|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
4.7.2016 8:46:11   
Khaleesi
Ja sam stalno u Takoou i sad prvi put cujem za ves za decu... ili nisam videla dobrouser posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Dečija garderoba
4.7.2016 11:03:50   
MishMash
Nisi videla dobrouser posted image

Možda zavisi od prodavnice, ja sam u Pa i kod nas ima. Samo me nervira što ga stalno premeštaju, poslednji put je veš bio među stvarima za bebe, jedva nađoh user posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Dečija garderoba
4.7.2016 11:44:01   
marijana22
A koja je cena veša, ako znaš bar okvirno?

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Dečija garderoba
4.7.2016 11:54:52   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: MishMash

Nisi videla dobrouser posted image

Možda zavisi od prodavnice, ja sam u Pa i kod nas ima. Samo me nervira što ga stalno premeštaju, poslednji put je veš bio među stvarima za bebe, jedva nađoh user posted image

Stvarno nisam videla, ja idem u onaj u Aviv parku, mali jeuser posted image

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Dečija garderoba
5.7.2016 9:15:07   
Mariya
Ni ja nikad nisam videla veš za decu u Takko!!?
Ja za L uzimam piroćanac potkošulje, u jednom butiku u Topoli koštaju 130din!!dok na subotičkom buvljaku prodaju za 180!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Dečija garderoba
5.7.2016 9:17:42   
isidora88
Ja sam u takko-u uzela potkosulje mateji, super su, moram uzeti i bokserice za njega kad bude neko snizenje.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Dečija garderoba
5.7.2016 9:22:31   
Khaleesi
Pirocanac je super, ako mislimo na istog.... tamo je bas bas povoljno a kvalitetno... ima i njih u Avivu user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Dečija garderoba
26.7.2016 13:00:07   
Anck Su Nmaun
Evo mame bas me interesuje kakva vam je garderoba iz H&M-a
Svake helanke il suknjice moram da prerpravim u struku tj. da uvucem gumu..kakav im je ono blesav pojas?? Namenjen deci sa salom oko struka..ne razumem user posted image Toliko je siroka guma kao da je nema, moja deca ne mogu tako da nose, spadalo bi im.

Iskreno ja tamo NIkad nista nisam kupila a deci je skoro 50% garderobe njihovo, uglavnom na poklon, ( ja sam vise tip za C&A po meni mnogo kvalitetnije)

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Dečija garderoba
26.7.2016 13:08:21   
vonavoj
Bas tako anck,i mojoj je svaki struk veliki,a visoka je i moram 122,a zgoljava,ima 20kg i 120cm...a 4,5 godineuser posted image
Ja volim CA,Takko..i OVS ima los kvalitet stvari,na kolenima pucaju..najbolja mi je domaca proizvodnja,na buvljaku,mada ima dosta i radnjica novootvorenih..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Dečija garderoba
26.7.2016 13:16:01   
Anck Su Nmaun
Sory sta je OVS?

Ma takvi su modeli, nije do dece, moja ima 130cm a evo sad dobila na poklon 122, ajde boze pomozi jer su im modeli uvek veci pa je usla u njih ali struk je opet sirok, mislim svaki moram da prepravljam, kad vidim da dobiju helanke iz H&M-a ospice dobijem user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Dečija garderoba
26.7.2016 13:17:38   
Anck Su Nmaun
A da imala sam pre jednu zenicu na pijaci od koje sam kupovala kvalitetne stvari,odem po nekad, ali sad je jeftinije kupovati po TC kad su snizenja nego na pijaci i obicnim radnjicama.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Dečija garderoba
26.7.2016 13:42:19   
Khaleesi
Ja sam u OVSu uzela svasta mojima, po jako velikom popustu sve u pola cene.... a jako lepe stvarcice...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Dečija garderoba
26.7.2016 14:03:06   
branki*
Stvarno,sta je OVS?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Dečija garderoba
26.7.2016 14:14:27   
Khaleesi
Ne znam sta znaci skracenica, jedina prodavnica koju znam je ona u Aviv parku Zivka Davidovica ulica, ako sam dobro zapamtila ulicu...
Tu ima decijih stvarcica punooo, i sada imaju popust na letnje stvari.... Ako si blizu svrati, ja kad god udjem nesto kupimuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Dečija garderoba
26.7.2016 14:47:32   
choopa choops
Oviesse, italijanska marka. Jeftina garderoba, ali od njih samo kupujem teksas stvari, eventualno jakne one tanje za proljeće i obuću kao npr baletanke, patike kao starke i slično. Pamuk im je očajan. Bukvalno. Nakon dva pranja sve je za smeće. Kod nas to najčešće donose za rođendane, pa tako moji dobiju baš dosta majica, helanki. Obuku dva put i onda za po kući.

Što se tiče HMa, on nije ni blizu CA po kvaitetu. Već godinama. Ja se sjećam ranije kad bi dolazila rodbina, pa donesu nešto od HMa to i danas valja, a sad su se pokvarili skroz. Ponešto valja, ali i to je ono koliko para toliko muzike. Sve što je bilo jeftinije je nikakvo, a ono što sam platila skuplje je ostalo dobro. Što se tiče kroja, nisam odavno uzela nešto od donjih djelova, pa ne znam. L je isto mršava a dugačka i zapravo su im jedino njihovi modeli i odgovarali. Skinny modeli.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Dečija garderoba
26.7.2016 15:27:15   
Khaleesi
Meni za sada ok ovo sto smo kupili, par majcica i haljinicu za plazu....

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Dečija garderoba
26.7.2016 18:04:06   
milicicak
Ni ja nesto ne volim Oviesse, pamuk je nikakav, brzo se razvuce... Mini bubi odgovaraju H&M helanke, i ti uzani donji delovi, a ona je mrsava (jos uvek su joj u struku i guzi taman neke helanke za bebe od 9-12 meseci, sam os usad biciklisticke user posted image ). Mada sortseve i farmerke moram da kupujem sa onim lastisem koji moze da se zategne, sve joj je veliko u struku

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Dečija garderoba
26.7.2016 20:44:24   
Khaleesi
U No no klubu ima lepih stvarcica sada, jos i neki popust... Kupila sam obema pantalone, fantazija :-)

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 10:39:35   
branki*
user posted image
Za krstenje jedne male princeze!
Iskreno,meni je malo too much,ali se mami i tati bas dopada,pa sam i ja klimala glavomuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 10:49:11   
mali_mis
branki meni se mnogo svidja user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 11:10:45   
MasnaMasnica
Branki gde je kupljena? Posalji mi molim te u inbox cenu ili ovde? Hvala. Ja sam gledala ovaj materjal da sijem za nas 3 za N krstenje ali se bio rasprodao..

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 11:18:26   
branki*
Masnice,nije kupljena,sivena je,3500,materijak je skup,zato tolika cena,materijal su kupili u jednoj radnji na bulevaru ovde u bgd.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 11:28:03   
MasnaMasnica
Materjal je bas skup 4500 metar. Znam trazila isti . Ali bio je nestao.
3500 materjal i sice?
Mozes li molim te pitati koja radnja je za materjal i koja za sice? I pustiti mi poruku.
Koliko ima devojcica da znam koliko je od prilike materjala otislo?
Hvala💖

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 11:38:04   
IvanaSK RR
Branki, skroz je slatka haljinica.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 12:09:06   
branki*
Pitacu,pa ti javljam.da,sve ukupno sa sicem je izaslo 3500.a,malecka ima 7 meseci.

E,pa,eto,vama se dopadauser posted image i meni je slatka,mada mi je nekako ,ne znam,suvise sve to,sta znam,da sam ja birala,uzela bih drugaciju npr.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here