|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
20.7.2015 15:06:24   
Anoniman
Maraj sestra mi je u stadionu uzela poslednji braon za 899 din, ali 56 velicinaauser posted image

a ja sam sada kod jedne zene narucila imala ga na stanju beli za 1500 din, sa etiketom sve uredno velicina 68 ali je dosta veciuser posted image

ima do 74

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 726
   RE: Dečija garderoba
20.7.2015 15:21:04   
Anoniman
Nama je ovo danas stiglouser posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 727
   RE: Dečija garderoba
20.7.2015 15:46:21   
mila83
Joj sto je slatko ! Da,ovaj beli sto T nosi je pravi zimski,debeli.Jos sam se zacudila kada si napisala cenu,pretpostavila sam da ne pricamo o istom modelu.Videla sam i ja te plisane na fb da se reklamiraju.Bas su slatki,jos kad ih beba obuce user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Dečija garderoba
20.7.2015 21:40:42   
veselicaa
Um preslatko je sve,ali stvarcice za Unu su medene,a cena je bas povoljna,ovi preprodavci na fb bas zaradjuju fino.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Dečija garderoba
20.7.2015 23:13:47   
vikiveki
UM ,lepe vam je garderobica i baš su cene povoljne.user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Dečija garderoba
21.7.2015 0:46:30   
Azra_
UM, sve je lepo!user posted image

H&M u Nemačkoj(online), uglavnom 80% stvari rasprodato. Ostale tek neke veličine. Mada, nisam nešto oduševljena stvarima za dečake ove sezone. CA je ove sezone bolji, a i kod njih je bilo sniženje.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Dečija garderoba
21.7.2015 0:50:33   
milicicak
Ja pre par dana udjohbinu c&a i u h&m u Uscu i pokudeh, izbor za decake je blago receno nikakav, bar kad se poredi sa onim za devojcice. Jedva nadjoh da ukompletiram sorts i majcu za decake od jedne i cetiri godine

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Dečija garderoba
21.7.2015 7:25:43   
mali_mis
Izbor za decake u c&a, h&m je i u NS ocajan, kad tamo nista ne nadjem, uletim u Takko. Par puta sam nasla super stvarcice na snizenju. Jeste da ni tamo nije izbor kao za devojcice, ali sto se ove dve prethodne tice, je mnogo bolji.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Dečija garderoba
21.7.2015 8:40:31   
vikiveki
Ma uvek je tako, za devojčice je izbor veći a za dečake ništa.Koliko puta dok kupujem garderobu za dečake poželim da sam rodila tri devojčiceuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Dečija garderoba
28.7.2015 13:57:15   
Sanjalicaaa
Gde kupujete donji veš za malu decu? Trebaju mi gaćice 2 za dečaka. Planiramo da ostavimo pelenice

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Dečija garderoba
28.7.2015 15:07:15   
Maraj
C&A ima slatke gacice za decake

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Dečija garderoba
29.7.2015 15:32:18   
vikiveki
Sanjalice ja sam već pisala u temi za Ariljski veš,ja uglavnom kupukem donji veš u Extrem Intimo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Dečija garderoba
29.7.2015 21:33:13   
Sanjalicaaa
Kupih jedan komplet u c&a, drugi u h&a. Na prvi pogled u c&a su kvalitetnije.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Dečija garderoba
3.9.2015 16:17:10   
beautifulsoul
Moja drugarica ima dvoje dece,devojčicu od 3 godine i dečaka od 5 godina.Ona naruči paket polovne dečije garderobe i dobije prelepe stvarčice.Zadrži što odgovara a ostalo proda na stranici kupujem prodajem,brzo deca izrastu garderobu pa se ona ovako snalazi.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Dečija garderoba
30.9.2015 9:12:11   
veselicaa
Juce samm naisla na jednu prodavnicu u kojoj se prodaje odeca za decu marke Lindex.Ja dosad nisam ni cula za njih ali sam se odusevila kvalitetom odece.Nesto slicno h&m i c&a po cenama a po kvalitetu nesto cak i bolje.Kupila sam mojoj A prsluk ovaj i bas sam zadovoljna kvalitetom i cenom.Gledala sam i jaknice za S i najverovatnije cu joj tu i uzeti.Mojoj S se svidja ova jaknica(boja je mnogo lepsa uzivo) a meni ova.Videcemo da li cu ja nagovoriti nju ili ona meneuser posted image

(odgovor članu beautifulsoul)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Dečija garderoba
30.9.2015 9:18:21   
MAMAMAJ
Juče sam ušla u butik na Karabutmi koji prodaje Carter's stvarčice da kupim K kapicu za ovaj period i nema, ali sam uzela od nekw firme Bambino, domaće, i baš je lepa i kvalitetna. user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Dečija garderoba
30.9.2015 12:04:00   
dijana1*
Veselice kod nas u BL ima Lindex i super su im stvari. Jesu malo skuplji ali sta god da kupi traje. Em sto je mekan pamuk i udobno. Od kada sam Vuku skinula pelene samo kod njih kupujem bokserice. Fenomenalne su. Tri para dodje u proseku oko 11-12 eura, posto mozes da kupis 1 gace ili 2 plus 1 gratis sto se naravno isplati.
Svidja mi se prslukuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Dečija garderoba
30.9.2015 19:30:06   
veselicaa
Dijana i ja sam bas srecna sto ih ima kod nas,jos kada sam videla danas sta sve ima na sajtu jer u prodavnici sam gledala samo jaknice i prsluke.Bas imaju lep izbor stvari,definitivno opet kupujem kod njih.A sto kazes i niisu skupi koliko im je dobar kvalitet.Sledeci put pogledacu ves jer vidim da se tebi svidja.
Malopre S stigla mini trenerkica,ne da mi da joj operem hoce odmah da je nosi user posted image
Kupila sam je ovde: klik Nasa je ova pink.
Vec sam puno puta kupovala kod njih bas su super za saradnju.
A. sam za ovaj rodjendan kupila kod njih ovaj kompletic.Helankice su bas jeftine kao i bluzice a kvalitet zadovoljavajuci.

< Poruku je uredio veselica -- 30.9.2015 19:34:51 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Dečija garderoba
10.11.2015 22:23:51   
Rosita
http://www.zara.com/rs/en/kids/little-prices-%7C-boys/look-17-c766010p3071535.html

s tim sto mi ova kombinacija nije lepa, kao ni neke klasicne teget, zeleno i slicno, ova D je dekako zlatno- oker, znam da zvuci fiju za decake, ali njemu lepo stoji, a i nesto sam vise protiv te klasike plavo, zeleno... ako uspem sutra dodacu, veceras ne mogu lepo da uslikam, lose svetlo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Dečija garderoba
11.11.2015 7:45:55   
branki*
Bas je zgodna jakna!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Dečija garderoba
11.11.2015 8:07:55   
wivern
Meni se svidja i ova kombinacija, malo mi bode oči plava postava, ali ova zelena i braon su moje boje.
Rosi verujem da je ta kombinacija sjajna, pa ne mora sve biti plavo jer je dečak.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Dečija garderoba
11.11.2015 13:50:13   
Rosita
Zeza me telefon za kacenje user posted image . Ma da, za te pare jos, imao je prosle godine slicnu iz zare, po materijalu i debljini, za ove nase zime je sasvim dobra. Jer u vecini radnji, da valja, jakna kosta 4000, 5000, skupo brate.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Dečija garderoba
11.11.2015 19:12:24   
Mariya
Dobro kažeš Rosita, kad sam videla koliko su dečije jakne zamalo da padnem u nesvestuser posted image
Ja sam u aprilu našla zimsku jaknu za devojčice u Takko, 2500ft na sniženju, vel. 5-6. Tamno ljubičasta, sa krynom na kapuljaci i mašnicom oko strukauser posted image baš je lepa. I naravno da sam je uzela, rekoh gre''ota ostaviti za te pare. I Bogu hvala da sam je kupila, evo L je nosi ovu zimu a nosiće je verovatno i sledeću. Pride što sam super prošla, koštala manje od 1000 din.
A H ima jakne, nosi sve nasleđeno od Luciuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 11.11.2015 19:13:44 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Dečija garderoba
11.11.2015 22:12:24   
Ana RR
Ja sam Marku svake godine kupovala jaknu u C&A po sasvim pristojnim cenama... trenutno ima jednu od prošle zime (bila mu je veća, sad mu je knap) i jednu iz Kanade kupljena u Old navy u kompletu sa ski pantalonama za smešne pare. Tako da smo bar oko toga mirni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Dečija garderoba
24.12.2015 19:42:06   
veselicaa
Kupila sam mojoj S prsluk sa sport directa,presladak je roze sa mini usima i masnicom,postavljen,deblji,bas kvalitetan,marka je Disney ali nam je mali.Velicina je 7-8 ali realno odgovara detetu 5-6.Ako nekoga zanima neka se javi,prodala bih ga.Evo linka da pogledate klik
Pitala sam Dunju da ovo objavim ovde user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAŠE SU MAJKE PILE SVOJE KAFE NATENANE
Nisu postojale škole roditeljtva, ni sve te silne knjige, forumi, grupe na fejsbuku, a opet – sve se nekako znalo. Na kr...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here