|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
21.9.2011 11:43:22   
Anoniman
Aaaa, tu smo, dakle... Znači, idem da tražim neku sa cvetom u kosi da mi bude veza... Ok, vidimo se u decembru, jul je kul. user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 526
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
21.9.2011 14:27:43   
bokicans
Ili nekoga ko je nosio gajbice pa sada radi u upravi RDuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
21.9.2011 18:46:44   
mister NO
IZVORNA PORUKA: bokicans

Ili nekoga ko je nosio gajbice pa sada radi u upravi RDuser posted image

ova je dobra.skrooooz.u pravu si.

kako cujem od drugara i koleginica oni su zadovoljni radom vaspitacica sa njihovom decom.tako da su kod nas izgleda te koje su nosale gajbice i podgrevale caj...
ali njih tri ne mogu da animiraju dvanaestoro dece....eeej
opet se nerviram.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
27.9.2011 21:59:29   
bokicans
Da to je stvarno , neverovatno.Njih tri na 12 dece i opet nistauser posted image Uzas.Bolje da su nastavile posao sa gajbicama user posted image

Nase su ok,pogotovo starija koje je naravno iskusnija.Sa njom se stalno nesto radi,peva,uci,i sa njom se deca uvek sve lepo dogovore.Cak ih ina svoju inicijativu uci engleski sto je super.Mladje je malo strozija a vidim da je vole deca .Ona im svira gitaru ,radi sa njima veybe i sliocni.

E da ja i dalje mislim da neki vaspitaci,uciteljice ....uopste nisu svesni kolku ulogu oni u stvari imaju u zivotu dece,nazalost.



(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
27.9.2011 22:15:07   
New Mom
Ja sam se danas šokirala (nismo bili 2 nedelje od privikavanja) kad su mi rekli da njene vaspitačice ne budu od ujutru, već prijem bude kod neke dežurne (đuture 4 grupe), pa jedan dolazi oko 8h, druga oko 9.30h, a za treću ni ne znam.
Dete niti zna ko ga ujutru preuzima (opet neko nov!), niti zna tu sobu, jer nismo tu bili. Ne razumem to.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
27.9.2011 22:23:34   
Anoniman
Pazi, radno vreme ustanove je od 6 do 17 (ili 5 i 30, nebitno), a svakoj vaspitačici je radno vreme tačno 8 sati. Raspoređuju se uglavnom tako da jedna bude tu kad deca stižu, a druga ih ispraća, s tim da obe budu tu kad je najveća gužva. Tako je kod nas, i nekako mi je to logično, a nije mi jasno kako to da nema nijedne da dočeka decu, pogotov jaslenu grupu, njima je baš važno da imaju poznato lice pred sobom ujutru kad se odvajaju od roditeljauser posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 531
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
27.9.2011 22:25:20   
New Mom
OK, kontam ja to. Ali zbunilo me što nema nikog poznatog. Pa i ovako je teško, a kamoli kad smo novog nekog videlli i još mora sa njim da ostane.
Ništa mi tu nije jasno.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
27.9.2011 22:30:22   
Maya21
kod nas je prijem bio uvek kod poznatih... I sa Makijem i sa Taletom, a obojica su krenuli u jaslenu grupu

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
27.9.2011 22:30:59   
Anoniman
Baš bezveze, uopšte mi to nije ok da ih ne dočeka poznato liceuser posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 534
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
27.9.2011 23:39:29   
Anoniman
Moja mama je svojevremeno brata (između ostalog) ispisala iz RD jer kada god ga je ujutru dovela čuvala ih je spremačica, i kad je dolazila po njega, čuvala ih je spremačica. Između su, VALJDA, dolazile vaspitačice. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 535
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
28.9.2011 9:56:13   
lanajelena
Ja ih bas rano vodim najkasnije 7:30 i uvek je tu jedna vaspitacica...New mom mozda je malo okasnila jer sam sigurna da one budu tamo od 7 pogotovo kod ovih malaca user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
28.9.2011 10:34:40   
New Mom
Nicht, i danas smo bili tamo u 7h, opet neka druga na dočeku. NJena (jedna od) će doći oko 8h.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.9.2011 9:10:00   
bokicans
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja ih bas rano vodim najkasnije 7:30 i uvek je tu jedna vaspitacica...New mom mozda je malo okasnila jer sam sigurna da one budu tamo od 7 pogotovo kod ovih malaca user posted image  


Mi treba da smo do osam tamo .ali nas vaspitacica ne mora,ona uvek kasni(jedna od njih).I decu prima neka iz 10 grupe,!!!!!A da kod nas je jedna od osam do 11 a druda od 11 pa nadalje ,a to je obicno 14.I ne znam kako to kada ih je 28 u grupi!


< Poruku je uredio bokicans -- 30.9.2011 9:13:40 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.9.2011 9:15:22   
bokicans
IZVORNA PORUKA: bokicans

Da to je stvarno , neverovatno.Njih tri na 12 dece i opet nistauser posted image Uzas.Bolje da su nastavile posao sa gajbicama user posted image

Nase su ok,pogotovo starija koje je naravno iskusnija.Sa njom se stalno nesto radi,peva,uci,i sa njom se deca uvek sve lepo dogovore.Cak ih ina svoju inicijativu uci engleski sto je super.Mladje je malo strozija a vidim da je vole deca .Ona im svira gitaru ,radi sa njima veybe i sliocni.

E da ja i dalje mislim da neki vaspitaci,uciteljice ....uopste nisu svesni kolku ulogu oni u stvari imaju u zivotu dece,nazalost.






Ne to ,nije istina,takva je bila samo na pocetku!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.9.2011 11:29:59   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: New Mom

Nicht, i danas smo bili tamo u 7h, opet neka druga na dočeku. NJena (jedna od) će doći oko 8h.


Svasta,bas bezveze,za ove tri godine koliko L ide nijednom je nije niko drugi preuzeo ni predao,jednom su samo bile u drugoj sobi jer su nesto zajedno vaspitacice radile,to je bas trauma za njih tako male,kod nas u jaslenoj ujutru sa njima bude i pedagog ili psiholog user posted image   

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.9.2011 11:32:02   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: lanajelena
kod nas u jaslenoj ujutru sa njima bude i pedagog ili psiholog user posted image   


user posted image Bravo za vaš vrtić!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.9.2011 12:55:57   
gagana83
IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja sam se danas šokirala (nismo bili 2 nedelje od privikavanja) kad su mi rekli da njene vaspitačice ne budu od ujutru, već prijem bude kod neke dežurne (đuture 4 grupe), pa jedan dolazi oko 8h, druga oko 9.30h, a za treću ni ne znam.
Dete niti zna ko ga ujutru preuzima (opet neko nov!), niti zna tu sobu, jer nismo tu bili. Ne razumem to.user posted image

Ovako je i kod nas.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
18.10.2011 9:17:11   
New Mom
Pitanje. Je l' se plaćena uplatnica dostavlja u vrtić ili ne treba? Jedan mm kolega je nosi, pa mi nije jasno.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
18.10.2011 9:19:38   
Maya21
ne vraca se, ostaje kod tebe. Jedino kad kasnis sa uplatom, onda im nosis da vide da si stvarno platila, da ti ne bi ispisali dete

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
18.10.2011 9:22:24   
New Mom
Hvala!user posted image
A sad dodatno pitanje. Kaćana ne ide već drugu nedelju i verovatno neće ići bar još jednu. Je l' treba da im nosim u međuvremenu nešto, ili da čekam da me zovu ili šta već...?


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
18.10.2011 9:23:17   
Maya21
ma ne, ako si platila na vreme, a jesi jer je rok do 23. onda je ok user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
18.10.2011 9:24:00   
New Mom
Ma ne, mislila sam na opravdanje od dr.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
18.10.2011 9:27:01   
simke
Opravdanje nosiš kad ponovo kreneteuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
18.10.2011 9:27:39   
Lu
IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja sam se danas šokirala (nismo bili 2 nedelje od privikavanja) kad su mi rekli da njene vaspitačice ne budu od ujutru, već prijem bude kod neke dežurne (đuture 4 grupe), pa jedan dolazi oko 8h, druga oko 9.30h, a za treću ni ne znam.
Dete niti zna ko ga ujutru preuzima (opet neko nov!), niti zna tu sobu, jer nismo tu bili. Ne razumem to.user posted image

user posted image  

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
18.10.2011 9:29:38   
New Mom
Hvala! user posted image To me interesuje. Frka mi jer je išla samo 5 dana, a verovatno neće ići ostatak meseca, pa ne znam da li i koliko tolerišu.
A što sam se juče iznervirala kad sam svratila da uzmem uplatnicu. Kako je moguće da toliko bolesnu decu (neverovatno je koliko neka kašlju i krljaju) dovode u vrtić i izlažu drugu decu njima?user posted image


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Muškarci koji imaju ćerke žive duže?
Istraživači su odlučili da sprovedu opsežnu studiju koja se bavila uticajem porođaja na životni vek očeva.
NAŠE SU MAJKE PILE SVOJE KAFE NATENANE
Nisu postojale škole roditeljtva, ni sve te silne knjige, forumi, grupe na fejsbuku, a opet – sve se nekako znalo. Na kr...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here