|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
20.8.2019 21:11:56   
nata11
Moje sumnjam da bi soda i voda ocistile u kakvom je stanju 🤣🤣



_____________________________





(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
20.8.2019 21:32:29   
MimaKos
Meni onaj odmascivac nije pomogao, sta me kosta da isprobam... najvise me staklo iznutra nervira, koliko je zamasceno!


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
20.8.2019 23:55:30   
dunja RR

Veeuj mi, staklo je kao novo, nema ni flekice a bile su naslage. Za staklo sam malo i žicu koristila, ali soda prethodno izvuce dosta masnoće, sva pocrni ta pasta . 
IZVORNA PORUKA: MimaKos

Meni onaj odmascivac nije pomogao, sta me kosta da isprobam... najvise me staklo iznutra nervira, koliko je zamasceno!






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
21.8.2019 6:55:15   
Duškić
Dobar savet Dunja , probacu. Sad sam iscitala.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
21.8.2019 13:01:56   
Duškić

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Veeuj mi, staklo je kao novo, nema ni flekice a bile su naslage. Za staklo sam malo i žicu koristila, ali soda prethodno izvuce dosta masnoće, sva pocrni ta pasta . 
IZVORNA PORUKA: MimaKos

Meni onaj odmascivac nije pomogao, sta me kosta da isprobam... najvise me staklo iznutra nervira, koliko je zamasceno!








A bas mora toliko dugo da stoji. Bas se razmiljas cas da namazem to po rerni.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
21.8.2019 15:03:52   
dunja RR
Tako sam našla na netu, 12 sati minimum. Moguće da može i kraće, ali ovao je ok, ostaviš preko noći i ujutru središ.
Znači samo sam staklo sa žicom malo doradila, a unutar rerne sam samo sunđerom, nisam žicom, soda je sve ok odmastila unutra.

Jedan savet samo dodatni, ako imate duplo staklo an rerni, pa rupu unutra, kao ko mene, pazite da vam soda ne upadne u taj procep između stakala, da ne ostanu male bele gromuljice, meni je malko upalo, nešto sam izvadila, iščačkala sa varjačom, ali malo je ostalo. Nije strašno skoro da se i ne vidi. Ali eto treba malko pripaziti, a što se tiče masnoće, nema joj ni traga, sve je skinuto, kao nov šporet.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
21.8.2019 15:09:20   
vocicana
Dunja poslusacu savet, uopste nije losa ideja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
21.8.2019 15:53:19   
MimaKos
Dunj, i ja da pokusam veceras, pa da ostavim preko noci


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
26.8.2019 14:15:18   
jance
Meni treba dobar savet kako naterati sene na decluttering? Ovo je postao uzas, pravi sam hoarder! A osim rasparenih carapa , nisam se odrekla ama bas nicega u zadnjih mesec dana.... Zivim u 55 kvadrata sa troje dece iosecam da se gusim u stvarima ali mi pored toga i sve treba


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
26.8.2019 14:47:10   
dunja RR
Janče, možda da napraviš spisak, i da kreneš da prodaješ (negde, na sajtovima) ono što ti ne treba. Isto planiram ali nikako da krenem .

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
26.8.2019 15:43:39   
jance
E to mi prva zamka. Tako stvari opet ostaju u kuci. Na kraju ti bude zao i ne prodas ih i vratis na mesto.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
26.8.2019 16:07:36   
nata11
Jance ja sam minimalista.


Nema nista od prodaje to se oduzu i samo razvlacis stvari. 
Napravi 3 gomile: zadrzi, pokloni i baci. Isto i sa kucnim sitnicama, dekoracijama. To ti ne treba veruj mi (bar ne sve). 
Garderobu kupuj u 3 nijanse. Ti znas koje ti stoje. Odluci se za 3 i sve sto odudara sklanjaj. 

_____________________________





(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
26.8.2019 16:15:17   
dunja RR
Rekla bih da si u pravu.
Kao i Nata.

IZVORNA PORUKA: jance

E to mi prva zamka. Tako stvari opet ostaju u kuci. Na kraju ti bude zao i ne prodas ih i vratis na mesto.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
27.8.2019 8:33:25   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tako sam našla na netu, 12 sati minimum. Moguće da može i kraće, ali ovao je ok, ostaviš preko noći i ujutru središ.
Znači samo sam staklo sa žicom malo doradila, a unutar rerne sam samo sunđerom, nisam žicom, soda je sve ok odmastila unutra.

Jedan savet samo dodatni, ako imate duplo staklo an rerni, pa rupu unutra, kao ko mene, pazite da vam soda ne upadne u taj procep između stakala, da ne ostanu male bele gromuljice, meni je malko upalo, nešto sam izvadila, iščačkala sa varjačom, ali malo je ostalo. Nije strašno skoro da se i ne vidi. Ali eto treba malko pripaziti, a što se tiče masnoće, nema joj ni traga, sve je skinuto, kao nov šporet.



Ovo sam probala, ali nisam drzala 12 sati. Nije kao nov, ali je cist.user posted image Probacu uvece da namažem, pa ujutru da prebrisem. Cesto spremam u rerni.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
27.8.2019 9:30:45   
Duškić
Ok je.Zadovljna sam.
Najbolja varijanta je da prenociuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.10.2019 22:41:37   
flamingos
Dunja,probaću tako,čista mi je rerna,ali je često koristim,pa nije na odmet da je izglancam-da se cakli.Evo jednog saveta za blistavu sudoperu-ribam je limuntusom,lepo istrljam njime( nakvašenim sunđerom naravno),izaperim i-sudopera sija


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.10.2019 23:30:58   
kamičak
Ne kampujte u kuhinji, domacice :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
25.10.2019 23:33:05   
Mirko Svirko
Ko voli cvece imam jedan dobar trik.. zbog kog mi je lepa terasa... Kada iskoriatite jaja, ljuske sacuvajte u neku teglicu ili bokal i nalijete vodu, ostavite 24h i sutra zalivajte cvece. Ima dosta hrabljivih materija i cvece napreduje.Provereno. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
30.10.2019 20:59:07   
Duškić
Dobrih saveta nikad dosta.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
30.10.2019 21:52:17   
Dora89
Ja peglam stvari izvrnute, pa ih posle peglanja prevrnem na stranu na koju se nose i tako pakujem. Da bi, u slučaju da pegla počne da pravi one tragove, sve to bilo vidljivo samo na naličju.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
2.11.2019 12:35:09   
mama ivane

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Ko voli cvece imam jedan dobar trik.. zbog kog mi je lepa terasa... Kada iskoriatite jaja, ljuske sacuvajte u neku teglicu ili bokal i nalijete vodu, ostavite 24h i sutra zalivajte cvece. Ima dosta hrabljivih materija i cvece napreduje.Provereno. 




Dobar savet, nisam zanala za ovouser posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.11.2019 11:29:02   
Mirko Svirko
Probaj moze i za sobno i za ono svece po terasama. Meni je terasa puna muskatli sipam taj rastvor redovno. I bude rascvetanoo i lepo 🌹🥀🌺🌻🌼💐🌸 

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.11.2019 11:55:03   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: pari

Kako perete patike u masini? Samo njih stavite ili jos nesto?  



IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Dva tri para stavim. Pre sam imala mrezicu jednu a sada nemam vise. Ubacivala sma u mrezicu i u masinu. Uz to stavim neke stazice koje imam po kuci da ne bi bila skroz prazna masina a na nekim masina ima opcija da se ukljuci kao pola masine (1/2 kao neko dugmence)



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.11.2019 11:59:12   
flamingos
Pari,nikako samo patike,obavezno neku stvarčicu ubaci.Lupaće o mašinu,nije dobro za mašinu(a ni za uši,ima da zvekeće vazdan).Perem ih na 30 stepeni.Pozdrav.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.11.2019 12:03:22   
Ana RR
Pari, ubacim samo patike, ništa drugo mi ne ide uz prljave patike. Čak ni svoje kućne patike ne perem zajedno sa patikama već posebno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here