklame za cigarete,alkohol...sve one koje treba da ubede ljude da je nesto sto je lose ustvari dobro...na to prodavanje magle sam mislilauser posted image
Al valjda ce se promeniti kad malo porasteuser posted image



ma znam dragauser posted image i meni je moj muž u početku govorio da prodajem maglu, ali slučajući me svaki dan kako razgovaram sa klijentima shvata me i vidim da mi se divi sve više, a posebno guppyki koja je provela nekoliko dana kod nas, radeći isto marketing....ona me naučila mnogim stvarima, kao i moj dragi kolega Mrgoood


< Poruku je uredio dunja -- 19.3.2010 20:16:00 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
20.3.2010 13:54:28   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Dora

A ako ima duge prste- biće lopovuser posted image


Onda i ja spadam u ove lopoveuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.3.2010 12:06:49   
BabyG
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Kada je imao, pa recimo, 2,5-3 godine, ušli mi u jednu kinesku radnju, i otišli na odeljak sa igračkama, i ja razgledam igračke i pogledam u sina, a on se okrenuo na drugu stranu i pretura po šrafcigerima user posted image user posted image



I ja kad sam bila mala sam se igrala sa šrafcigerima, čekićima.. Čak su mi moji kupili ceo plastičan komplet! user posted image A da ne pominjem da mi tata drži auto-servis i da sam menju njegovim alatima imala i svoja dva mala šrafcigera, da on i ja opravljamo nešto! user posted image Baš pred kraj trudnoće sam bila kod tate, i videla svoje šrafcigere, tačnije, jedan samo, jer je drugi nestao u nekoj mojoj davnoj akciji user posted image i slatko sam se ismejala.. user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.3.2010 0:04:51   
gagana83
Ja mislim da ce moje dete biti sportista-verovatno gimnasticarka ili atleticarkauser posted image

U stanju je da se po pola sata neprekidno okrece sa stomaka na ledja,pa sa ledja na stomak,mlatara ukama i nogama tako da mi se cini da ce da mi ispadne iz narucja kad je drzim i stalno je u pokretu.
A ima i liniju kao sportista-mrsavica moja mala.
A ako slucajno ne uspe u sportu bice domacica-najvise voli da se igra plasticnim cinijamauser posted image

< Poruku je uredio gagana83 -- 22.3.2010 0:07:51 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
22.3.2010 6:59:50   
Lu
Jaoooo super temauser posted image user posted image
Moj će da bude šumar,juče smo išli u visibabe i jedva sam ga izvela iz šumeuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here