|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
26.10.2009 9:35:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Trcosava

što se tiče lavčine - možda je malo bitnije i da kaže koliko godina imaju???

a što se tiče plodnosti i šanse da se zatrudni - sve zavisi od plodnosti žene i muškarca - moja sestra svaki put iz prve ubode (3x)




jel ima taj njen muž br tel?! user posted image user posted image user posted image user posted image
šalim se. za sada ne menjam materijal ! user posted image



poenta je u mojoj sestri user posted image user posted image user posted image doca joj rekao da je plodna za celu Srbiju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





e j onda, propade plan ....

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
26.10.2009 9:38:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

AUUU, sto sam ja imala srece, mi se stitili od trudnoce, ali eto, malo bude dovoljno. Znam da to nista ne znaci, da cu mozda sledece da pravim godinama, ali, tako mi se sada trefilo user posted image



...

*Zna beba kad se mama zabavlja...  *   user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
26.10.2009 9:41:52   
LillyT
Beba mu onda dodje kao partibrejker user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
26.10.2009 9:43:14   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: kaliopi

e j onda, propade plan ....



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
26.10.2009 9:50:59   
Anoniman
Žena se plaši sexa? KLIK

To je tema za lavcinu! Molim sve komentare prekopirati tamo. user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
26.10.2009 13:10:25   
lavcina
pa po 22 god imamo i ja i ona....

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
26.10.2009 13:12:47   
sladjaaaa
Meni doktor stalno govori kako je za trudnoću potrebno da se hiljadu stvari poklopi da bi se desilauser posted image

(odgovor članu lavcina)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
26.10.2009 15:29:34   
dacca

IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

Meni doktor stalno govori kako je za trudnoću potrebno da se hiljadu stvari poklopi da bi se desilauser posted image

jedno veliko TAKODJE

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
25.3.2010 17:08:13   
muchacha
Ja i moj suprug radimo na trudnoci vec 6 meseci i nistauser posted image Doktori kazu da smo oboje zdravi!


(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
25.3.2010 17:16:58   
anuksunamun
sta ste uradili od testova??

(odgovor članu muchacha)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
25.3.2010 17:19:04   
Alexis79
Dobrodosla user posted image muchacha,

pa jos nije vreme da se nesto brines.


Ali sa druge strane i nama su 3-4 godine pricali da je sve u redu pa je na kraju ispao problem.
Pusti jos neko vreme da stvari teku prirodno pa ako ni onda ne budes user posted image ,kreni u pretrage.

Sta ste radili od analiza?

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu muchacha)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
25.3.2010 17:19:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: muchacha

Ja i moj suprug radimo na trudnoci vec 6 meseci i nistauser posted image Doktori kazu da smo oboje zdravi!




Dobrodošla! Priključi se ženicama u temi Čekamo dve crtice KLIKNI

(odgovor članu muchacha)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
25.3.2010 18:22:04   
nolinica
I mi pokušavamo 9 meseci, i dr kaže da je sve ok..user posted image
Blago mamama koje lako zatrudne! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
27.4.2010 21:43:14   
Anoniman
Ne znam baš da li je pitanje za ovde (ili za poneti.. user posted image ) ali da li je neka od vas ikad čula za teoriju raznoraznih ženica ... ma daj ako si lako prvi put zatrudnela opet ćeš user posted image
U fazonu, načela si sezonu ...  user posted image
Da li prvi put laganog i jednostavnog ostajanja u drugom stanju govori o tome da će i drugi pokušaj biti uspešan na sličan način?
...
Imam neki trip u glavi kako sam prvi put ostala lako user posted image zato što nisam  planirala  a da ću se ovaj drugi žešće namučiti (o, silnog li mučenja .. user posted image )

Šta mislite o tome ?

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
27.4.2010 21:58:13   
JULIE
Kali mislim da to nema veze...za drugu bebu ni nemam pojma kad smo je napraviliuser posted image user posted image znaci nismo se uopste mucili,nemoj da se opterecujes time nego uzivajuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
27.4.2010 22:01:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Trudnoća je dakle pravi Božji blagoslov! Inače sam uverena da On zna kada je pravo vreme za sve... 


Za ovo se slazem...


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
27.4.2010 22:20:12   
marince1
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Koliko sam ja onda imala sreće,kad sam od jednog jedinog pokušaja zatrudnilauser posted image


i ja sam bila pravi sreckovic!

Stvarno sam u najmanju ruku iznenadjena!


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
30.4.2010 23:24:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Ne znam baš da li je pitanje za ovde (ili za poneti.. user posted image ) ali da li je neka od vas ikad čula za teoriju raznoraznih ženica ... ma daj ako si lako prvi put zatrudnela opet ćeš user posted image
U fazonu, načela si sezonu ...  user posted image
Da li prvi put laganog i jednostavnog ostajanja u drugom stanju govori o tome da će i drugi pokušaj biti uspešan na sličan način?
...
Imam neki trip u glavi kako sam prvi put ostala lako user posted image zato što nisam  planirala  a da ću se ovaj drugi žešće namučiti (o, silnog li mučenja .. user posted image )

Šta mislite o tome ?



...Nacela si sezonu...user posted image user posted image user posted image user posted image

Caaaaaaaarrrrrsssssssssssskkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiii...........user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Verovatnoća da zatrudniš
8.5.2010 14:27:53   
Jellena_Sava
Pre nego sto sam zatrudnela,  redovno sam pila mercilon i nisam pravila nikakvu pauzu posle njega. U roku od mesec dana sam zatrudnela. user posted image A onda je u 10-oj nedelji bebi stalo srce, kiretaza i sad moram da pravim pauzu. user posted image user posted image user posted image
Inace je i moja mama samnom zatrudnela u roku od mesec dana, a za mladjeg brata joj je trebalo 2 meseca. Eto, od samog pocetka se videlo da ce biti lenstina. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here