|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
18.5.2017 23:48:41   
Ana RR
Mislite za upis u privatni vrtić? Samo odete u glavnu upravu i tražite odbijenicu, nema nikakve posebne procedure. Barem je tako bilo u mom slučaju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Beogradmojgrad)
Direktna veza do poruke: 1751
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.5.2017 0:13:32   
Beogradmojgrad
Hvala na brzom odgovoru. Da za upis u privatni a bojim se da mi upravi drzavnog ne prave problem
sto trazim odbijenicu pre zvanicnih lista? Jer mi nismo u mogucnosti da cekamo septembar :( a to nisam imala
Prilike da objasnim prilikom prijave. Da li sam pogresila sto sam se uopste prijavila propisno sa lustama 1,2 i 3?? Sve sto ja sada zelim je odbijenica pre zavrsetka konkursa kao nasu finansijsku sigurnost za privatni pa makar i pricekali na to...?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1752
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.5.2017 7:10:54   
IvanaSK RR
Drugarica je upisala sina u februaru u privatni vrtic. Kao sto Ana kaze samo idite u upravu i uzmite odbijenicu. Ne brinite, niko nece praviti problem. I da budete primljeni u drzavni, stavice drugo dete umesto vaseg :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Beogradmojgrad)
Direktna veza do poruke: 1753
   RE: Upis u jaslice-vrtić
8.6.2017 7:30:15   
Sandricak
Mi smo predali dokumentaciju za drzavni za Iliju, mali jeste, ali istice mi porodiljsko mora u vrtic. 12og izlaze liste valjda ce ga primiti ... u vrticu u koji ide Marko primaju samo 7oro dece za tu najmladju grupu.. user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1754
   RE: Upis u jaslice-vrtić
8.6.2017 7:31:54   
Anck Su Nmaun
I mi cekamo ponedeljak kad izlazi lista user posted image

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1755
   RE: Upis u jaslice-vrtić
8.6.2017 7:36:27   
IvanaSK RR
Ja ne cekam listu, cekam septembar user posted image
Ovde u pet drzavnih vrtica su primali oko 230 dece, pet dana pred kraj konkursa u samo jednom vrticu je bilo prijavljeno 110 dece.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1756
   RE: Upis u jaslice-vrtić
8.6.2017 7:42:58   
Sandricak
Au bokte... ja sam navela tri vrtica u blizini, u jednom primaju 7, u drugom 9, a trecem 23 dece... valjda cemo negde upasti...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1757
   RE: Upis u jaslice-vrtić
8.6.2017 7:48:59   
Anck Su Nmaun
Sandricak kod nas je svarno haos sto se tice upisa, ako ne upadnes u jaslice posle si ga nagrabusio, ni jedno slobodno mesto za starije grupe user posted image Kod nas se prima 13-oro dece samo. Pisala sam naravno na vise mesta ali ocekujem da ce biti primljen ovde gde su i cure isle. Imamo max. broj bodova.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1758
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.6.2017 14:19:03   
Milena18
Nas su primili u vrtić koji nam je bio prvi izbor. Samo jedno dete je primljeno u stariju grupu jer je sve popunjeno. U jaslice je upisano njih desetak.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1759
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.6.2017 15:17:36   
Sanjica26 RR
Super Milena.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1760
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.6.2017 15:34:43   
IvanaSK RR
Milena,bas mi je drago.Kada krecete?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1761
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.6.2017 15:56:17   
suzi kju
Super Milena , bas mi je drago, danas je bas teško upasti u državni. Ja ne znam šta bismo radili da ih nisu primili. .

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1762
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.6.2017 22:31:25   
Milena18
Krećemo u septembru na prilagođavanje. Kod nas u jaslicama i bude mesta, ali u starije grupe je teže upasti.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1763
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2017 7:13:05   
IvanaSK RR
Kad ti pocinjes da radis?
Vidim da ce nam od septembra biti puna tema oko adaptacije u jaslicamauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1764
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2017 7:22:12   
Anck Su Nmaun
Hahahha nego sta!
Ja cekam ponedeljka, verujem da smo primljeni ali opet...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1765
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2017 11:42:08   
Milena18
Ivana, ja počinjem da radim 12. jula, ali mm će tada biti na raspustu, pa će ona biti sa njim. Je l' i Andrea kreće u jaslice?
Anck, srećno!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1766
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.6.2017 13:04:38   
IvanaSK RR
Milena, trebalo bi.. Ne znam sta ce biti, jer ja nisam prijavljena. Tako da cu videti u septembru :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1767
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2017 7:49:41   
Anck Su Nmaun
Izasla lista, Primljeni smoooooo jupiiiiii user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1768
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2017 7:51:54   
IvanaSK RR
Jee, super!
Online izasla?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1769
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2017 7:56:57   
Anck Su Nmaun
Daaa user posted image
jeste da smo imali max bodova i sve al kad videh ipak da je primljen moram da se radujem hiihihihi

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1770
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2017 7:59:48   
IvanaSK RR
Ma, naravno. Kod nas nikad nista nije sto posto sigurno user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1771
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2017 8:02:26   
Ana RR
Jbt a kod nas nema online već samo na oglasnim tablama. Užas. Nadam se da su klinci moje dve drugarice primljeni.

Anck, super user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1772
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2017 13:11:11   
darjan
Pozdrav svima,
Da li mogu da zamolim clanove da ukoliko neko ide da pogleda rezultate u PU Cika Jova Zmaj na Vozdovcu, da ih slika i okaci ovde. Posto indijanci nece objaviti rezultate online.

Unapred hvala svima.

Poz,
D

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1773
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2017 13:37:51   
Ivana.
Jel ima neko neki info za Zemun?

(odgovor članu darjan)
Direktna veza do poruke: 1774
   RE: Upis u jaslice-vrtić
12.6.2017 13:55:48   
Smokvica9
Imam info za Zemun da ce posle 14h biti istaknute liste.

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here