|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
30.4.2014 22:38:37   
Štetica
Tajci ako neuspe to "majstorsko prskanje",a retko kad uspe,pokusaj sa sircetom i solju. Razmuti 300g soli u 1 litar alkoholnog sirceta i poprskaj ceo parket uvece,da ti tako prenoci. Sastavi to u onu flasu zsa prskalicom za pranje prozora.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
10.5.2014 18:15:15   
mtajcica83
Bili majstori, radjeno je prskanje zizolom i bilo zatvoreno sve nekoliko dana.I opet ima bubica i rupica na sve strane.Sutra ce opet da rade deratizaciju nekim drugiim insekticidima i opet par dana da stoji sve zatvoreno i tako...Mada najvj.ce se sve to morati mjenjat i dizat parket i sve.Uglavnom kod svekijevaca smo svi tako da je user posted image .....Uh...user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
24.5.2014 16:29:28   
anci kv
kako mrzim ta mala sitna stvorenja
Komarci i pauci su minoćna morauser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
25.5.2014 18:02:45   
vikiveki
Meni su noćna mora mravi,kako je počelo lepo vreme tako su oni počeli da izlaze iz svojih skrovišta i puno mi je dvorište mrava...da čovek poludi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
25.5.2014 18:12:30   
Ivanka 75
Mi imamo mrave na uskom trotoaru duz ograde, betonski zid pa na njenu ograda.
Mravi su izmedju svakog ivicnjaka, idu ispod betona, na zid, svuda su. Pocetkom maja (bas pred Tamaru) zalijem ih Ace-om, smanjio se broj i to puno.
Mislim da ih je i svekar "zalivao"

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
26.5.2014 2:05:01   
vikiveki
Ja sam protiv mrava koristila neke otrove ali nisu bili baš nešto efikasni.Nikad nisam probala sa Aceom ali probaću pa ću videti kakav će efekat biti

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
26.5.2014 5:50:36   
dijana1*
Mrzim bubice i bubetine. Ovih dana cemo postaviti komarnike da mi ne ulaze u stan. Pre neki dan je neka bubausla i Vuk skocio jao buba i ganjao je dok je nije uganjao uzeo rukom i bacio u smece. Aaaaaa fuj , pa ja bi umrla da je uzmem u ruku.
Pre 4 god sam zivela u stanu u kom su mi se navukli mravi. Nov stan, nova zgrada imilijardu mrava. Cak su mi se i u garderobu zavlacili, podignem nesto a ono pravi mravinjak. Jedva sam cekala samo da se iselim. A to je inace bio moj stan i prodala sam ga i bas u tom momentu dok sam se selila mravi su se pojavili. Sva sreca pa sam ga prodalauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
26.5.2014 6:38:24   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Mrzim bubice i bubetine. Ovih dana cemo postaviti komarnike da mi ne ulaze u stan. Pre neki dan je neka bubausla i Vuk skocio jao buba i ganjao je dok je nije uganjao uzeo rukom i bacio u smece. Aaaaaa fuj , pa ja bi umrla da je uzmem u ruku.
Pre 4 god sam zivela u stanu u kom su mi se navukli mravi. Nov stan, nova zgrada imilijardu mrava. Cak su mi se i u garderobu zavlacili, podignem nesto a ono pravi mravinjak. Jedva sam cekala samo da se iselim. A to je inace bio moj stan i prodala sam ga i bas u tom momentu dok sam se selila mravi su se pojavili. Sva sreca pa sam ga prodalauser posted image


Pre jedno dvadesetak godina su se u Bg pojavile jedne crne bube, leteće. Tvrd oklop i kad padnu na pod se čuje 'cak'. Idu na svetlo i najgore je onima kojima je prozor do ulične rasvete. Kumina kuća je svojevremeno bila CRVA od njih.

Ja sam njij ubijala prstima user posted image , ona lazi po zidu, ja je stisnem user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
13.9.2014 12:38:51   
mali_mis
Juce sa A. ulazim u kupatilo, kad ogromna bubasvaba seta opusteno. Sa sve detetom u ruci sam pocela da skacem kao idiot. A skoro su bili da prskaju, i ne vredi, kad od 50 i nesto stanova, ne isprskaju u 10, one se opet pojave user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
13.9.2014 12:42:37   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Mrzim bubice i bubetine. Ovih dana cemo postaviti komarnike da mi ne ulaze u stan. Pre neki dan je neka bubausla i Vuk skocio jao buba i ganjao je dok je nije uganjao uzeo rukom i bacio u smece. Aaaaaa fuj , pa ja bi umrla da je uzmem u ruku.
Pre 4 god sam zivela u stanu u kom su mi se navukli mravi. Nov stan, nova zgrada imilijardu mrava. Cak su mi se i u garderobu zavlacili, podignem nesto a ono pravi mravinjak. Jedva sam cekala samo da se iselim. A to je inace bio moj stan i prodala sam ga i bas u tom momentu dok sam se selila mravi su se pojavili. Sva sreca pa sam ga prodalauser posted image


Pre jedno dvadesetak godina su se u Bg pojavile jedne crne bube, leteće. Tvrd oklop i kad padnu na pod se čuje 'cak'. Idu na svetlo i najgore je onima kojima je prozor do ulične rasvete. Kumina kuća je svojevremeno bila CRVA od njih.

Ja sam njij ubijala prstima user posted image , ona lazi po zidu, ja je stisnem user posted image

Kod nas se pojavile posle bombardovanja i zovemo ih Klintonke.user posted image

MM, kupi green protectuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
13.9.2014 17:59:12   
anita
Ja bih preporucila tecnost koja se zove Polaris 40-Ecna. Ovaj preparat je bele boje, iskprska se sve uz ivicu ( ja prskala celo kupatilo i deo u kuhinji gde stoji sudopera). Preparat se ostavi da se osusi.Kada se osusi i ne primecuje se da ga je bilo.
100% je proveren. Mi prskali samo jednom i resili se bubasvaba.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
13.9.2014 20:26:29   
veselicaa
Dok smo bili u zajednici imali smo bas problema sa mravima jer je stara kuca.Svekrva prskala svim i svacim a ja ludela user posted image .Sada smo u novoj kuci i ponekad se pojave mravi(obicno ako deca ispuste neku hranu na parket ali ne prskam nicim samo prebrisem parket sa vodom u kojoj stavim malo vise tecnosti za brisanje podova.A ako se pojave uz ivice zida stavim sitnu so,beze mravi provereno.Ne volim te sprejeve i otrove zbog dece,ali kad se mora onda se mora.Kada smo bili u bolnici u Nisu(sa detetom)imali su takve bubasvabe da mi se dete sada plasi i od muve.

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
30.1.2015 20:52:40   
Valerie
user posted image
poludecu od buba rusa. taman ih neko vreme nije bilo, sad opet, udju iz hodnika, kroz rupe, pa se negde razmnoze i nikako da ih se resim. nisam zvala dezinsekciju, jezim se od toga da sve poprskaju, ko bi sve oprao detaljno...
sve po malo prskam, ali se plasim da se ne potrujemo. bljak. pre neko vece naprskam okvir od kupatilskih vrata i odjednom moram u wc i posle mi satima bilo muka od raida. a tek bubu kad vidim. ne znam vise sta cu user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
2.4.2015 16:54:59   
nata11
Jel vama pest reject zuji tj. ima zvuk kao da se non stop pali i gasi. I dugmeta stalno trepcu ili stoje upaljena?

_____________________________





(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
3.4.2015 7:38:50   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: nata11

Jel vama pest reject zuji tj. ima zvuk kao da se non stop pali i gasi. I dugmeta stalno trepcu ili stoje upaljena?


Odaziva se user posted image Kao da kvrcka iz njega, crvena lampica stalno upaljena, a narandzasta treperi, pa se povremeno upali zelena, uz kvrckanje, nekad ispusti neki lud zvuk.
Pomaze dosta, nego sto meni dok je mm tu i kad ode, redovno nalazim na izvrnute bubasvabe. Inace ih nema, ali kad je mm tu, tu su i one. Srecom bude ih po 2-3. Ili muz ima mrve po torbi, pa ih hrana privlaci, nemam pojma user posted image Ali se vec nekoliko meseci bubasvabino izvrtanje na ledja na "javnom mestu" poklopi sa odlaskom mm. Mozda pate za njim user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
3.4.2015 7:45:04   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Ali se vec nekoliko meseci bubasvabino izvrtanje na ledja na "javnom mestu" poklopi sa odlaskom mm. Mozda pate za njim user posted image


Iskidah se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
3.4.2015 10:47:08   
nata11
Onda je to to, meni bilo cudno da non stop treperi i da se cuje ono kao paljenje/gasenje.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
9.7.2015 16:02:18   
Valerie
opet ja u ovoj temi! user posted image
vec sam trecu uholazu (ili kako se vec zove) ucmekala za par dana. i pitam se otkud na visokom spratu. malo listam sajtove - i ocigledno je cvece! odmah je odletelo u kesu pa na hodnik.
ali sta cu dalje. to su tako grozni veliki insekti, ko zna koliko ih je jos u stanu, odlepicu nacisto. navodno im ni raid ne smeta...
kao ne ulaze u usi, ali vole ves, voce, biljke itd, pa hororrrr. a mogu i da ugrizu
ima li ko iskustva upomoc, ocajna sam user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
9.7.2015 17:00:56   
LP mama
Joj, i ja mrzim bube posebno uleže, nekako mi "opasno" i izgledaju user posted image
znam da vole vlagu pa proverite vlažnija i mračnija mesta u stanu
ima neka kreda za bube ali ne znam da li kod njih pomaže. Ja sam imala problem sa
velikim crnim bubama, i primećivala sam ih u kuhinji ?! ni manje ni više, grozno, onda sam krenula u
akciju, sve pomerala i našla razlog procurio mi mali bojler, a pošto je potisni curio je u ivericu u donjem elementu
užas, tada sam našla neki prašak i sve naprašila, ako se setim kako se zove javljam

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
9.7.2015 17:19:31   
vikiveki
Jao i ja muku mučim sa uležima ali ja imam dvorište pa se i ne čudim odakle mi...u dvorištu imam jednu bršljenastu biljku koju mm obožava i neće da iseče a ona je leglo tih uleža,valjda zato što je u njoj hladovina i ima jako lep i sladunjav miris.Tako ja kad vidim uleža ne znam koga pre da udarim bubu ili mmuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
9.7.2015 17:39:50   
Valerie
ma da, jezivo. i da li ih je bilo 3 u buketu ili 33, pa ce da se razmnoze po stanu...
tako sam i povezala, one su mi tipicne za prirodu a ne za beton... rekla sam mm, dalje samo orhideje mogu da udju na vrata. bas se samo osvrcem i tresem stvari, kao da nisam dovoljno sasava od hormona user posted image

bubarusi su druga stvar, oni stalno ulaze sa hodnika i iz pukotina u betonu... user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
9.7.2015 19:55:26   
veselicaa
Tih uholaza sada ima svuda,ja ih nalazim u vesu stalno kada ga pokupim sa zice,a ima ih i po kuci.Nesto me ne nerviraju mnogo,samo ih usisam kada ih vidim ili izbacim napolje.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
9.7.2015 20:10:07   
vikiveki
Ma mene najvise nervira kada ih nadjem u vesu. Pa kada unosim ves pregledam ga po sto puta.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
9.7.2015 20:15:05   
veselicaa
Hoce da se zavuku u carape,ja leti obavezno izvrcem sve carape i istresam ih.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
9.7.2015 22:27:38   
vikiveki
Ma sve ja detaljno pregledam,jer mi je strašan osećaj da osetim da nešto počne da mili po meniuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here