|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šminka i frizura za venčanje
17.11.2008 10:36:23   
Anoniman
Moja snaja ima frizerski salon, tako da mi je ona pravila frizuru za venčanje. Išla sam par dana pre "Dana D" na probu frizure, i onda na dan venčanja sam bila kod nje već u 9 ujutro. Ja ne volim skupljenu kosu tako da je ta varijanta otpala. Imala sam retke šiškice, dužina je bila fenirana na malu četku ka spolja. A ovaj gornji sloj je bio kraći tako da je takođe bio feniran na malu četku i pokupljen onim "babskim" user posted image  (malim crnim) šnalicama, pa oko toga male bele ružice.

A šminka... šminkala me je muževljeva sestra od strica. Ona se inače jedno vreme pre nego što se odselila za Australiju bavila šminkanjem Estrade. Sada ćete vi da pitate na šta sam ja onda ličila? user posted image  Ne, mene nije našminkala kao zvezde Granda, imala sam baš blagu šminku. Skroz prirodan izgled.

A vi?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šminka i frizura za venčanje
18.2.2009 18:18:36   
NadaR
      Ja sam imala skroz skupljenu kosu na stranu i zavezanu gumicom na kojoj je bio veliki bijeli cvijet, mislim da se zove kala! Jednostavno, gotovo za 10min a tako lijepo i efektno!  Ne bih podnijela npr 2 sata pod haubom! Sminka takodje prirodna, oci malo jace zbogfotografisanja! user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šminka i frizura za venčanje
19.2.2009 0:34:11   
Anoniman
OOOOOOOOOOOOOOOO... hvala bogu pa je neko nešto napisao u ovu temu... stoji već jako dugo, već sam pomislila da mlade idu čupave i nenašminkane na svoje venčanje. user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šminka i frizura za venčanje
19.2.2009 14:04:03   
Ana RR
Ja imam kratku kosu, tako da tu nije bas bilo mnogo izbora user posted image

Sminku i frizuru je radila zena koja radi na RTS-u, cini mi se da je iz Panceva.
Ne volim jaku sminku, ne stoji mi, i bas je pogodila moj ukus.
Frizurica je bila bas slatka, nisam imala nikakve ukrase ni veo, samo malo sjaja u kosi!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šminka i frizura za venčanje
19.2.2009 14:29:23   
andrijana
Uh,ja nisam imala vencanje,ali kada ga bude bilo,sigurno necu imati one glupe pundje,skupljenu kosu i veo na glavi. Mene to nervira! Bicu lepo isfenirana,mozda sa loknama i prirodno nasminkana,bez pretrpavanja.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šminka i frizura za venčanje
8.8.2009 12:13:12   
guppy RR
Ovo mi se jako dopada

user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šminka i frizura za venčanje
8.8.2009 14:54:33   
Delijagirl
user posted image

Ovakvu friz sam ja imala


< Poruku je uredio guppy RR -- 8.8.2009 14:56:46 >


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šminka i frizura za venčanje
8.8.2009 14:57:01   
guppy RR
user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šminka i frizura za venčanje
8.8.2009 15:02:27   
Delijagirl
Hvala _o_

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šminka i frizura za venčanje
8.8.2009 15:19:14   
Brand new mama
Bojica kose ti super stoji, a frizura je skroz slatka. Moja kosa ne drzi nista-bila sam "na friziranju" i lijepo sam rekla da ce frizura da uzdrzi max 3 sata,ali niko mi nije vjerovao.Na kraju-ja sam bila u pravu!!!Ali kad mene niko ne slusa(OK, ja sam htjela samo da se pocesljam i tako odem)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šminka i frizura za venčanje
8.8.2009 15:27:15   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Bojica kose ti super stoji, a frizura je skroz slatka. Moja kosa ne drzi nista-bila sam "na friziranju" i lijepo sam rekla da ce frizura da uzdrzi max 3 sata,ali niko mi nije vjerovao.Na kraju-ja sam bila u pravu!!!Ali kad mene niko ne slusa(OK, ja sam htjela samo da se pocesljam i tako odem)


Uuu znas koji tempo je to bio ja dosla u salon u 8 i u 11.00 izasla za to vreme su uspeli da me ofarbaju, izravnaju i posle toga da mi svaki pramen kose izkovrdja na figaru i da je nekako sastavi. A usput su me i nasminkali. Inace mene kad kovrdjaju to ostane najduze 3 sata ali ove su stajale 3 dana. Sta im je radio ne pitajte me :)


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šminka i frizura za venčanje
8.8.2009 15:49:26   
gagana83
user posted image
Oduvek sam mislila da cu na vencanju imati kosu skupljenu u rep sa strane,nesto slicno kao sto je nnaaddaa opisala al sam se osisala malo pred vencanje,ne znam sta mi bi,tako da je ovo bila jedina varijanta.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šminka i frizura za venčanje
8.8.2009 15:51:44   
Delijagirl
Mnogo lepo :) 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šminka i frizura za venčanje
8.8.2009 15:52:24   
gagana83
Hvalauser posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šminka i frizura za venčanje
9.8.2009 0:29:01   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šminka i frizura za venčanje
9.8.2009 0:46:57   
MERYEN
user posted image
user posted image
Ne znam koliko se frizura vidi,sutra cu da slikam sminku i frizuru imam slike,trebam da potrazim,pa da vivite,inace sam se sama sminkala,to radim odlicno,a frizer mi je radio frizuru,sve je bilo jednostavno-meni lepo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šminka i frizura za venčanje
9.8.2009 0:54:15   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šminka i frizura za venčanje
9.8.2009 8:28:59   
Anoniman
user posted image

user posted image

Ja ne volim bas mnogo cvetice, veo i sve sto se stavlja u kosu, i pogotovo sto mi je kosa u dve boje, mislim da bi bilo bas kic da sam nesto stavila, a sminka...sad mi je zao sto nisam nasla vremena da odem na probu, posto uopste nisam bila zadfovoljna i nikad se tako ne bih sama nasminkala, previse senke, previse pudera...bas mi se nije svidelo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šminka i frizura za venčanje
9.8.2009 9:36:13   
Anoniman
Meni je ok, nekako ti senka ide uz kosu. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šminka i frizura za venčanje
9.8.2009 9:43:46   
Anoniman
Evo moje frizure, sekla sam sliku, ne znam koliko će se videti.

user posted image


Od napred sam imala šiške, i cvetiće (male) zabodene, vide se malo i ovde - kao rajf.


< Poruku je uredio Tasha RR -- 9.8.2009 9:45:28 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šminka i frizura za venčanje
30.9.2009 13:48:22   
Anoniman
WOW. odlicna je tasha.
romanticna, nije preterana, ukras je divan i nezan,,,savrsena. KOsa ti je predivna

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šminka i frizura za venčanje
30.9.2009 13:49:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

KOsa ti je predivna


... bila. Odsekla sam je. user posted image  Ali hvala.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šminka i frizura za venčanje
30.9.2009 13:52:18   
Anoniman
Pa kakva je sada?
I boja je lepa...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šminka i frizura za venčanje
30.9.2009 13:55:20   
sladjaaaa
Tvoja frizura mi se jako dopada, a i šminka, jednostavno je i prelepouser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šminka i frizura za venčanje
30.9.2009 14:03:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image



Tashke odlična ti je boja ovdje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here