|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 48 sati svadba
12.7.2012 22:57:42   
Meisje
Takodje,pridruzujem se cestitkama i zelim sve najbolje u zajednickom zivotu!
Hvala sto su nam priustili nezaboravan provod!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: 48 sati svadba
12.7.2012 23:00:00   
Olga75
a kada ce biti emitovano da gledamo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: 48 sati svadba
12.7.2012 23:04:50   
degu
Aaaaa Olga bio je drugi deo već večeras user posted image
Valjda je sutra u 13h repriza user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: 48 sati svadba
12.7.2012 23:07:24   
Olga75
pih , ja sam danas doputovala pa nemam pojma
sto nam brebre niste rekle ranije , znaci sutra je repriza ?
kazi mi u koliko sati da gledam user posted image
edit : sad vidim u 13 na RTS 1 ( predpostavljam )

< Poruku je uredio Olga RR -- 12.7.2012 23:08:04 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: 48 sati svadba
12.7.2012 23:11:32   
degu
Olga svadba je bila sad u nedelju i mi smo se iznenadile što je tako brzo emitovana, ali pola je već bilo montirano jer je Magi umešala svoje prstiće i odložila svadbu nekoliko puta user posted image
Biće na youtube, ubacićemo link user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: 48 sati svadba
13.7.2012 11:46:42   
vonavoj
i meni je zao sto nisam pogledala svadbu!user posted image postavite link!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: 48 sati svadba
7.6.2013 22:24:25   
NadaR
Postoji li jos ova emisija? user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: 48 sati svadba
7.6.2013 22:37:01   
marince1
Postoji ali se drugacije zove cini mi se

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: 48 sati svadba
9.6.2013 17:08:35   
M.mama
Moja velika svadba. Verovatno prave pauzu zbog godisnjeg...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: 48 sati svadba
10.6.2013 8:47:15   
mati
Postoji. Valjda cekaju da se zavrsi farma, pa da emituju. Nasa prijateljica je bila, pa sam zato upucena...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: 48 sati svadba
14.6.2013 12:04:44   
Maraj
da garant ce od septembra

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: 48 sati svadba
20.6.2013 11:04:35   
aksolotl
Kada sma prvi put razmisljala da se prijavim za emisiju su mi info sa ovog forum dosta znacile. Sada sam i sama bila na kastingu pa bi volela da dam svoj doprinos, kako bi neki naredni parovi mogli da dodju do vise info o ovoj emisiji.
Elem ja sam se prijavila preko maila. Pored osnovnih podataka (ime, preyime, datum rodjenja, adresa, mesto stanovanja, kontakt tel) sam napisala i jedan kratak pasus o motivima za prijavu. Nakon 10ak, 15ak dana smo pozvani na kasting.
Ovo su lekcije koje smo naucili:

Obezbedite sebi prevoz
Pentranje po Kosutnjaku na 40 stepeni je manje zabavno, nego sto smo mislili. Na kasting krenite kolima ili koristite javni prevoz koji vas dovodi najblize odredistu. Mi smo mislili kako ce biti lepa setnja po sumi, ali sam kasnije dobila suncanicu i nista vise nije bilo lepo :)

Odvojte dovoljno vremena
Kasting se zakazuje za vise parova odjednom. Moguce je da cete cekati 3 do 4 sata. Sa druge strane, ljudi su razumni u produkciji. Kada udjete u doticno dvoriste, gde cete provesti svoje naredne sate, prvo se podele ugovori za koje su yahteftana 2 identicna upitnika (jedan za mladu i jedan za mladozenju). Svaki ugovor je numerisan i ulazi se na kasting prema broju koju ste dobili. Trudnice, majke male dece imaju prednost. Ukoliko zamolite da vam daju jedan od prvih brojeva jer imate neki razlog za to, izacice vam u susret. Parovi se u proseku zadrzavaju 10 do 15 min. Prvi brojevi se duze zadrzavaju, kasniji malo krace jer umor i dosada uzimaju maha. Savetujemo da budete u prvih 10 brojeva ako mozete.

Udobno se obucite
Cekacete u dvoristu. Nema obeybedjenih stolica, vode, soka, kafe, suncobrana. Elem, najvecu uslug koju mozete sebi da ucinite je da nadjete hladovinu, sednete na zemlju i opustite se. Ako mislite da imate dovoljno vremena, idite na kafu u najblizi restoran. Pripazite sa ovom procenom vremena, desi se da u seriji nekoliko parova se zadrza samo po par minuta.

rekviziti koji su vam potrebni
Ponesite vise olovaka, kopiju licnih karata, izvoda i drzavljanstva, svoju vodu, hranu i lekove. Mene je jako zabolela glava i nisam imala nikakav lekic sto je istinski bilo pravo mucenje.

Priprema je najvaznija
Unutra nemate puno vremena. Ljudi su ljubazni i kulturni ali je njihov posao da za najkrace vreme saznaju najvise interesantnih prica o vaama. Upitnike koje ste popunjavali, nece citati dok ste tu ali grupe pitanja ce se ponoviti u usmenom intervjuu. Moj predlog je napravite bar po tackama segmente koji bi mogli biti snimani a koji korespondiraju sa nekim interesantnim aspektima iz vaseg zivota (npr poseta drugarici sa kojom smo zavadjeni, snimanje muza na kposlu koji se bavi tim i tim, snimanje zene kojoj je hobi astrologija). Ovo ce pomoci i vama i ekipi.

Sta sadrzi sam upitnik i koji tip pitanja se postavlja
Upitnik je stampan sa vrlo malo mesta za odgovore. Budite spremni da budete koncizni i jasni. Deo pitanja je opsteg tipa (info o poslu, adresi stanovanja, kontaktima i sl), drugi deo pitanja pokusava da otkrije vise o vama kao paru (koliko ste zajedno, kada ste se verili, kako ste prihvaceni vi kod njega, on kod vasih, gde cete na medeni mesec i sl), onda je jedan segment bas o vencanju (kako izgleda idealna vencanica, koju muziku bi na svadbi, kakvu hranu, ambijent, broj zvanica...) i na kraju su dodata jos neka zabavna pitanja (da li imate cudne navike, koji su vam hobiji, cime bi iznenadili partnera i tome slicno. Na samom intervjuu to zvuci krace i uopstenije : sto ste ovde, cime se familija bavi, da li se neko posvadjao, kakva je situacija sa prijateljima. Odnosno budite spremni da se sami motivisete da pricate. U neki9m momentima se osecate kao da vam kazu posle zvucnog signala ostavite poruku :) nemojte da vas uplasi sve to. atmosfera je i dalje prijatna.
Ugovor je skroz korektan, nismo primetili zackoljice niti kriticne delove. sa druge strane, nismo pravnici :)

kakve su sanse da prodjete
Kazu vam da ih cekate 3 meseca i ako dodju-dodju. Dalje ne znam da dam savet. Veca prednost se daje ljudima iz ruralnih sredina sa pricama koje ukljucuju da je neko zavadjen ili nesto od tema koje su srodne onima koje se vec prikazuju u emisiji. Ako ostanete krace, sigurno imate manje sanse jer za kratko vreme ne mozete da prenesete dovoljno informacija.

Eto toliko od mene. Ukoliko ikada dodje emisija do nas, rado cu napraviti i mini prirucnik za tu svrhu. Do tada, srecno svima koji se prijavljuju.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: 48 sati svadba
5.11.2018 7:23:48   
Dora89
Videla sam da su veću šanse za poziv imali mladenci sa neobičnim pričama, tipa mešovitih brakova, tužnih životnih priča itd. Svakako mi je žao što se više ne emituje, jer je dosta mladih kroz tu emisiju dobilo priliku da naprave svadbu kakvu žele, uprkos malim finansijama. 

(odgovor članu aksolotl)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: 48 sati svadba
4.3.2019 18:52:22   
Sanidej
Meni je ovo oduvek ličilo na rijaliti za priproste narodne mase..ali to je samo moje misljenje.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: 48 sati svadba
30.9.2020 19:27:23   
mikica88
Bilo je bas popularno ovo , ne bih se prijavilani ja.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 440
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here