|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
10.7.2015 13:12:10   
aleksandrici
Odvratne su,tako ih mrzim.Sa vesom se najcesce skupe i unesu u kucu.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
10.7.2015 13:37:49   
vikiveki
Moj najmlađi se puno plaši tih uleža i samo ide i gleda po terasi ima li gde koji,pošto je iznad terase ta biljka u kojoj ih ima najviše

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
15.8.2016 8:50:39   
Anck Su Nmaun


Inace postala sa opsednuda malim bubicama, Srebrne ribice ako znate koje su.
Pre ko mesec dana sam ih primetila u stanu ono jednu dve, nista posebno. Medjutim malo po malo svuda sam ih vidjala i sve je to bilo nekako normalno dok ih nisam jedno vece nasla u svom krevetu kad sam podigla pokrivac, pa jednu u torbi user posted image
Da sam pozeleeeeenela kad sam videla jednu ispod bebinog duseka ...svuda se zavlace.
sad za vikend smo preturili citavu kucu, nasla sam ih na najcudnijim mestima, ispod stampaca user posted image mislimm....
ne znam kako da ih se resim...poludecu! U sred noci ustanem i lovim po kuci, inace toliko sitnbe sitne pola cm.


Evo da pisem u pravoj temi, nz ali neko kako se resiti ovih stvorova, ja vise ne spavam normalno, samo se tripujem da su negde po krevetu user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
15.8.2016 9:28:05   
MishMash
Anck, iz mog iskustva jedino dezinsekcija pali :(

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
15.8.2016 9:48:36   
Ana RR
Joj Anck, grozne su, sad sam potražila na netu. user posted image

A nama od nekud ulaze osice tj liči na osicu ali je malo veće, ne znam tačno šta je. Dva dana za redom u kupatilu a jutros vidim jednu mrtvu u spavaćoj sobi user posted image u kupatilo mogu ući jedino kroz ventilaciju jer nemamo prozor i tačno ću da se upucam ako su tu negde napravile gnezdo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
10.1.2018 16:17:53   
MaraSima
Bilo bi dobro ukoliko ibiste imali neku sliku da priložite da vidimo o čemu se tačno radi. Mada i bez slike sve bubice koje se mogu naći u stanu mogu se i istrebiti. I za to je najbolje pozvati službu koja se time bavi. 15ak minuta posla, nekih sat vremena niste u stanu psole toga vratite se, izvetrite prostorije i nastavite sa aktivnostima najnormalnije, i naravno bubica više nema. Ja sam imala iskustva sa ovom firmom http://www.dezinsekcija.net/ i to pozitivnih, tako da ukoliko imate i dalje nekih problema obratite se njima i nema šta da brinete.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
22.2.2018 15:26:09   
mama Jo
Mi smo proslo leto imali ozbiljnih problema sa bubama u stanu... dva puta su prskali ovi ,,drzavni"... i dzaba! Dok nismo pozvali privatnu firmu koja se time bavi- mislim iz Futoga da su- nismo se resili napasti... to bas zna da bude - fuuuuj!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MaraSima)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
22.2.2018 15:29:26   
Anck Su Nmaun
Ja ono je bilo grozno grozno kad smo imali problem . I resim da zovem neku dezinsekciju kad preko informatike imamo placeno. Bili odradili sve lepo isprskali , i kao ne treba ribati bar dve nedelje. Mi taman otisli na more to vece.
Vratili se milion ih je bilo po podu mrtvih. Sad se pojavi po neka s vremena na vreme al zanemarljivo . Ono je bilo jezivo!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
22.2.2018 15:40:17   
mama Jo
Nama ti sto smo ih zvali preko informatike nisu nista pomogli...

Ali da, kad se setim samo koliko sam ih nalazila izvrnutih... fuj... posle dejstva toga, secam se da sam kuhinju ribala ceo jedan dan, samo sam zamisljala te male grozote kako su tuda setale...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Bube, bubice u stanu - pomoc
22.2.2018 16:44:15   
Srecko47E
Mi imamo mrave zbog starog parketa.Spasile su nas one kucice za mrave.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 135
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here