|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:10:39   
Snelle
Dok sam živela u studentskom domu, moja cimerka je bila uvek našminkana, doterana, sveže isfenirana, svaki put, pa i u sobi, bila je kao da je tek izašla iz kozmetičkog salona. Ali zato iza nje...haos! Krevet nenamešten po čitav Božiji dan, gomila knjiga rasutih po čitavoj sobi (studirala je srpski jezik i književnost), prašina, đubre....wc nije nijednom ona oribala za godinu dana.....sve sam sama ja sređivala, šolja sa napola popijenom kafom koja se praši po čitav dan da bi je ona na kraju dana kada bi se vratila sa faksa popila user posted image  E to što ne voliiiiim - žene koje su maksimalno doterane, a u stvari su prljave!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:19:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Snelle
E to što ne voliiiiim - žene koje su maksimalno doterane, a u stvari su prljave!


Baš! Srećem ja neke dame ovde lokalne, uvek full oprema, a kad ih malo izbliza zagledaš, kao da još ni prošlonedeljnu šminku nisu skinule, nego samo premazale novi sloj user posted image , pa nokti odozgo glanc, a pod noktima đubre. Pa onaj prljavi kvarc sa solarijuma (naravno preteranog)... Ne znam kakve su kod svojih kuća, mada pretpostavljam da spavaju sa šminkom na licu, ali ja sam uvek prvo za higijenu. Više volim da sednem sa osobom koja miriše na sapun, nego sa nekim pod teškim parfemima i tip top šminkom na 40C user posted image Eto da sam muško, ja bih tako merila ko mi je lep...

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:33:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Sad sam krenula da pisem bas ovo sto je BubaMira lepo ispisala...
Ma dajte, pa ne ribate wc u haljinici???
Ja baaas volim da sam tip-top skockana i nervira me ovih 4-5 kg viska od posle porodjaja, sizgledaju mi kao 40, samo razmisljam kako da pocnem od sl meseca da treniram itd. Volim lepe trenerke, pa i u tome zena moze da bude sexy!
Ali kad obavljam kucne poslove, a obavljam ih svaki dan, ja sam u staroj trenerci.
Drugo- dojim bebu svaka 3 sata i po najcesce sam u necemu sto se lako otkopcava ili majici na bretele. E ako ce mm zbog toga da se okrece za cicama u haljinicama, slobodno...


Ja NEMAM ni staru ni novu trenericu! Perem WC šolju u farmericama i majci, jer ne guram ruku u WC šolju, ne znam zašto bih kad Domestos ima pipicu kojom ga sipam unutra, a četkom ribam. Uopšte ne dodirnem WC šolju iznutra. Nemam, zaista nemam, garderobu za spremanje, kuvanje, i puzanje.

Nisam našminkana u poslednje vreme, nisam zadovoljna svojim izgledom, nisam zadovoljna svojim oblačenjem, jednostavno, NE STIŽEM! Svesna sam da ne valja, i pokušavam da se organizujem. Ne ide. user posted image
I sada sedim ovde, a mogla sam kosu oprati, ali znam da ako pustim vodu, Marko će se probuditi.
Jednostavno, kad se probudi, vezaću ga u kolica, pa ću tad prati kosu.
Jutros, vodim dete u vrtić u patikama i pantalonama, i gledam mamike u minićima, kostima, na štiklama... bilo me je sram. user posted image Ali neka, za mesec dana ću i ja da počnem da radim, i obećala sam se sebi da će neke stvari da se menjaju.

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:34:04   
Alexis79
Imamo mi jednu da kazem poslovnu poznanicu koja je u tom fazonu da je na ulici najbolja riba ,a da joj je u kuci katastrofa.
Ona je meni uvek delovala tako sredjeno i otmeno.
Kad smo prvi put otisli kod njih na slavu ,ja sam se slogirala .
A kad sam usla u kupatilo odustala sam bila od namere da tu ista radim.Sve je bilo strokavo ,puno dlaka i veoma nehigijenski.user posted image
Inace od tad ja sa njihove slave kad mi se bas ide u wc sednem u kola i odem kuci pa se vratim.
Nije ona ovako losa za druzenje i tako ,ali mi je gadno nekako sve to.
A imaju para i nije mi jasno sto ne plati neku zenu da joj sredjuje kucu.
Mada mozda njenom muzu a i njoj odgovara da ona bude uvek tako tip top sredjena u opstem haosu.user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:36:47   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

. Volim lepe trenerke, pa i u tome zena moze da bude sexy!



To pokusavam i  ja da kazem.... a ovde tema malo ode u drugu stranu...

Govorim o tome da zena nije lepa samo kad je TIP TOP skockana!
Da je bitno da drzi do sebe,  a vecina njih kad se uda manje misli na svoj izgled.


(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:41:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: MarijaBg

. Volim lepe trenerke, pa i u tome zena moze da bude sexy!



To pokusavam i  ja da kazem.... a ovde tema malo ode u drugu stranu...

Govorim o tome da zena nije lepa samo kad je TIP TOP skockana!
Da je bitno da drzi do sebe,  a vecina njih kad se uda manje misli na svoj izgled.




Ima tu još jedna stvar.
Ja recimo ne volim da nosim trenerke, i verovatno mi zbog toga i ne stoje lepo - ne osećam se u njima prijatno.
Pola dobrog izgleda, po mom mišljenju, ide iz ženine unutrašnjosti i njenog zadovoljstva. Ako sam ja tip-top skockana u nečemu što mi se ne dopada, uopšte neću biti toliko lepa kad sam obukla nešto što mi se dopada i bila nasmejana. Ne znam dal me razumete.
Druga stvar je da moramo naučiti da budemo nasmejane i u sakou iako nam se ne dopada jer u trenerici ne možemo na posao. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:42:11   
Anoniman
Ne volim opsesivno sredjivanje ni kuce ni licnosti.
Volim lepo da izgledam i sebi i drugima, ali se zbog toga necu zadrzati duze od pola sata u kupatilu. Ranije je to bilo duze, ali sad sam istrenirana vojnicki. 15 min tusiranje, 10 minuta sminkanje, 5 minuta oblacenje i ja sam spremna....
E sad, ako ce posle toga da ostane haos u sobi, pa nek ostane...
Druga stvar je strokavost...Sigurna sam da zene kojima ne smeta prljavo kupatilo ni sebe ne operu kako valja.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:46:29   
Anoniman
Totalno off, ali mooram da pitam user posted image : Tasho, kako ribaš okolo wc šolju, lavabo, kadu, pločice na zidu? To ne može četkom. user posted image Ne kapne ti nikada na garderobu? Mislim, ne isčuđavam se nego ti zavidim, ja uvek malo sapunice ili sredstva za ribanje neizbežno ostavim na sebi, brišem od plafona do poda, pa mokro je sve, mora kanuti negde. user posted image A ne bih da vam pišem kako ribam wc šolju, možda bi ste pale u nesvest, ali da, ja i te kako zavučem ruke u nju. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:49:07   
Anoniman
Bubo otvori temu, pa da delimo iskustva user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:50:29   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Tash

Druga stvar je da moramo naučiti da budemo nasmejane i u sakou iako nam se ne dopada jer u trenerici ne možemo na posao. user posted image



Možemo, ako smo instruktori fitnesa user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:50:33   
minavb
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Totalno off, ali mooram da pitam user posted image : Tasho, kako ribaš okolo wc šolju, lavabo, kadu, pločice na zidu? To ne može četkom.

Imam cetkicu za to koju umacem u lavorcic sa sredstvom za ciscenje(ono sa sircetom) i iscetkam celo kupatilo, pa posle truleks pa magicna. Nikad se ne isprljam.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:50:40   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: MarijaBg

. Volim lepe trenerke, pa i u tome zena moze da bude sexy!



To pokusavam i  ja da kazem.... a ovde tema malo ode u drugu stranu...

Govorim o tome da zena nije lepa samo kad je TIP TOP skockana!
Da je bitno da drzi do sebe,  a vecina njih kad se uda manje misli na svoj izgled.





Druga stvar je da moramo naučiti da budemo nasmejane i u sakou iako nam se ne dopada jer u trenerici ne možemo na posao. user posted image



Ma nije bitno uopste da li je u pitanju stikla ili patika...

Nego da se u temi raspravlja kako zena ne moze biti lepa u trenerci... to nije vazno uopste, vazno je da nastavi da brine o sebi.
Licno sam cula jednu  zenu, mada je mladja od mene 5-6 god koja kaze ma sta cu da se brijem  ili cupam obrve  udala sam se, sta me briga!user posted image user posted image user posted image

Onda sam jednu od lepsih devojaka u gradu( pre nego sto se udala) srela u centru a apoteci rascupanu i dronjavu user posted image pa jel bilo tesko presvuci se i ocesljati user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:50:46   
Anoniman
Ne kane mi. user posted image Zaista mi ne kane.
Kod mene se wc pere 3x nedeljno, jednom ga pere spremačica, 2x ja. Činjenica, pločice (od poda do plafona) ne perem ja.
Ja perem kadu, lavabo, wc, obrišem radijatore i veš mašinu, i na kraju pod.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:50:59   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

a vecina njih kad se uda manje misli na svoj izgled.




E upravo ovo ,misli udala sam se i zavrsila sam " posao".
Pa tek sad sad treba da se vodi racuna o sebi.

Ne mislim da zena treba da bude optereceni freak  da bi na taj nacin "zadrzala" muza ,a da on ode u drugu krajnost.
Ali se drzim toga da kad je neko lep sebi lep je i drugima i da kad je neko zadovoljan sobom da se to vidi.

Ja se trudim  da budem sobom zadovoljna i sebi lepa svakog dana.A ako to drugi primete super.
Uvek imam finu frizuricu,ne pustam dlake da predju neku divlju granicu user posted image ,volim da u ogledalu vidim da mi ono sto sam obukla dobro stoji.Bilo da sam krenula negde ili sam kuci .
Bilo da sam u trenerci i patikama ili nekoj ludoj haljinici i vrtoglavim sandalama.
Tako sam radila i dok sam zivela sama,tako i sad sa mm-om.
Nema mi tu neke razlike.

I uvek se setim jedne drugarice koja je svojoj rodjenoj sestri rekla :"Ako si ceo dan kuci ne moras da budes obucena kao kreten i klosar ,a i mogla bi da se okupas!"


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:53:46   
Anoniman
Mina, Tash, svaka vama castuser posted image
Ja budem sva mokra...To je prosto nemoguce izbeci kad na kolenima ribas pod.....user posted image

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:55:04   
Jeca*
e jbg...odoste u krajnost...da mene vidite kako ribam kupatilo...pa u tom izdanju se i ne gledao u ogledalo..zatvorim se u kupatilo, oribam sve i direktno sa sebe ubacujem u masinu za ves, a ja utrcavam u kadu...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:55:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Totalno off, ali mooram da pitam user posted image : Tasho, kako ribaš okolo wc šolju, lavabo, kadu, pločice na zidu? To ne može četkom.

Imam cetkicu za to koju umacem u lavorcic sa sredstvom za ciscenje(ono sa sircetom) i iscetkam celo kupatilo, pa posle truleks pa magicna. Nikad se ne isprljam.


Svaka vama čast, ja onda ne umem da ribam. Bar jednom od tri puta mi se ili ljuljne lavorčić, ili kane sa krpice. I neću više da offujem, obećavam. user posted image

Edit: Jeco, potpis! To sam ja malo pre i napisala: htele - ne htele, vaš suprug će vas kad-tad videti u tom užas izdanju, sa gumenim rukavicama i sa četkom za wc u ruci. Sad, neke od nas izgledamo manje užasno, neke više, srazmerno naporima za ribanje kupatila. A moji napori su oogggrooomni. user posted image


< Poruku je uredio BubaMira -- 9.8.2011 12:08:18 >

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:56:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino

Mina, Tash, svaka vama castuser posted image
Ja budem sva mokra...To je prosto nemoguce izbeci kad na kolenima ribas pod.....user posted image



Ja ne ribam pod na kolenima, ne znam zašto bih. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:57:16   
minavb
IZVORNA PORUKA: verolino

Mina, Tash, svaka vama castuser posted image
Ja budem sva mokra...To je prosto nemoguce izbeci kad na kolenima ribas pod.....user posted image


Zivim sama i sa cimerkama od 19. godine, izverzirala sam se.
Sad cu da budem off malkice, osim sto volim da lepo izgledam, uzivam da mi je kuca tip top i da u frizideru imam kolace. Kad mi je muz tu, to je nemoguce jer mi pola dana prodje u sklananju njegovih odela, rcunara, carapa, kaiseva... Sad je bio na putu 7 dana, kuca mi je bila bombonica ( ako ne racunamo Vanjine razbacane igracke).

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 11:58:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca*

e jbg...odoste u krajnost...da mene vidite kako ribam kupatilo...pa u tom izdanju se i ne gledao u ogledalo..zatvorim se u kupatilo, oribam sve i direktno sa sebe ubacujem u masinu za ves, a ja utrcavam u kadu...

user posted image user posted image user posted image
Otprilike je to adekvatno objasnjenje i mog ribanja.....

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 12:07:49   
Alexis79
I moje je slicno ,jer preterujem sa onim sredstvima za ciscenje.
Rekao mi je mm da ce da mi kupi onu masku da se ne ugusim  user posted image ,jer ja kao krenem sa malom kolicinom ali nekako dodjem do toga da mi kratko traje ona boca.

minavb sve sto si rekla potpisujem .I kod nas  je mm najvece stetocina u kuci user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 12:33:18   
Verus
da ga bem, nikad ne znam ko je kouser posted image
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Secam se kad je muzeva sestra (jetrva jel?) bila u poseti, pa smo izlazili, da je samo vikala "bogami ima ovde zgodnih devojaka i bas se dobro oblace". 


Zaova user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 12:40:00   
Katychoo
Pa ovako ja gledam na te stvari...Bicu lepa i sebi i drugima ako sam zadovoljna. A bicu zadovoljna i puna samopouzdanja ako radim posao koji mi prija ili se osecam korisno, ako vezbam i nemam visak kg...Ne mogu da budem zadovoljna ni sebi lepa ako imam izrastak do pola glave ili 5kg viska, sedim kod kuce i gledam tv po ceo dan...Mislim da je tacno da zena ne mora da bude napirlitana po ceo dan i svaki dan, ali isto tako mislim ako nije zadovoljna sobom, nista joj to pirlitanje nece pomoci da se oseca privlacnom...i da, mislim da ako se zena dobro oseca u svojoj kozi, bice sexy i privlacna i u npr. najobicnijoj treger majci i farmerkama i japankama...meni je nekad, a i mm, dovoljan samo parfem user posted image

_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 15:27:16   
Verus
user posted image  kako si me samo nasmejala...setila sam se nasih starih komsija: ju, da ih vidis na ulici pomislio bi da zive u zamku, a oni zive u svinjcu.  Na stolu im i gace i hleb, i ko zna sta sve zajedno.  Moja baka bi uvek rekla: " sredjeni, a u kuci i zdrebac ku*** da polomi od nereda". user posted image


IZVORNA PORUKA: Snelle

Dok sam živela u studentskom domu, moja cimerka je bila uvek našminkana, doterana, sveže isfenirana, svaki put, pa i u sobi, bila je kao da je tek izašla iz kozmetičkog salona. Ali zato iza nje...haos! Krevet nenamešten po čitav Božiji dan, gomila knjiga rasutih po čitavoj sobi (studirala je srpski jezik i književnost), prašina, đubre....wc nije nijednom ona oribala za godinu dana.....sve sam sama ja sređivala, šolja sa napola popijenom kafom koja se praši po čitav dan da bi je ona na kraju dana kada bi se vratila sa faksa popila user posted image  E to što ne voliiiiim - žene koje su maksimalno doterane, a u stvari su prljave!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 15:30:55   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Moja baka bi uvek rekla: " sredjeni, a u kuci i zdrebac ku*** da polomi od nereda". user posted image



Jao, gde iskopa ovo user posted image  Stavi deder u onu temu Ničim izazvane narodne izreke user posted image  

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here