|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
4.3.2015 11:19:43   
emicaa
I ja sam tad prvi put čula za ti,dr rekao da je od antibiotika jer je prije tog imao šarlah i upalu uva.Pa ne znam,skroz slabo je jeo i kad nešto pojede opet ga zaboli.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
4.3.2015 12:31:20   
veselicaa
Moju S.kada je bila prehladjena boleo stomak od kasljanja.Bas je boleo,cak je plakala zbog toga i bas se namucila.Najgore je bilo sto nisam mogla nikako da joj pomognem,kasljala je jedan deo 4,5 sati bez prestanka,nista nije pomoglo ni inhalacije,ni caj od belog sleza bas nista.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
4.3.2015 13:26:02   
Azra_
Uz antibiotik obavezno i probiotik da piju, neki pedijatri podset_e roditelje na to, neki ne.

Veselice, da li misliš da je boleo zbog samog naprezanja oko kašlja, ili zbog dela sekreta koji se spuštao u želudac, ako ga je bilo?

< Poruku je uredio Azra_ -- 4.3.2015 13:41:18 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
4.3.2015 14:07:39   
mila83
I ja to cujem prvi put.Da li je imao jos neke simptome pored bola u stomaku i kako je uopste "zaradio" tu upalu?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
4.3.2015 14:37:36   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Azra_



Veselice, da li misliš da je boleo zbog samog naprezanja oko kašlja, ili zbog dela sekreta koji se spuštao u želudac, ako ga je bilo?

Za probiotik se slazem,mi ih uvek pijemo uz ab.
Azra nije njoj bilo muka,da je boleo zeludac od sekreta bilo bi joj muka sigurno,vec se bas drzala za te stomacne misice i objasnjavala kako je boli.Imala je bas gadan laringitis,cak je dr rekao da ima i upalu traheje(prvi put) a kasljala je bez prestanka.Kako bi se zakasljala krenula bi da place i da se drzi za stomak.Srecom trajalo je samo jedan dan,mada se i sledeci dan ujutru zalila na bol,mada manjeg intenziteta a nije kasljala.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
6.3.2015 9:41:47   
muzicarka
Moj sin nekada laze da ga boli stomak ..... obicno kada mu se ne svidja obrok....

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
6.3.2015 10:35:08   
veselicaa
Stari izgovor user posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
6.3.2015 10:44:27   
muzicarka
Tako se pre neki dan zalio da ga boli i mi mu nismo verovali. A onda se ispovracao u toku noci....

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
6.3.2015 22:39:23   
mila83
Kada nisi vec sigurna da li te laze ili ne,isprati ga ,za svaki slucaj.Obrati paznju kako se ponasa,da li se igra uobicajeno i kakvog je raspolozenja. Da ne bi ipak bilo nesto ozbiljnije..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
6.3.2015 22:42:11   
veselicaa
Kada dete nesto stvarno boli to se vidi na licu deteta.Ja uvek znam kada me lazu a kada su ozbiljneuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 10:07:04   
Anck Su Nmaun
T je pre jedno mesec dana uzasno zaboleo stomak predvece. Obicno se zali kad joj se ide u wc, medjutim nije bilo to.Dam joj probiotik, skuvam cajic...ali nista. Posle se mucila i polakala sigurno 2-3 sata. Do ponoci sam sedela sa njom i masirala joj stomacic dok je ona plakala.user posted image I nisam skontala sta joj je bilo.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 10:14:10   
Mala Elena
Ako si joj dala probiotik.
E se zalila bas malopre da je boli stomak. Ni ja ne znam sta je u pitanju, ali svakako joj kazem da mora vise da jede da je ne bi boleo. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 10:17:00   
Anck Su Nmaun
To mi je valjda naj gore. nekako oko svega bih znala da joj pomognem ali kad je stomacic...
Na kraju sam joj dala i brufen , eto vise nisma znala sta bih.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 10:19:55   
Mala Elena
Verujem. Znas za onu foru kad nismo hteli da idemo u skolu pa odemo kod dr i kazemo da nas boli stomak. Tad i oni ne znaju sta je tacno u pitanju.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 10:21:16   
Anck Su Nmaun
Uhhh izlizan izgovor user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 10:24:03   
Mala Elena
U svakom slucaju, probiotik samo moze da pomogne.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 10:32:47   
Anck Su Nmaun
Pa dobro probiotik..ja im cesto dam i ovako alo ih zaboli ili imaju.retku stolicu. U vrticu virusa na sve strane. Ali cajici umiruju stomacic!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 10:36:06   
Mala Elena
Lakse nam je bar kada su veci pa znaju da nam kazu sta ih boli, kad su bebe najgore je.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 14:10:23   
emicaa
Juce mi ova teta sto nam sprema lijekove rece kad je djete prehladjeno,mnogo kaslje i zali se da boli stomak to moze biti pokazatelj upale pluca.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 14:11:56   
Anck Su Nmaun
user posted image
Ovo prvi put cujem

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 14:58:15   
Mala Elena
Nisam ni ja cula, ali moguce da je istina.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 17:02:43   
IvanaSK RR
Stefanu se često dešava da ga boli stomak, nekad bude i od toga sto nije isao u vc, nekad zato što nije hteo da jede, a nekad nemam pojma, iskreno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 17:24:17   
veselicaa
Isto Ivana i kod nas.S ustala malopre i zali se da je boli stomak.Uzela da jede stapice sa susamom pretpostavljam da je boli jer slabo jede danima.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 17:38:21   
Anck Su Nmaun
Isto i kod nas, desava se da je jela sasvim normalno da znam da nije gladna pa onda prepisujem tome da nije isla u wc,

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Zbog čega može da ih boli stomak?
22.12.2016 18:24:30   
Mala Elena
Moja je danas pojela mix voca bledndano , izmedju ostalog i tresnju i sad ne kaze da je boli stomak, dva puta je bila puna nosa user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here