|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada privikavati na nošu?
21.3.2011 12:02:47   
Anoniman
Zašto je meni bolja noša za početak-zato što to u početku može da traaaaje, mislim na kakenje. Dok se ne navikne, i ja sam Nešu puštala da kaki i u dnevnoj sobi, ma gde god je hteo. I može sam da donese nošu kad se malo privikne. A knjigica je super rešenje, ja sam koristila decu iz familije kao primeruser posted image
neša najviše voli da se nasloni na drvo i piški, napravimo imaginarnu metu, negde na kori drveta gde je zanimljivo,pa gađa. Tako se zainteresovao.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kada privikavati na nošu?
21.3.2011 12:04:31   
Jeca*
nedjo, prestani da pises ono sto hocu ja da kazem user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kada privikavati na nošu?
21.3.2011 12:06:07   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kada privikavati na nošu?
21.3.2011 12:08:03   
Jeca*
Znači noša, crtaći i nek sedi koliko mu volja, u početku

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kada privikavati na nošu?
21.3.2011 14:19:51   
mati
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Kupiću mu onu knjigu Kreativnog centra za "idenje na nošu" user posted image Ma kad bi noše imale volan... user posted image


Nasa nosa ima volan, ali kao bicikl, i na sredini ogromnu kuglu-zvecku... A rucice su joj gumene , pa moze i da glodje.user posted image

< Poruku je uredio mati -- 21.3.2011 14:21:13 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kada privikavati na nošu?
21.3.2011 14:28:06   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Zašto je meni bolja noša za početak-zato što to u početku može da traaaaje, mislim na kakenje. Dok se ne navikne, i ja sam Nešu puštala da kaki i u dnevnoj sobi, ma gde god je hteo. I može sam da donese nošu kad se malo privikne. A knjigica je super rešenje, ja sam koristila decu iz familije kao primeruser posted image



Inače se s tobom slažem u svemu user posted image
Ja mislim da se ka i pi treba od početka obavljati u toaletu i da se djeca ne trebaju igrati niti sjedtiti pola sata na tuti, nego kad osjete potrebu da idu na wcuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kada privikavati na nošu?
21.3.2011 14:35:41   
Anoniman
Lu, slažem se da to tako teortski treba, al ja da sam čekala da Neša sam traži nonu. verovatno bi još bio u peleni. Mislim da neke prirodne procese treba malo pogurati i podstaći, jer on nije znao da, kad oseti nagon za piškenjem, treba da traži nonu, niti je umeo tada to da zadrži duže od sekunde. A onda je naučio da mu je lepše da bude suv, i da je pokretniji bez pelene. Kod nas su delovali crtaći i meni nije smetalo da kaki u dnevnoj sobi, bilo je proleće, prozori otvoreni i mo'š mislitiuser posted image


(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
21.3.2011 14:36:56   
sneza24
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Čitam sve ove priče, i sve one podrazumevaju da dete hoće da sedne u nošu. Andrej neće ni da sedne, ma ni pod tačku razno! Ako ga "nateram", odmah ustaje. Da li treba da mu kupim zanimljiviju nošu? Ova je najobičnija bela, plastična noša. Sve kontam - vreme mu je za nošu, 19 meseci, eeej! Savet, pliiiz user posted image


Ista prica i kod nas.Nema sanse da sedne i neznam kako da ga nateram.Isto imamo najobicniju nosu.

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.3.2011 14:41:09 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
21.3.2011 14:41:14   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Lu, slažem se da to tako teortski treba, al ja da sam čekala da Neša sam traži nonu. verovatno bi još bio u peleni.


Paaa, vjerojatno bi, jer je i R. bio do dvije godine i 8 mjeseci, dok nije sam zatražiouser posted image
Nisam ja mjerodavna, ja samo iznosim svoje razmišljanje.
E dok je on meni govorio neću na tutu ljepše mi je kakiti u pempu i još sjedne kad se ukaki , meni nije imalo smisla.
Rekla sam, kad ti se bude kakilo imamo tutu i šolju, išao je odmah na šolju i pi i ka, i nismo imali prljavih gaćica ni noćne pelene.

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.3.2011 14:42:17 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
21.3.2011 14:52:00   
gagana83
Mi smo krenuli sa privikavanjem na nosu negde pred prvog rodjendana.U startu je lepo prihvatila ali je onda naisao period kad je odbijala.Nije se bunila kad je stavim,ali bi vec posle pola minuta ustala,kaze "Goto"(gotovo) i trazi da je obucem.
Tad sam sklonila nosu na neko vreme i onda je opet vratila.Sad je ne odbija i svakog dana bar po jednom piski u nju i nakon toga aplaudira sama sebi i vice "Bavo"user posted image
Alexx,za pocetak mislim da ti je najbolje da ga stavljas na nosu nakon budjenja, jer tad uglavnom piske.Tako smo mi poceli. Pusti mu Pepuuser posted image ili mu daj neke knjizice da cita,kod nas slikovnice uglavnom pale za sad.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kada privikavati na nošu?
21.3.2011 17:37:43   
Anck Su Nmaun

Nasa nosa ima volan, ali kao bicikl, i na sredini ogromnu kuglu-zvecku... A rucice su joj gumene , pa moze i da glodje.

I nasa je takva i crvena

Ja sam vec pisala da se Tara plasi njene nose user posted image
Od prvog dana kad sam je tavila onako obucenu cisto da vidi sta je to, ona je pocela da place,a sad ne sme da pridje delu prostorije u kome se nalazi nosa pa je izbacim u hodnik.
Juce dete pusi i ode do spavace sobe, kad se vracala videla nosu i u plac user posted image user posted image user posted image

Nemam puno vremena da iscitam sve sta ste pisale...

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 21.3.2011 17:43:58 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kada privikavati na nošu?
21.3.2011 17:57:46   
Jeca*
pretpostavljam da ti dete puZi a ne puŠi user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kada privikavati na nošu?
21.3.2011 17:58:31   
AnicaM
devojke moja cerka ima 19 meseci, mi smo pre neki dan skinuli pampers i sada ona piski na nosu, samo sto ona piski svaki pola sata, ne znam da li je to normalno toliko cesto da piski? da li moze neko meni da kaze, kako je bilo kod vas? 

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kada privikavati na nošu?
21.3.2011 17:59:09   
mati
IZVORNA PORUKA: Jeca*

pretpostavljam da ti dete puZi a ne puŠi user posted image

user posted image  I ja iscitah par puta...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kada privikavati na nošu?
21.3.2011 18:00:06   
Verus
user posted image joj sto se smejem!

Ja je stavljam vec nekih mesec-dva, ponekad, uglavnom ujutru a od skora sam pocela i popodne.  Uglavnom je oba puta uhvatim da kaki na nosu, sto mi je super!  Sto manje ukakanih pelenauser posted image
IZVORNA PORUKA: Jeca*

pretpostavljam da ti dete puZi a ne puŠi user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
21.3.2011 18:21:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: AnicaM

devojke moja cerka ima 19 meseci, mi smo pre neki dan skinuli pampers i sada ona piski na nosu, samo sto ona piski svaki pola sata, ne znam da li je to normalno toliko cesto da piski? da li moze neko meni da kaze, kako je bilo kod vas? 


Ako pije na flasicu, stalno po malo, onda jeste.  Po meni odvikavanje od pelene nema nekog smisla ako ga ne prati i odvikavanje od flasice.
A ako ne koristite flasicu, moras je pustiti da joj se malo "nakupi" i da nauci da se "stisne" makar malo, ali to ide polako, vremenomuser posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.3.2011 18:33:51 >

(odgovor članu AnicaM)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
21.3.2011 18:34:36   
Ana RR
Društvo, korigovala sam naziv teme pa vas molim da ne citirate postove!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kada privikavati na nošu?
21.3.2011 18:43:38   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Jeca*

pretpostavljam da ti dete puZi a ne puŠi user posted image


ma ne izadje dete u hodnik da ispusi cigaru pa se vrati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
21.3.2011 18:44:08   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Društvo, korigovala sam naziv teme pa vas molim da ne citirate postove!





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
21.3.2011 22:41:51   
AnicaM
Hvala Nedja! nisam znala za flasice!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
21.3.2011 22:43:52   
Anoniman
Ako misliš da nije spremna za odvikavanje od flašice, probaj da joj ne daješ da pijucka, nego da pije, napije se i skloniš flašicu. Tako će piškiti ređe, a količinski više.

(odgovor članu AnicaM)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
21.3.2011 22:51:31   
AnicaM
ona pije bas puno vode, pije iz solje, pa mi uvek imamo spremnu flasicu da ona moze da uzme sama! neznam koliko dete njeng uzrasta mora da pije u toku dana, ona moze i litar da popje!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
22.3.2011 8:11:36   
zoća
Anice da li noću pije vode,odnosno da li je žedna

(odgovor članu AnicaM)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
22.3.2011 8:18:02   
Anoniman
Mi kakimo na nošu već nekih mesec dana. Primetila sam da uvek kaki posle doručka, i počela da ga stavljam tad  na nošu. Prihvatio je bez problema, i prvi put kada sam ga stavila je kakio u nju. 

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
22.3.2011 8:19:37   
zoća
jaoj,mene je sramota da kažem Mihajlu još nisam ni ponudila da sedne na nošu on se uredno sa njom igra

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here