|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
25.6.2010 11:29:36   
simke
Konkurisaćemouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
25.6.2010 13:08:10   
Markovicka
Ja isto planiram da konkurisem, zna li neko da li ona moze da upadne kad napuni godinu dana ,znaci u januaru sledece godine, ako je sad prijavim?
Jer ako budemo cekali sledeci upis tad ce upasti ako upadne uopste tek od septembra. Plus trenutno smo podstanari ali ne zadugo pa su nam vece sanse da je prime. Ima li neko iskustva ili inf. o ovome?

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
25.6.2010 13:11:18   
Anoniman
Moji poznanici su konkurisali (pre koju godinu), mala je oktobarsko dete, konkurs u maju/junu, grupica kreće u septembru... mala nije upala u vrtić, ali da jeste, tada su se raspitivali, krenula bi kada napuni godinu. Ili je na listi čekanja dok ne napuni gdinu, pa kad napuni, onda odeš u službu da ih obavestiš o tome, pa kreće. Tako nekako. U svakom slučaju, konkuriši i usput pitaj tetu na šalteru. Skroz su ok tete. 

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
25.6.2010 13:13:01   
Markovicka
Hvala ti Tashke, tako cu i da uradim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
28.6.2010 7:01:42   
Anoniman
I ja sam se malo predomislila i tražiću zahtev za prebačaj u bliži vrtić.

Sve ga kao štedim, tamo se navikao, jadan da ga cimam... Ma šta jadan?
Ovaj nama bliži radi celo leto u njihovom objektu (ne sele se), a i svakako će ići ovde u školu, sa decom iz ovog kvarta, pa neka ih onda upozna u vrtiću, a ne posle u školi.

Molim vas, podignite temu kada krene konkurs da ne zaboravim. user posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
28.6.2010 8:04:44   
simke
Ne sekiraj se,podsetiću te user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
28.6.2010 12:07:25   
Anoniman
Duša si user posted image

A jel neko prebacivao dete iz jednog u drugi objaekat? Sem formulara za prijavu, šta još treba?

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.7.2010 23:33:03   
Anoniman
Već dva dana prolazim kolima pored uprave da predam zahtev za prebačaj. Juče e bio haos, red do pumpe. Danas je već manji red, svi su stali u dvorište uprave. user posted image Možda do sledećeg petka ne bude nikoga! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.7.2010 23:33:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tashke


A jel neko prebacivao dete iz jednog u drugi objaekat? Sem formulara za prijavu, šta još treba?



Da odgovorim: Ništa sem formulara ne treba. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
14.7.2010 7:57:57   
simke
IZVORNA PORUKA: Tashke

Već dva dana prolazim kolima pored uprave da predam zahtev za prebačaj. Juče e bio haos, red do pumpe. Danas je već manji red, svi su stali u dvorište uprave. user posted image Možda do sledećeg petka ne bude nikoga! user posted image


Bila sam juče da predam i čekala sam nekih sat vremenauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
9.8.2010 13:17:59   
Anoniman
Jel neko podnosio zahtev za prebačaj? Kada ću znati dal će biti prebačen ili ne? 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
9.8.2010 17:28:09   
lanajelena
Tasho ja sam podnosila zahtev pa trebalo im je jedno cetiri meseca,ali je ovde bas bila guzva nadam se da neces biti te sreceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
9.8.2010 20:34:59   
Anoniman
A zezaš me??? Ja sam mislila da će to biti kada i rezultati konkursa, jer se predavalo u vreme konkursa... 

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
21.8.2010 0:17:26   
Anoniman
Zašto niko ne javlja da je spisak istaknut? Kako ste prošle?

Luke nema na spisku (na netu), ali ustvari nemam pojma da li treba da ga bude ako sam tražila prebačaj, nisam konkurisala za upis? Otići ću sutra do vrtića da vidim šta stoji na vratima, ako ništa ne saznam, u ponedeljak ću do Uprave.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
21.8.2010 8:39:18   
Anoniman
Neša nije primljen u onaj što sam stavila kao prvu opciju, a kako da saznam da li je primljen uopšte, u neki drugi?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
25.8.2010 20:36:02   
Anoniman
Deca koja su za prebačaj se ne ističu na spisku konkursa, tek u septembru počinje razmatranje tih zahteva. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
26.8.2010 0:20:52   
Anoniman
Ja sam rpedala za Stefana i aktivirace prijavu 03.10 kada napuni godinu,a do tada naravno nece biti mesta i cvrc...nema vrtica user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
26.8.2010 0:34:34   
Anoniman
Ne mora da znači da neće biti mesta. Misli pozitivno... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
26.8.2010 0:35:03   
Anoniman
Mislim,mislim,mislim,mislim user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
31.8.2010 19:54:13   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: mama80

Da li neko,molim vas, zna da li deca od sutra krecu u svoje vrtice (radosno detinjstvo),u svoje grupe, kod svojih vaspitacica ili je zvanicno od ponedeljka?



IZVORNA PORUKA: Tash

SUTRA



IZVORNA PORUKA: mama80

Hvala puno na informaciji. Par puta sam odlazila do vrtica ocekujuci neko obavestenje ali naravno nista od toga.



< Poruku je uredio guppy RR -- 31.8.2010 19:56:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
31.8.2010 20:06:17   
Anoniman
Ja sam nedvano jurila uplatnicu, iz Uprave me poslaše u vrtić, otišla u vrtić gde su bili preko leta, kažu, vratili se u svoj objekat, onda sam otišla u njihov objekat, i zateknem baš Lukinu vaspitačicu i ona me pita "Vidimo se prvog?"... zato sam tako odlučno rekla Sutra, valjda te nisam slagala. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
15.9.2010 16:28:40   
simke
Simke je primljen u vrtić koji sam bezecovala i kreće sutraaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
15.9.2010 17:41:25   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
8.3.2011 20:51:47   
New Mom
Traumirana sam svim ovim oko jaslica.
Imam tonu (glupih) pitanja.
Neko mi je rekao da kad KL napuni 11 meseci, odem da je prijavim na čekanje. Je l' to tako ide? Šta to uopšte podrazumeva?
Bojim se da sam (da ću) zakasnila.user posted image
Ionako onaj koji mi jedini odgovara (dobro, najviše) je pod najvećom navalom, pa sam i za to sumnjičava.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
8.3.2011 22:36:43   
lanajelena
NM ja koliko znam sad je negde krajem aprila konkurs ali to je za upis od septembra,ne znam da li moze da se upise pre togauser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here