|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 48 sati svadba
28.7.2009 11:03:32   
magnetic
IZVORNA PORUKA: prolece

kako je napisala juče su došli kod nje, svadba će biti na Marakani. sad valjda idu u obilazak grada i ispunjavaju zadatke. nema pravila kojim danom dolaze, jer emisija ne ide uživo. ne znam kad će biti emitovana ova emisija jer oni sve to snimaju mnogo ranije.
Pa nadamo se da ce nam javiti kada da je gledamouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: 48 sati svadba
28.7.2009 11:05:25   
dunja RR
super, delijagirl se udaje na moj rodjendanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: 48 sati svadba
28.7.2009 11:27:41   
prolece
evo, sad izađoše. spakovaše se i odoše. user posted image
i ništa posebno nisam ni saznala niti vama prenela, sem uđoše i izađošeuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: 48 sati svadba
28.7.2009 11:29:51   
Anoniman
Što nisi mahala, vikala, skala? user posted image

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: 48 sati svadba
28.7.2009 11:32:55   
prolece
pa, vidiš da sam smotana. nisam se snašla jer sam u tom trenutku većala da li kolega da mi kupi burek ili sendvičuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: 48 sati svadba
28.7.2009 11:33:21   
Jeca*
Joj, pa ja sam ih srela na Bulevaru, preko puta studentskog doma Lola....juče oko 19h. Videla sam Irenu i celu ekipu, ali sam samo prošla....user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: 48 sati svadba
28.7.2009 11:46:21   
Skoki
Ja sam pre sat vremena prosla kolima pored Botanicke baste, i nista nisam videla user posted image . Guska, sta ces user posted image .

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: 48 sati svadba
28.7.2009 13:33:37   
vodolija 82
i ja volim da gledam ovu emisiju i htjela sam se prijaviti,ali su problem bili gosti posto su vecinom po inostranstvuuser posted image tako da nismo ni pokusali,ali mislim da je to super,cak nagovaram moju kumu koja se udaje krajem septembra,da se prijaviuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: 48 sati svadba
29.7.2009 8:07:11   
guppy RR
Delijagirl,
kako idu pripreme? user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: 48 sati svadba
29.7.2009 8:08:00   
Anoniman
Bojim se da nema vremena da kucka! user posted image
Eventualno sutra uveče napiše koju reč.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: 48 sati svadba
29.7.2009 8:09:45   
guppy RR
Sinoć u 23.42 je napisala:

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Evo devojke moje dosla sam da predahnem na 5 minuta i popusim cigaru ko covek(nemoj slucajno da me neka ruzno pogledala). Znaci ja nemogu da vam opisem haos koji se nalazi u mojoj glavi i u svemu sto se desava oko mene. Od ponedeljka se tresuljkam i bicu najsretnija osoba kad se sve to zavrsi i da mogu da se naspavam ko covek. Sve u svemu imam sve sta mi treba i eto to je to.

Ljubi vas vasa Delijagirl :)




Jutros u 4:56:

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Evo pa opet ja :)
Phahahha znaci evo sad je oko 4:50 ja nisam absolutno nista spavala a za 3 sata moram da se nacrtam kod frizera. Stomak mi se okrece malo vamo malo tamo i zeludac oce da izadje znaci neznam kako ste izdrzale taj svadbeni dan... Evo jos malo pa ce svane pa krecemo... ako se ne onesvestim od pospanosti ili nervoze nista nisam uradila.



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: 48 sati svadba
29.7.2009 8:11:28   
Anoniman
Pa ona je looda žena! user posted image  Stigla je i na RR da se javi! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: 48 sati svadba
29.7.2009 8:13:15   
prolece
definitivno za svaku pohvaluuser posted image user posted image user posted image . zna ona da i nas kopka šta se dešavauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: 48 sati svadba
29.7.2009 8:13:36   
guppy RR
Pa zna se prioritet...

muž - deca - Ringeraja - roditelji - televizija user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: 48 sati svadba
29.7.2009 8:14:55   
božana
Ponekad gledam ovu emisiju.Meni je to ok, zato što je mladencima sve plaćeno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: 48 sati svadba
29.7.2009 8:17:28   
marince1
Joj Delijagirl,javi nam kada ce to biti emitovano,bas bih volela da te vidim!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: 48 sati svadba
29.7.2009 8:20:31   
Anoniman
Delijagirl želim ti sve najbolje od srca user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: 48 sati svadba
29.7.2009 10:20:24   
NadaR
 Sve najljepse Delijagirluser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: 48 sati svadba
29.7.2009 10:34:07   
dadaa
delijagirl PRESRECAN ti ovaj danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nikada nemoj ici vec napravljenom stazom..sam sebi napravi put

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: 48 sati svadba
29.7.2009 10:37:04   
gagana83
Cestitam Delijagirluser posted image
znas kako kazu stariji ljudi,sad svadba a do godine krstenje
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dadaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: 48 sati svadba
30.7.2009 4:30:34   
Delijagirl
Evo devojke ja dok cekam da mi neko od gostiju iz dalekog mesta u Srbiji stigne na nocenje da vam samo napisem par reci a slike i sve ostalo dodacu polako ovih dana kad skupim.
Ja juce nisam uopste spavala kao i sve ove dane tako da me je sad na kraju vec ubijala nervoza i najvise umor.
Evo ovako oni su dosli u ponedeljak i mi smo imali 48 sati da napravimo svadbu i uspeli smo. Nasli smo sve sta nam treba i ostali u budgetu. Vencanje je bilo na Marakani a svadba je posle bila u restoranu metro na vodi i zaista super ambient i sve sto ide uz to. Takodje je u sklopu"vecere" bilo krstarenje od sat i po vremena po dunavu i savi i za sve nas je bilo to nesto jako lepo jer vecinoma znamo bg sa obale a eto sad smo ga videli sa vode. Doduse sve cete videti na slikama ali verujte mi ja sam ovo radila sada i nikad vise koliko samo nekih nerva ode.
Inace nemogu sad da se setim ko nas je video u Botanickoj basti to smo dosli malo u setju i na odmor od zadataka a botanicka basta se direktno veze sa Markovim zanimanjem posto je on molekularni biolog pa onda na tu temu malo.
Malo mi je doduse zao sto nisu dosli bas svi koje smo hteli da podele sa nama taj dan ali imacemo jos sanse da sa svima proslavimo i sto mene posebno raduje uspela je baba/mama iz Slovenije da mi stigne.
Moramo jos da pohvalim ekipu koja je snimala sve to sa nama Irena i momci su svoj posao odradili maksimalno dobro i zaista da nije bilo njih ni takve prelepe svadbe nebih imali. Sve u svemu videcete na fotkama ima nekih snimka nasih drugara a i bicemo na nacionalki :P (moze mi se)
Ako vas jos nesto zanima slobodno pitajte posto nit neznam sta da pricam jer sam jos malo zbunjena i sve to.

Stella

p.s. sto se tice emisije bice tamo negdje krajem sep. ali tacno kada jos cu vam reci.

E sad odoh da pavam!


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: 48 sati svadba
30.7.2009 8:16:28   
NadaR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Delijagirl... jos jednom sve najboljeuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: 48 sati svadba
30.7.2009 8:32:50   
Anoniman
user posted image  Delijagirl, obavezno da nam javiš tačan datum da gledamo!

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: 48 sati svadba
30.7.2009 10:09:52   
guppy RR
Jaoooooooooo!!!
presrećna sam zbog tebe!!!!

< Poruku je uredio guppy RR -- 30.7.2009 10:10:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: 48 sati svadba
30.7.2009 10:15:58   
gagana83
user posted image user posted image user posted image Ja se sva raznezim kad pomislim na vencanja!!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here