|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Recepti za jela od kuvanih jaja!
27.4.2011 14:55:02   
minavb
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Mina, ima li neki dijetalni recept da se iskoriste ova kuvana jaja (osim da ih stavim u zelenu salatu) user posted image  user posted image

Imam. Otvoris kantu, basic i zatvoris kantu.user posted image
Salim se. Ja pojedem ujutru jedno jaje i paradajz. Ako ih ne iskoristim, bacim. Ne trudim se da ih iskoristim. Uvek mozete da pojedete sva belanca koja su vam ostala, a zumanca da bacite.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Recepti za jela od kuvanih jaja!
27.4.2011 14:58:40   
Brand new mama
najdijetalniji na svijetu-mesna strucauser posted image Ja planiram to sad da pravimposto ni jedno uskrsnje jaje nisam ni probala(nadam se da su normalna,posto se moji nisu sjetili da ih stave u friz-a poslije ispada da su me pukli hormoniuser posted image )


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Recepti za jela od kuvanih jaja!
27.4.2011 15:00:33   
Anoniman
Ja sam sinoc napravila cinijetinu zelene salate, naseckala malo sunke, nekoliko jaja, marinirane pecurke, nacedila malo limuna, i malo maslinovog ulja i to smo vecerali...Bilo je super....

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Recepti za jela od kuvanih jaja!
27.4.2011 16:51:04   
Dada81
Verolino ,super zvuči user posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Recepti za jela od kuvanih jaja!
27.4.2011 17:38:40   
Lilly*
Ja sam napravila ovako: propržila malko slaninice (čisto zato što je stvarno dimljena), skuvala sam makarone, umešala, malo sitno seckane šunkice, isekla jaja na krupnije komade, koji kiseli krastavac, vegeta, so, biber, zalila jogurtom, i sipala malo majoneza. Bila je odlična user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Originalne ideje za Uskršnji ručak !
Svi volimo momente kada je čitava porodica na okupu, kada su ljudi oko nas nasmejani i zadovoljni.
Faširane snicle
Ringerajin kuvar: Maraj



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here