|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mladeži, benovi...
26.3.2009 12:21:34   
eugenija
Imate li mladeže po telu? Koliko mogu biti opasni?

Čitala sam negde da su sve izrasline poput mladeža ustvari tumori, koji su benigni, ničemu ne služe i ne smetaju zdravlju. Ipak, mogu da se iskomplikuju ukoliko menjaju boju, oblik, ukoliko se povrede...

Da li je neko imao iskustva sa uklanjanjem mladeža?


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mladeži, benovi...
26.3.2009 12:25:13   
Anoniman
Ja već duže vreme želim da odem da uklonim dva mladeža, jedan je na nezgodnom mestu, ne smeta mi, ali bilo bi bolje da ga nema, a drugi čudno izgleda, ali oduvek tako izgleda...

To je mala smešna rutinska intervencija.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mladeži, benovi...
26.3.2009 12:27:48   
eugenija
Ja imam jedan na preponi koji se nedavno pojavio, i sad sam samo na njega skoncentrisana... Guma od gaćica taman prelazi preko njega, ali mi je ginek. savetovala da ga uklonim nakon porođaja, da to ne radim sada... Grrr, najradije bih ga otkinula sama kako me nervira!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mladeži, benovi...
26.3.2009 12:29:52   
prase
Ja imam nekoliko komada mladeža koje bih rado skinula, jedan od njih bih čak i morala jer je skroz čudan i malo je porastao u trudnoći. Nikako da nađem vremena da odem da mi to urade, a mama mi našla vezu da se samo pojavim u bolnici i kraj. Malo mi kod tog odlaska u bolnicu smeta i to što je moja mama otišla da skine 2 mladeža, a ona žena joj lepo skinula jedno 30 komada u nekoliko tura sa sve objašnjenjem "Vi ste lepa žena, zašto da imate ovoliko mladeža?" Većinom su to bili oni sitni, viseći, po vratu, koji dođu sa godinama... Ne razumem zašto ih je sve poskidala, pa nisu se ni videli. A imam i par mladeža koje ne bih skinula a drugi možda na mom mestu bi: jedan na obrazu i jedan ispod palca na ruci sa gornje strane. Nekako ne mogu da se zamislim bez njih, možda zato što ih i moja mama ima na oba mesta pa sam se identifikovala sa njima user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mladeži, benovi...
26.3.2009 12:30:06   
Jeca*
Ja imam punoooo mladeža, ali ne velikih. Imam par nešto većih od tačkice koji su onako malo iznad površine kože. Jednom sam jedan zakačila i krvario je. Tada sam otišla kod lekara i rekao mi je da možemo da ga skinemo, ali on ne bi čačkao taj mladež bez preke potrebe, jer je ovako bezopasan. Ja sam odlučila da ga poslušam. Mada me taj mladež intenzivno nervira (nalazi se na vratu, u dnu kose, tačno po sredini)

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mladeži, benovi...
26.3.2009 12:30:44   
Anoniman
I moj jedan je baš tu, na preponi, ali mi ne smeta - zaista. To je onaj prvi, gore navedeni... user posted image

U trudnoći se javljaju novi mladeži, to znaš, jel? Meni se pojavio ispod desne dojke u trudnoći.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 26.3.2009 12:32:13 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mladeži, benovi...
26.3.2009 12:30:56   
eugenija
IZVORNA PORUKA: prase
Ne razumem zašto ih je sve poskidala



Profesionalna deformacijauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mladeži, benovi...
26.3.2009 12:32:17   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

I moj jedan je baš tu, ali mi ne smeta - zaista. To je onaj prvi, gore navedeni... user posted image

U trudnoći se javljaju novi mladeži, to znaš, jel? Meni se pojavio ispod desne dojke u trudnoći.


Možda su nam i međice slične, hahahahhaauser posted image user posted image user posted image user posted image

E pa ne znam da se pojavljuju u trudnoći! Novi info za mene!!!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mladeži, benovi...
26.3.2009 12:36:19   
prase
Imam i ja jedan na preponi i taj mi je jedan od kandidata za skidanje. Jednom ga je kozmetičarka pri depilaciji zakinula, krvario je ali ništa nije bilo. Ja se nadala da će otpasti. Drugi put sam ga sama zakinula, onim aparatom za (d)epilaciju, opet je zakrvario i naravno opet nije otpao. Moram da se nakanim da odem na to skidanje, pa taman mi skinula sve mladeže koje imam...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mladeži, benovi...
27.3.2009 18:58:57   
sneza24
I ja bih trebala da skinem dva koja mi smetaju.Jedan mi je na ledjima i jako je velik.Par puta sam ga zakacila i po malo mi je krvario.Pa se bojim da cu nekad tako zakaciti i da ce mi otpasti.I jedan mi je na glavi tj u kosi i taj mi mnogo smeta.Kad idem kod frizera uvek moram da ga podsetim za taj mladez.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mladeži, benovi...
23.8.2009 15:55:13   
bonita
ja imam bas puno mladeza i zaista me nerviraju.Imam cak nekoliko na licu koje u skorije vreme planiram otkloniti.Jedan se skoro naduo,tj kao da je bobuljica ispod mladezauser posted image .Otisla kod koznog i svi su mladezi u redu,ali mi je lekar preporucio da ih uklonim.Sada me ponovo zeza taj mladez.
Imam tri za skidanje iz prve ture,na nosu,ispod usana i na desnom obrazu.Pa cu zatim i ostale sa lica.Jer ih uopste ne volim.Kolka je cena u Srbiji ako neko zna i kojom metododom rade?Ovde u Nemackoj je oko 40e po mladezu. 

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mladeži, benovi...
27.8.2009 11:26:42   
bonita
e ja zakazala termin za sledecu nedelju,skidanje 3 mladeza sa lica.Izgleda da necu ni placati,jer mi je jedan pod upalom,tj non stop mi izlazi bobuljica ispod njega i pravi mi problem.Uh jedva cekad da ih poskidam.

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mladeži, benovi...
31.8.2009 7:31:38   
bonita
drage moje ja odoh kod cika doce za skidanje mladeza,dobila uput.nadam se da nista nece boleti.Imam pomalo strah.drzite mi fige

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mladeži, benovi...
31.8.2009 8:28:51   
oliveradj
Imam ih dosta ali nijedan nije velik i ne smeta mi!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mladeži, benovi...
1.9.2009 9:16:02   
bonita
drage moje drugarice,
juce sam zakazala termin za oktobar,i skidam 2 mladeza.Preostala 2 kasnije.Tako mi je doktor savetovao,jer ce mi ih skidati operacijom,i kaze da ostaju mali oziljci.A posto su mi na licu,kaze da pogledam kako mi srastu ova 2,i ako mi se cini da nije velik oziljak onda idemo na ove druge.Sta vi mislite?Koliki to oziljak moze biti?svesna sam da mora ali ipak mislim da je to nesto bezazleno,jer i mladezi nisu veliki.Ali se nadam de ce vremenom izbledetiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mladeži, benovi...
12.10.2009 8:41:32   
bonita
Juhu,idem danas konacno da skinem svoje mladeze.
bas sam srecna jer ih uopste ne volim.user posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mladeži, benovi...
12.10.2009 9:15:30   
Anoniman
Zavisi koliki si mladeži.

Mom dedi su sada (pre par meseci) skidali sa lica, i ja na njemu ne vidim ožiljke, ali nije on baš merodavan, jer je naboran. user posted image

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mladeži, benovi...
12.10.2009 10:04:58   
bonita
meni nisu nesto krupni,onako srednji.
ali prosto ih ne volim,ma uopste ih ne volim.
Ove na licu.Po telu mi ne smetaju,ali mi na licu bas prave kozmeticki problem.
Smatram da cu biti jos lepsa bez njihuser posted image .
Mada imam malo strah od same intervencije,ali proci ceuser posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mladeži, benovi...
12.10.2009 10:12:05   
Anoniman
možda ću malkice skrenuti s teme...ja nikad u životu nisam imala bradavice bilo gde na telu! pre 3 meseca mi se pojavila jedna nešto malo ispod vrata (bila je mala, pa je počela da raste)... dok je rasla, svrbela me je u p.m, to je bilo užasno..neko mi reče da se one šire user posted image   i da li je tačno da je njihova pojava znak pada imuniteta user posted image  

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mladeži, benovi...
12.10.2009 10:14:00   
bonita
kaliopi,i ja sam citala negde da moze znaciti pad imuniteta.
Ali ne mora biti.
Odi jednostavno kod Dr i proveri,najbolje je.user posted image
Ja isto imaj jednu sitnu na vratu,ali mi je imunitet dobar.



_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mladeži, benovi...
12.10.2009 10:32:14   
Anoniman
moguće..pojavila se  u trudnoći..imala sam manjak gvožđa tada, pila sam neke ampule... .... ma samo da se ne prošire, ipak je na nezgodnom mestu, ne bih volela ...proveriću ja o čemu se radi kod doktora. što je sigurno-sigurno je.hvala draga
.user posted image

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mladeži, benovi...
12.10.2009 18:03:26   
bonita
e drage moje,prodje i to.Uklonih 2 mladeza,cela desna strana mi je u flasterima.
Nije bilo nista opasno,mali bol kada se dobija anestezija.
Samo sto cu s ovim flasterima ici celu nedelju.
Kad prodje sve sa ovim idem jos dva i posle cu biti zadovoljnauser posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mladeži, benovi...
1.1.2010 18:02:17   
Anoniman
Jel zna neko da mi kaze kod koga se ide na pregled mladeza? Jel to prvo idem kod doktora opste prakse, ili zakazujem na poliklinici?
Nesa mi je zakacio da nas mladez, izmedju grudi je i malo je ispupcen, pa je poceo da krvari, bas sam se ustrtarilauser posted image

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mladeži, benovi...
1.1.2010 18:10:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Jel zna neko da mi kaze kod koga se ide na pregled mladeza? Jel to prvo idem kod doktora opste prakse, ili zakazujem na poliklinici?
Nesa mi je zakacio da nas mladez, izmedju grudi je i malo je ispupcen, pa je poceo da krvari, bas sam se ustrtarilauser posted image



draga, samo polako... kontam da prvo odeš do lekara opšte prakse, po uput pa kod nekog... *bem li ga... mislim da je dermatolog.... ? moj brat je išao u NS kod nekog lekara jer ima jaaako puno mladeža po telu pa čisto da vidi kako-šta jer se bližilo leto... mogu ga pitati... ali otiđi prvo kod ovog običnog lekara pa onda će ti reći gde šta... idi što pre , zlu ne verovalo..stavi mu mali flaster preko i slooobodno malo Hidrociklina... (bratu je lekar rekao da sme da ga stavi )

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mladeži, benovi...
1.1.2010 18:11:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

možda ću malkice skrenuti s teme...ja nikad u životu nisam imala bradavice bilo gde na telu! pre 3 meseca mi se pojavila jedna nešto malo ispod vrata (bila je mala, pa je počela da raste)... dok je rasla, svrbela me je u p.m, to je bilo užasno..neko mi reče da se one šire user posted image   i da li je tačno da je njihova pojava znak pada imuniteta user posted image  


..nema je više... nestala ... user posted image   a nisam ništa dirala....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here