|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
8.6.2012 16:33:06   
cani
Napokon je i PU 11 april objavio rezultate-mi smo upisani user posted image  I to u vrtic koj nam je i bio prvi na spisku,bez ikakve veze.Jupi!

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Upis u jaslice-vrtić
8.6.2012 16:37:25   
peca
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.6.2012 12:22:30   
Anoniman
Nismo uspeli nista da uradimo , ostaje nam septembar i novi pokusaj ..

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 653
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.6.2012 12:26:28   
IVA 11
Ako ima ko iz Pg, da zna za neki privatni vrtic neka javi. Za ostajanje tamo od 9 do 12 najkasnije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.6.2012 12:34:08   
minavb

IZVORNA PORUKA: ribizla

Nismo uspeli nista da uradimo , ostaje nam septembar i novi pokusaj ..

A šta ste radili, koga pitali, kako septembar?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.6.2012 12:36:39   
Anoniman
Pa prvo sam ih ja zvala , objasnila situaciju i da nisam konkurisala uopste na svojoj opstini ( glupaca)
i ona mi je rekla da nemam sanse sada .. to mi je rekla i md sestra koja radi kao vaspitac negde u pm i da ne mogu nigde da upadnem do septembra , tada da pokusam opet da konkurisem i videcemo .. ma izglupirala sam se bezveze , ja sam to zamislila skroz drugacije a to ovde ne prolazi

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 656
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.6.2012 12:41:07   
tijatija

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Ako ima ko iz Pg, da zna za neki privatni vrtic neka javi. Za ostajanje tamo od 9 do 12 najkasnije.

Imas sad u drzavnim vrticima poludnevni boravak, ja sam pre neki dan decu upisivala i bas sam se iznenadila kad sam u upitniku nasla koji program ce da pohadjaju.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.6.2012 12:55:08   
minavb
Primice vas u septembru, javlja mi se.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.6.2012 12:58:47   
Anoniman
user posted image Tad cu biti u onim porodjajnim olujama , tesko njima ako me odbiju

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 659
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 10:03:34   
minavb
Juče sam bila na roditeljskom sastanku, i pazite sad ovo- da bi smo upisali decu, tj potpisali ugovor sa PU, moramo da uplatimo punu cenu za boravak deteta. Teorijski, dete može odmah da krene u ustanovu, ali praktično je bolje da ga dovedemo u septembru. Iako dete neće ići u julu i avgustu u vrtić, mi i pored već uplaćenih 8600 (ili regresiranog iznosa), plaćamo smeštaj i za jul i za avgust mesec. Ako hoćemo da platimo umanjenu cenu, moramo da dostavimo rešenje o GO ili uverenje od lekara da je zdravo dete bilo bolesno. Sve vreme su o ovome pričali, a za one druge podatke tipa kada na sistematski i ostalo, gotovo da ništa nisu rekli. Dakle, drage mame koje su već upisivale decu, kada da vodim dete na sistematski?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 10:08:03   
Modessty
ja još uvek čekam "veze" da mi jave ima li šansi da se ubacimo. Zvanični konkurs izgleda definitvno ne postoji. Ovo je da poludiš.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 10:09:59   
lesica
Mina,mi danas idemo na roditeljski,pa cu ispisati popodne sta i kako su nama rekli. Uglavnom jedino sto znam je da je za nasu opstinu upis 19.6. u upravnom vrticu a ostale generalije ce nam valjda danas reci.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 10:14:34   
*Alexx*
Ja sam potvrdu sa sistematskog donela dva dana pred polazak u vrtić, a krenuo je 1. septembra. I nismo plaćali ni jul, ni avgust, u to sam sigurna. Možda je i to od opštine do opštine?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 10:25:22   
minavb
To je novo, od ove godine se plaća svi meseci od kad se sklopi ugovor.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 10:36:01   
lesica
Cena vrtica je 8600,jel da? Ja nista tu ne kontam user posted image Ustvari to je cena regresirana od strane grada?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 10:40:52   
minavb
To je puna cena.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 10:43:59   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: lesica

Cena vrtica je 8600,jel da? Ja nista tu ne kontam user posted image Ustvari to je cena regresirana od strane grada?


Mi plaćamo tu punu cenu, 8666,00 user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 10:46:26   
lesica
Ja pojma nemam user posted image Koliko mi budu dali da uplatim toliko cu uplatiti. Pokusala sam da iscitam onaj pravilnik o regresiranju i ne ide meni ta ekonomija.
A za sistematski,rekla ja dr kad smo bili na onom godisnjem sistematskom da je primljena u vrtic i da od jula polazi,i uglavnom dade nam ona upute za ks-u i urin,ona ju je pregledala tada kicma,noge tabani,gledala oci... I rekla je da samo pred polazak dodjem po papir.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 12:41:05   
Jeca*
na sistematski moras da ga odvedes neposredno pre nego ga uvedes u vrtic, znaci najbolje dan pre polaska.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 14:34:33   
sanji
Mina, samo ste trebali na ugovoru da upišete septembar kao mesec polaska. Mi smo potpisali ugovor i dobili uplatnice koje moraju da se plate već ove nedelje ali na njima piše da su za septembar. To je valjda da budu sigurni da ćeš dovesti dete a ako ga ne dovedeš oni ne gube ništa, u septembru će primiti drugo a tebi pare naravno ne vraćaju.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 14:37:19   
sanji
Sistematski uopšteni smo uradili sad i sve je upisano u karton koji su nam dali u vrtiću! Krajem avgusta radimo samo ks i briseve i odnesemo im rezultate kad krenemo!


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 14:37:19   
minavb
Napisali smo septembar, i svi smo juče jasno i glasno pitali zašto za jul i avgust plaćamo, i rečeno nam je da je to zato što smo potpisali ugovor od 1. jula i da svako dete može da krene od jula, a naš je problem što hoćemo septembar. Ponavljam, ovo je novina i vidim da su svi roditelji iznenađeni.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 14:39:40   
sanji
Kod nas u Rakovici toga nema. Ako je od septembra prvi mesec uplate je septembar, to mi piše i na uplatnicama iako smo mi hteli još od juna da krenu i to upisali na zahtevu (u međuvremenu se predomislili i dogovorili se sa ženom kad smo potpisivali ugovor).

< Poruku je uredio sanji -- 12.6.2012 14:40:45 >


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 14:41:11   
minavb
Jbg, kažem ti kako nam je rečeno juče. BAš sam se zbunila.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2012 14:41:18   
Anoniman
minavb a da da, to je najbolja fora, kada je Tamara kretala 2008 placao se jul i avgust ali pola ako se dobro secam. I mi krecemo od septembra, sutra na prijem idemo u vrtic iliti na gledanje user posted image

sanji mi smo upisali septembar kao polazak, bas cu da cu da vidim sutra

< Poruku je uredio Zenetina -- 12.6.2012 14:43:12 >

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here