|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Venčanice
1.10.2009 9:02:20   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: marince



Smem li da te pitam nesto,ovaj ambijent mi se cini poznat,gde je ovo?



zemunska opstina, mada sam mogla da skoknem  i do cuprijske opstine pa da se tamo udam user posted image , zemljakinjo


IZVORNA PORUKA: marince


Pahuljice kako smo zemljakinje,odakle si? user posted image




rodjena sam u Cupriji user posted image


< Poruku je uredio pahulja76 -- 1.10.2009 9:07:00 >

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Venčanice
1.10.2009 9:38:17   
Anck Su Nmaun
Mi jos nismo odredili tacan datum ... ali imam utisak da ce mi naj tezi deo biti upravo ovaj tj. naci pravu haljinu za mene! user posted image

Ne zelim bas vencanicu , ne sto ih ne volim , nego nikada nisam videla neku za koju bih rekla ..." E to sam ja.."

Ja bih kao neku  belu haljinu, ali ne obicnu ... a bojim se da to sto sam ja zamislila necu naci...iako nisam jos stvarno isla da je trazim..

Pa ako imate predlog nekog  dooobrog butika bila bih vam zahvalna ... Od Subotice do Novog Sada ..sve dolazi u obzir...user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 1.10.2009 9:39:37 >
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Venčanice
1.10.2009 10:07:34   
Markovicka
Za tebe bi najbolje bilo  da narucis vencanicu tj haljinu po zelji. Imas butika koji siju po narudzbini i posle ne moras da kupis to vec samo iznajmis.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Venčanice
1.10.2009 10:11:34   
Anck Su Nmaun
Pa  mnogo njih mi rece da sasijem al se bojim sta ako to nebude to , ne objasnim dobro ili nesto ..i sta cu onda ....

Mnogo je lakse kad vec vidis ponudjeno pa hoces ako ti se svidi ako ne nista....

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Venčanice
1.10.2009 10:17:31   
Markovicka
jeste lakse, ja sam kao i ti mislila da nikad necu naci nesto sto mi se svidja jer sam prilicno izbirljiva sto se garderobe tice, medjutim trebalo mi je svega dva dana, desetak butika, tri probe i nasla kao salivenu za mene. Ako si blizu NS, preporucujem salon Bella.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Venčanice
1.10.2009 10:29:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Markovicka

Ako si blizu NS, preporucujem salon Bella.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Venčanice
1.10.2009 10:41:42   
afrodita
Kako se moda menja...
Divne su vam vencaniceuser posted image

jel' zvucim matoro?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Venčanice
1.10.2009 11:07:32   
viking
IZVORNA PORUKA: afrodita

Kako se moda menja...
Divne su vam vencaniceuser posted image

jel' zvucim matoro?



maaa neeeeee user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Venčanice
1.10.2009 11:12:43   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Markovicka

Ako si blizu NS, preporucujem salon Bella.


user posted image user posted image user posted image


Pa svakako cu do Novog sada..a gde se nalazi taj salon tacnije...?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Venčanice
2.10.2009 21:57:36   
Ana RR
Preporučujem salon Matrimonia user posted image   KLIK

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.10.2009 21:59:38 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Venčanice
3.10.2009 0:40:53   
marince1




rodjena sam u Cupriji user posted image

[/quote]


Suuuuper!Ja sam Paracinka,al me sve navodi ka Cupriji,tamo ,cu se poroditi,tamo mi  se seli firma,tj.tamo cu raditi...



_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Venčanice
3.10.2009 9:32:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Markovicka

Ako si blizu NS, preporucujem salon Bella.


user posted image user posted image user posted image


Pa svakako cu do Novog sada..a gde se nalazi taj salon tacnije...?



Nalazio se u Petra Drapšina, a sada se nalazi u Železničkoj ulici.

KLIK OVDE

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Venčanice
3.10.2009 12:15:23   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: marince



IZVORNA PORUKA: pahulja76

rodjena sam u Cupriji user posted image




Suuuuper!Ja sam Paracinka,al me sve navodi ka Cupriji,tamo ,cu se poroditi,tamo mi  se seli firma,tj.tamo cu raditi...





user posted image user posted image

< Poruku je uredio pahulja76 -- 3.10.2009 12:16:15 >

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Venčanice
4.10.2009 21:34:24   
Anoniman
Meni su ovakve vencanice prelepe! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Venčanice
4.10.2009 21:37:54   
Anoniman
Jesu pčelice, ali bih prokomentarisala. user posted image Drugarica moja je imala takvu, stajala joj je woooooooooooooow! Ali je celu noć vukla gore, jer je haljina dole teška, i vuče sa grudi. Pretpostavljam da ipak ne može da spadne, ali kontam da žena ima taj osećaj kao da će. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Venčanice
4.10.2009 21:40:08   
Anoniman
jooooooooooooj, stvarno je prelepa! user posted image user posted image user posted image toliko da bih se ponovo udala samo da je obučem ! user posted image user posted image user posted image šaaaaalim se, naravno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Venčanice
4.10.2009 21:47:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jesu pčelice, ali bih prokomentarisala. user posted image Drugarica moja je imala takvu, stajala joj je woooooooooooooow! Ali je celu noć vukla gore, jer je haljina dole teška, i vuče sa grudi. Pretpostavljam da ipak ne može da spadne, ali kontam da žena ima taj osećaj kao da će. 

Hehe meni bi verovatno spala jer nemam bogato poprsje!user posted image user posted image user posted image
Al prelepe su!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Venčanice
4.10.2009 21:49:49   
Anoniman
I ove su mi mnogo lepe!
user posted image  
user posted image Ovu drugu cuvam u kompu!user posted image user posted image


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 4.10.2009 21:53:40 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Venčanice
11.10.2009 14:50:49   
lence
IZVORNA PORUKA: viking


user posted image


viking, bas je lepa tvoja haljina, neuobicajena i elegantna. Rukavi dodaju bas neku posebnost, dobra su varijanta za vruce vreme.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Venčanice
12.10.2009 11:45:45   
viking
Hvala darling user posted image i meni se dopala što je jednostavna a ipak malo drugačija, baš zbog tih rukava. Bez njih bi bila previše obična, čini mi se...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Venčanice
18.10.2009 16:53:45   
Anck Su Nmaun
E i mi smo lepo odredili datum ..tako da imam dva meseca da je pronadjem ili sasijem.... ja sam Ziinula kad sam je videla..... TO sam trazila.....

Ovo sam morala da podelim sa vama............

user posted image

SAVRSEEEEENAAAAAAAAAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 18.10.2009 16:55:30 >

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Venčanice
22.10.2009 0:21:29   
mici78
Anck Su Nmaun moram da ti kazem da sam se i ja odusevila ovim modelima i ja sam pre desetak dana porucila nesto slicno da mi se sasije. Razlikuje se u gornjem delu, htela sam malo da pokazem vise grudi :D , i preko ramena su neki kao cvorovi od te muslin svile. Jako interesantno izgledaju i cine je malo vise antickom( sto sam zelela da postignem. I ti nabori koji idu bocno su spusteni ispod linije kukova, tako da mi se figura lepo vidi( ne dodaje mi taj efekat bokove). Moram priznati da sam imala pomoc od strane jednog dizajnera koji radi u tom salonu. Meni je vencanje 21.11. i jeeedva cekam da je obucem. Uz nju ide i jedan bolero sa nabranim rukavima, a na ledjima je skupljen u jednom delu, a dole se siri i pada u prelep slep koji se vuce. I on je isto od tog muslina i skinucu ga kad prodje taj ceremonijalni deo. Sa njim sam ispunila sebi zelju da imam slep, a posle cu moci da ga skinem da mi ne smeta.
Ja sam to porucila u salonu Nefertiti u Piramidi jer su sili proletos vencanicu i jednoj mojoj drugarici. Sve pohvale za profesionalnost za taj salon.
Eto, nadam se da sam ti pomogla kako da dodjes do vencanice iz tvojih snova :)
Kiss



< Poruku je uredio guppy RR -- 25.10.2009 22:04:26 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Venčanice
22.10.2009 8:40:48   
Anoniman
Dobrodošla Mici! user posted image

Pogledaj kako se na Ringeraji postavljaju Tickeri: KLIK

(odgovor članu mici78)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Venčanice
22.10.2009 9:20:39   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: mici78

Anck Su Nmaun moram da ti kazem da sam se i ja odusevila ovim modelima i ja sam pre desetak dana porucila nesto slicno da mi se sasije. Razlikuje se u gornjem delu, htela sam malo da pokazem vise grudi :D , i preko ramena su neki kao cvorovi od te muslin svile. Jako interesantno izgledaju i cine je malo vise antickom( sto sam zelela da postignem. I ti nabori koji idu bocno su spusteni ispod linije kukova, tako da mi se figura lepo vidi( ne dodaje mi taj efekat bokove). Moram priznati da sam imala pomoc od strane jednog dizajnera koji radi u tom salonu. Meni je vencanje 21.11. i jeeedva cekam da je obucem. Uz nju ide i jedan bolero sa nabranim rukavima, a na ledjima je skupljen u jednom delu, a dole se siri i pada u prelep slep koji se vuce. I on je isto od tog muslina i skinucu ga kad prodje taj ceremonijalni deo. Sa njim sam ispunila sebi zelju da imam slep, a posle cu moci da ga skinem da mi ne smeta.
Ja sam to porucila u salonu Nefertiti u Piramidi jer su sili proletos vencanicu i jednoj mojoj drugarici. Sve pohvale za profesionalnost za taj salon.
Eto, nadam se da sam ti pomogla kako da dodjes do vencanice iz tvojih snova :)
Kiss



Prvo dobro nam dosla...user posted image user posted image

Juce sam obilazila butike po gradu, neznam da li bih te nabore stavljala da me ne prosire... ali sve ostalo bih isto... cak sad   nesto ovako dolazi u obzir... samo bez ovih traka gore! I pojas od zlata, s tim sto moram neku bundicu bolero da iznajmim!

user posted image

< Poruku je uredio guppy RR -- 25.10.2009 22:04:38 >

(odgovor članu mici78)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Venčanice
22.10.2009 22:41:40   
mici78
Devojke, hvala vam na dobrodoslici.  :)

Anck Su Nmaun u prethodnom postu sam ti upravo rekla da sam sa ovom fotkom koju si i ti okacila otisla u Nefertiti, i prvo sto mi je Nikola rekao je da bas tako drapiranje kao na slici dobro stoji izuzetno vitkim i mrsavim devojkama, i da nije problem to napraviti, ali me je zamolio da obucem jednu usku haljinu i doneo komad materijala i na meni slagao te nabore. Prvo kao na slici, a onda mi je predloziuo nesto drugo, tj. spustio je nabore da pocinju nize, otprilike u zoni butina, tako da je linija mojih bokova bila jasna i definisana, a ti nabori bocno su jos bili bogatiji i nekako lepse padali nego na slici. Oduseeevila sam se! Visoka sam oko 170 i imam oko 56 kg, i tom formom sam dobila prelepu drapiranu vencanicu, a ipak nisam izgubila nista u formi figure. Cak i taj materijal od kog mi se radi haljina je lepsi nego taj na slici.
Haljinu mi rade za iznajmljivanje, a uz nju mi ide i bolero i torbica i jedan preeelepi krzneni ogrtacic, ukrasi za kosu, podvezica i korpa za kicenje. Nudili su mi i veo, ali ja to ne bih nosila. Sve zajedno me kosta 32 000 dinara. Iskreno, ne znam koliko se krecu cene u drugim salonima, jer sam ovde otisla zbog toga sto su mojoj drugarici isto sili prelepu vencanicu i njenoj sestri matursku haljinu, pa nisam htela da rizikujem kod nekog neproverenog. Ako imas vremena idi do njih, videces da decko(dizajner) stvaarno zna da radi svoj posao.
kisssss user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here