|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
8.5.2012 20:39:51   
mihi
Mi krećeme sledeće nedelje na privikavanje, ove nedelje nam doktorka na odmoru, žena koja čuva Miloša uzela off jer je bolesna i još mi kaže da nije radila prošle nedelje ne bi se razbolela, a ja bila bolesna imala sam 39 tem. prošle nedelje user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 8:51:00   
Modessty
Ja juče išla do "Pčelice" (uprava za niške vrtiće) i ladno me otkačili. Kažu da on jeste na listi ali za njega nema mesta. Da dodjem juna pa ko negde ima mesta oni će ga upisati! Pa neću valjda da dete s bulevara da vodim u vrtić na Ledenu stenu ili Bubanj!!! Pitam ja - ako će meni od septembra da čuva dete?! A oni samo sležu ramenima i kažu kako im je žao i kako zaista nema mesta! user posted image
U prevodu - traži vezu! I sva sreća pa meni ima ko da čuva dete i ako ne krene u vrtić, ali šta da mi se majka razboli ne daj bože?!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 10:58:15   
Ana RR
Jutros čitam u blicu kako je vaspitačica kaznila dečaka (jer je balonom srušio nešto sa stola) nateravši ga da se pred svima skine skroz go. Detetu poiskakali pečati po telu i počeo da povraća od stresa. Mukica mala. A nju bih ja naterala da se skine na sred terazija, ćurka neopevana.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 11:09:35   
Modessty
dooobroo! ubedila si me da ne šaljem dete u vrtić!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 11:14:30   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 11:15:58   
minavb
U kom vrtiću se to desilo?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 11:16:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jutros čitam u blicu kako je vaspitačica kaznila dečaka (jer je balonom srušio nešto sa stola) nateravši ga da se pred svima skine skroz go. Detetu poiskakali pečati po telu i počeo da povraća od stresa. Mukica mala. A nju bih ja naterala da se skine na sred terazija, ćurka neopevana.


Daj lažeš? user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 432
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 11:50:23   
lesica
Predali smo zahtev. Cak smo dobili dozvolu da na pola sata budemo sa drugarima i vidimo sta oni rade. user posted image E sad samo da je prime.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 12:36:25   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: minavb

U kom vrtiću se to desilo?


"Dečji dani" u Beogradu. Vaspitačica sa 33 godine staža.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 12:39:37   
minavb
Nadam se da će biti kažnjena. Jel neko predavao papire na Paliluli?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 12:40:07   
Modessty

IZVORNA PORUKA: lesica

Predali smo zahtev. Cak smo dobili dozvolu da na pola sata budemo sa drugarima i vidimo sta oni rade. user posted image E sad samo da je prime.


Ma kod nas nema zahteva, nema lista, ništa! Samo veze i vezice. Konkurs za upis ne postoji

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 13:01:20   
anajid
Mod pa valjd mora postojati konkurs po zakonu,makar formalnouser posted image

Kod nas je isto radi reda,vec se zna ko je primljen ko ne i pre konkursa.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 13:07:44   
mihi
To sam htela da kažem nažalost kadar je prilično loše obrazovan i slabo edukovan, čula sam vaspitačice bar 2 koje greše u padežima a da je samo to.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 13:10:30   
Modessty
ne postoji verovali ili ne. Postoji kao neka rang lista. Ali eto za moje dete koje je prijavljeno za vrtić još pre godinu i po nema mesta. Šta drugo da kažem sem da moram da tražim vezu ili da smislim način kako da zaradim dovoljno da plaćam nekog da mi čuva dete makar tri puta nedeljno uveče kad imam trening. Jer mama je premorena da bi ga čuvala i uveče. Em ga čuva em kuva ručak... On jeste miran i nije zahtevan niti pravi lom, ali kao i svako dete treba mu društvo za igru. Mislim da bi mu vrtić značio puno, ne samo zbog dece već bi i naučio mnogo toga.
Ma ako uspemo da ga ubacimo - uspeli smo. Ako ne, onda isto što i do sada

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 13:11:16   
mihi
Lesice kako je reagovala?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 13:16:00   
mihi
Moda da li ste oboje zaposleni, ako jeste moraju da mu nađu smeštaj u vrtiću. Naravno kod nas se sve zloupotrebljava pa i smeštaj dece u vrtiće.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 13:17:34   
indy_25
Sorry za off svima. Mihi molim te skokni na onu temu o trajnom sminkanju user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 13:20:57   
lesica
Prvo se malo drzala uz mene,i onako u cudu gledala gomilu malaca,pa se stidela od vaspitacica,pa je posle i rekla kako se zove,onda je prisla da uzme jabukicu koju joj je vaspitacica ponudila,uglavnom je bilo fino. Sad se nadam da ce je primiti bas tu jer mi se svidja kakav je vrtic,a imaju cetiri jaslene grupe,dve za manje dve za vece mrvuljke.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 13:21:35   
Modessty

IZVORNA PORUKA: mihi

Moda da li ste oboje zaposleni, ako jeste moraju da mu nađu smeštaj u vrtiću. Naravno kod nas se sve zloupotrebljava pa i smeštaj dece u vrtiće.


Naravno da radimo oboje. Ali oni nemaju mesta i tačka. Da dodjem juna pa ako ima u nekom od vrtića ubaciće ga tamo. I ja onda šta treba davodim dete u Nišku banju u vrtić jer jedino tamo ima mesta?! Ma svi kažu da bez veze kod vaspitačice ili direktora ništa!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 22:30:46   
Anoniman
Joj a ja bas u tom vrticu danas predala papire Ana user posted image
Ludjakinja , tacno da je tuces !

Doduse , ja sam predala za drugi vrtic ne za taj gde se to desilo

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 445
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 22:41:27   
peca

IZVORNA PORUKA: minavb

Kraj, sad vise pojma nemam sta treba. Zvacu sutra vrtic da pitam. Papire predajes u centralni vrtic PU opstine koja vam odgovara. Meni treba Palilula, dakle u vrtic Bosko Buha idem da predam, samo jos da skontam koji j***** obrazac.


Komsinice user posted image
Mi cemo sledece godine ako bog da u Zvoncicu user posted image
Neko kaze da vec predam, neko kaze ne, a na paliluli ima samo 620 mesta, u taj vrtic dolaze iz Koteza, a ja u februaru pocinjem da radim.... Eventualno martu ako uzmem odmor odmah ... pff... to je zeznuto kod januarske, februarske dece, meni je kasno da predam sledece godine tek u maju a da krenemo u julu, morala bi da se snadjem tih 5meseci sto nije malo, i jos da me zadesi da ne bude mesta.... hmmm....

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 22:42:15   
Anoniman
Pa zasto sada ne predas za taj mesec ?

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 447
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 22:46:53   
peca
Ja bila u vrticu, pitala, ova kaze, rano ti je sad, odbice te, kao da odem ja kod njih tamo u novebru pa da "kukam", tako sam je razumela, dala mi neki broj tel. na koji se niko ne javlja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.5.2012 22:50:31   
Anoniman
Pa valjda oni znaju , ja sam mislila da je ovaj konkurs od jula do sledeceg jula user posted image
ma oni i njihova pravila to je da skrenes

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 449
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.5.2012 10:48:27   
maslackic

IZVORNA PORUKA: peca

Ja bila u vrticu, pitala, ova kaze, rano ti je sad, odbice te, kao da odem ja kod njih tamo u novebru pa da "kukam", tako sam je razumela, dala mi neki broj tel. na koji se niko ne javlja user posted image


kod mene samo upises mesec kada bi da dete krene u vrtic ja stavila februar 2013, niko nije pravio problem...sta znam,ponovo treba sutra da idem pa cu se detaljno raspitati..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here