|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
1.6.2010 12:37:07   
pepino
Ma sad nesto kontam kojeg micketta nebi nocas???khm...khm...user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
1.6.2010 12:37:49   
pepino
Meni ne bi ni jednog ni drugog....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
1.6.2010 12:38:55   
micketta
eeeeeee

user posted image


_____________________________

zna baba

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
2.6.2010 12:11:28   
buhla
meni se ovo nekad pojavi na zidu! ko je to, sta je to...

user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
2.6.2010 12:41:03   
Anoniman
To je... ne znam kako se zove, i kod mene se pojavljuje, samo veći primerci. Navodno te bube vole da se uvlače u uši ljudima. user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
2.6.2010 13:12:07   
Lu
Ovo je uholaž
user posted image



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
2.6.2010 13:13:11   
Anoniman
Kažem ja "navodno"... smisli narod svašta... ja ih u svakom slučaju tamanim. 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
2.6.2010 13:14:57   
Lu
Ja još ne mogu da nađem sliku od svoje leptiraste muhe, pokušala sam uslikati ali mi nije tako tobar fotićuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
2.6.2010 19:47:43   
pepino
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ovo je uholaž
user posted image




Ovo je Lu cini mi se rokljaca,tako se bar kod nas kaze i tacno je voli da udje u usi,ali ona nije ta o kojoj ja i Micketta pricamo!user posted image

A nije ni ona Buhlina,iako joj je slicnija od rokljaceuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
2.6.2010 20:53:06   
*Alexx*
Sva sam se naježila od ovog uholaža user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
3.6.2010 20:39:57   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja još ne mogu da nađem sliku od svoje leptiraste muhe, pokušala sam uslikati ali mi nije tako tobar fotićuser posted image


Meni se ponekad pojave takve mušice u kupatilu, kako se pojave tako i nestanu user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
12.6.2010 10:04:38   
micketta
pepino, nikako da te obavestim, breeee....
prosle subote ispod krovnog prozora ubije mm ''onu nasu'' pogolemu boga mi... nekoliko sati kasnije na istom mestu jedna manja i ja je mlatnem. zezali se mm i ja kako je ta manja onoj vecoj dosla na sa''ranu pa kaze mm ''joj, sta li ce tek biti za 40 dana?'' user posted image
sinoc opet jedna mala na istom mestu. ta je verovatno poranila na 7 dana. user posted image
bila sam ubedjena da zive samo u kupatilu!!!

< Poruku je uredio micketta -- 12.6.2010 10:05:04 >


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
14.6.2010 15:48:39   
pepino
I ja sam ih susrela jedno 2 puta,cini mi se u kupatilu i kujni,hoce one da prosetaju po kuci,istrazuju i vjerovatno traze hranu,a mislim da im najbolje odgovara vlazno mijestouser posted image
I moja jedna je bila ogromna,oni pipci naprijed porasli,dugiiiii.....Fujjjj
Ja nikako da odem do poljoprivredne apoteke da kupim neko sredstvo za te bubice,mrave,paukove,jojjjuser posted image user posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
14.6.2010 15:58:43   
micketta
mm kaze da u nasu sobicu ulaze sa krova pa se i mi razmisljamo da kupimo neko sredstvo i isprskamo oko krovnog prozora sa spoljne strane

_____________________________

zna baba

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
14.6.2010 16:03:29   
pepino
Mozete probati,mi smo po lajsnama od parketa prosle godine isprskali neko sredstvo,pomaze par dana dok ne izlapi!
A ne bi ja imala toliko problema sa tim da sam u stanu,sigurno,mi smo ti u kuci,jos u prizemlju,stavili smo mrezicu,ali ne i na prozore u kuhinji i nisi.
A ja mislim da se kod nas upravo uvuku u parket i da se tu kote,mnoze,kako li vec,pauci pogotovo,a kuca nam je kao da smo na selu,livada nam iznad kuce,zadnja nam kuca u ulici,a pored skoro pa suma,joj,ko mi je kriv sto sam se udala iz centra grada iz stana u kucuuser posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
30.11.2010 10:38:21   
Kornjača
Micketta,

i ja sam nedavno primetila bube koje liče na spermatzide u stanu. Da li si uspela da ih se rešiš?user posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
30.11.2010 13:21:00   
Crvenkapa85
nama su se pojavile te crne za dugackim antenama....fuj....kote se ko blesave.....malo pr smo isprskali spaiz po coskovima...kupatilo....hodnik....pa cemo da vidimo....ne smem da prskam svuda zbog maje....

(odgovor članu Kornjača)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
30.11.2010 13:27:32   
dobro bice iz bajke
Ja sam imala problem sa bubama,par puta su dolazili da nam prskaju stan..To je klasicno bacanje para..

Kupila sam u Liliju kucice,imate za mrave i za bube..Kosta negde ok 250 dinara,dobijete 4 kucice..Stavite na rizicnim mestima gde ih najvise ima..za nedelju dana cete videti rezultat,ni b od bube..kucice mogu da stoje i do 6 meseci..

_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
30.11.2010 13:30:24   
Ivanka 75
Ja svaka 3-4 meseca naprskam sve ćoškove Raid-om! nema nije dne bubice, ni paukova ni tih sa antenama!

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
30.11.2010 13:36:34   
snješka
IZVORNA PORUKA: pepino

Mozete probati,mi smo po lajsnama od parketa prosle godine isprskali neko sredstvo,pomaze par dana dok ne izlapi!
A ne bi ja imala toliko problema sa tim da sam u stanu,sigurno,mi smo ti u kuci,jos u prizemlju,stavili smo mrezicu,ali ne i na prozore u kuhinji i nisi.
A ja mislim da se kod nas upravo uvuku u parket i da se tu kote,mnoze,kako li vec,pauci pogotovo,a kuca nam je kao da smo na selu,livada nam iznad kuce,zadnja nam kuca u ulici,a pored skoro pa suma,joj,ko mi je kriv sto sam se udala iz centra grada iz stana u kucuuser posted image





Ista stvar. Samo što mi nismo u prizemlju, a kuća nam još pored rijeke. E zamislite ljeti kad počnu muhe i pauci, i još kojekakve, meni nepoznate, vrste da gamižu po cijeloj kući. Strašno. I pomaže mi jedino da usisavam i čistim svaki dan.user posted image


< Poruku je uredio snješka -- 30.11.2010 13:37:20 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
30.11.2010 13:38:21   
snješka
Ali ću morati pokušati sa Raid-om. Ivanka hvala na ideji. Ja i zaboravila na Raid.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
2.9.2011 20:36:15   
PoisonEve
Nama su se pojavili nekakvi beli crvi po plafonuuser posted image Grooozni su, sad je mm usisao sigurno 20-a. Ali ih nema u spavacoj sobi. Od cega bi mogli da se nakote?
A u kupatilu imamo neke dosadne musice i njih hocu da se resim ali ne znam kako. Mozda da kupim onaj raidov samolepljivi djavo protiv kuhinjskih moljaca pa da ga zalepim u kupatilo?user posted image
Naravucenije-mrzim kucu! Ovo je dzungla!


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
2.9.2011 21:26:04   
Lu
PoisonEve, da li si prije tih crvića primijetila male leptiriće, sporo lete, slični moljcimauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
6.3.2012 9:33:32   
Shishica
POMOZITE MIIII user posted image

I leti i zimi imamo u stanu one odvratne odvrakuse bube "vodene", one sive, mekane koje idu brzo i imaju odvratne nogice i skroz su odvratne user posted image
Cime da ih se resim? Jednom sam ih direktno naprskala rajdom i one su i dalje milele..

Imam strasnu odbojnost i strah prema bubama, a ove posebno ne podnosim!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
29.4.2012 22:36:28   
boba 11
Mrzim sve vrste buba iliti insekata.Kaod mene gi ima razni-buba svabe ,stonoge,mravi,te male brze ,...pauciuser posted image Kredom sam oivicavala celu kucu ali pomaze samo na kratkouser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here