|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Beba i ogledalo
16.3.2009 9:56:01   
Anoniman
"Beba ne sme da se gleda u ogledalo dok ne nauči da kaže >>jaje<<!"

Šta vi kažete na to?
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
16.3.2009 9:56:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Beba i ogledalo
16.3.2009 10:06:39   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Beba i ogledalo
16.3.2009 10:35:05   
Jeca*
Moj Luka se odnedavno raspameti kad vidi sebe u ogledalu user posted image  ja ga uspavljujem i prodjem pored ogledala i samo cujem HIHIHI user posted image  sad sam počela, u tim trenucima, da izbegavam isto user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 16.3.2009 10:39:52 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Beba i ogledalo
16.3.2009 10:46:34   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Beba i ogledalo
16.3.2009 13:30:11   
sonja999s
ja Alexa stavljam ponekad ispred ogledala a jednom se desilo da je pogledao u sebe u odrazu i da se nasmejaouser posted image kao vidi nesto hhee

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Beba i ogledalo
16.3.2009 13:52:46   
Anoniman
user posted image  Pa sigurno vidi nešto, moj Luka se sada krevelji pred ogledalom, a jaje zna da kaže već duže vreme (stavljala sam ga pred ogledalo i pre nego što je progovorio), sada je najsmešniji kada ga pitam šta ćeš da jedeš, on kaže "jaje na oko" i zvekne se preko oka. user posted image

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Beba i ogledalo
17.3.2009 14:43:56   
maša
...pitam šta ćeš da jedeš, on kaže "jaje na oko" i zvekne se preko oka...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Beba i ogledalo
6.4.2009 17:23:42   
kumara
user posted image user posted image user posted image


Jao meni su deca tako medena kad otkriju sebe u ogledalu!!! user posted image Bas je sou za smejanje!!!

A to za jaje - boze me sacuvaj!!! user posted image

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Beba i ogledalo
13.4.2009 9:26:24   
Anoniman
tek sad pronadjoh ovu temu...i prvi put cujem za "jaje"...ali navodno nesto ne valja do 6 mjeseci ili do 1 godine kao da se ne prepadneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


i znam da se i viljuška ne daje djetetu do godine dana...razlog: da mu ne budu gladne očiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

meni je logicnije da se ne spuca viljuskom u oko

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Beba i ogledalo
13.4.2009 9:29:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

i znam da se i viljuška ne daje djetetu do godine dana...razlog: da mu ne budu gladne očiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

meni je logicnije da se ne spuca viljuskom u oko



user posted image  Baš htedoh reći da će pre biti da si ne iskopa oko!

A ovo za prepadanje... user posted image user posted image user posted image  Svi mi moramo da naviknemo da se gledamo u ogledalo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Beba i ogledalo
14.4.2009 13:50:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A ovo za prepadanje... user posted image user posted image user posted image  Svi mi moramo da naviknemo da se gledamo u ogledalo! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Beba i ogledalo
22.12.2010 8:32:13   
Anoniman
Mare se valjda upiški od sreće kad vidi sebe u ogledalu! user posted image
Odmah počne da guče. Da može da hoda, kao majmunče bi tražio tu drugu bebu iza ogledala! user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Beba i ogledalo
22.12.2010 8:58:39   
MERYEN
Jovan je u fazonu da stoji ispred ogledala i da ljubi sebe,i prica sa sobom pre neki dan kaze Jocko kako si jep mmm,bas si jep!Inace kad se odusevi uvek koristi mmmuser posted image

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Beba i ogledalo
22.12.2010 9:10:36   
Anoniman
I moj mali se obraduje kad vidi svoj odraz u ogledalu. Smeje se, guče i pruža rukice ka ogledalu,kao da hoće da se igra sa bebom koju vidi...user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Beba i ogledalo
22.12.2010 9:22:58   
gagana83
Una ljubi sebe u ogledalu,prica sama sa sobom i mlati rukama gledajuci svoj odraz.
Najnovija fora je da se natrti ispred ogledala i prica "Tit tit tit",kao prdiuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Beba i ogledalo
22.12.2010 9:25:42   
majathegreat
I moja Maša kad se vidi u ogledalu toliko zine od sreće, žabu da proguta.user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Beba i ogledalo
22.12.2010 11:30:54   
minna
Isto se i Vladimir odusevi, sav nekako ustreptiuser posted image Prvo mi je izgledao kao da mu nista nije jasnouser posted image a sada guce, smeje se i mlati nogicama i rukicama. Svaki put kad je kenjkav ja trk na ogledalouser posted image

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Beba i ogledalo
22.12.2010 11:59:28   
Modessty
Danilo video od svoje malo starije drugarice Lene da kad mu neko pokaže ogledalo i kaže ljubi bebu on sve ubalavi ogledalouser posted image

Mali narcisi user posted image
A inače kad vidi svoju sliku na kompu ili u telefonu vrišti od smeha


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Beba i ogledalo
22.12.2010 19:45:45   
IVA 11
IZVORNA PORUKA: snek

I moj mali se obraduje kad vidi svoj odraz u ogledalu. Smeje se, guče i pruža rukice ka ogledalu,kao da hoće da se igra sa bebom koju vidi...user posted image


Isto! Obozava da se gleda i kao nesto prica, narcis majkin leeeepi! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Beba i ogledalo
20.7.2014 13:53:07   
lilihip
user posted image
IZVORNA PORUKA: Anoniman

"Beba ne sme da se gleda u ogledalo dok ne nauči da kaže >>jaje<<!"

Šta vi kažete na to?


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Beba i ogledalo
30.10.2014 19:07:49   
QueenJ
A ja sam čula da dete ne treba stavljati pred ogledalo dok se ne krsti... Kao, ne valja. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu lilihip)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Beba i ogledalo
30.10.2014 20:35:26   
dunja RR
Queen, meni je to prava bapska priča, nemoj da se ljutiš user posted image Osim ako mi neko da logično objašnjenje zašto ne bi trebalo.

Mi se gledamo od starta, tj. od kako može da vidi svet user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.10.2014 20:46:24 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Beba i ogledalo
30.10.2014 20:41:05   
branki*
treba da se gleda u ogledalo,pozeljno je zbog imitacije,mimike,grimasa,ucenja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Beba i ogledalo
30.10.2014 21:05:55   
emicaa
Teodora je do skora pokušavala ući u ogledalo do te druge bebe user posted image Sad samo vrišti i mlati rukicama user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here