|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Otkrivanje preko noći
4.5.2013 10:04:38   
sneza24
David će u avgustu imati 4 godine i još uvek se ne pokriva sam nego se i dalje otkriva noću pa ga mm pokriva po 100 puta. A kad se probudi i shvati da mu je hladno dodje kod mene i traži da ga pokrijem.
Lana ima 9 meseci i više spava otkrivena nego pokrivena.
I oboje lepše spavaju kad su otkriveni ali noću bude hladnije pa moram da ih pokrivam.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Otkrivanje preko noći
4.5.2013 10:06:19   
Figaro88
Ja Andreu vise ne pokrivam,one sekunde kad je pokrijem ona nogama odgurne sa sebe,i onda je pustim tako.I opet se znoji nocu,a uopste nam nije vruce u stanu....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Otkrivanje preko noći
4.5.2013 10:08:04   
Trcosava
Snežo da ona mene zove da je pokrijem ni po jada. Nego kad joj bude toliko hladno ona pređe kod nas! A to mi se smučilo jer NIAKD nije spavala kod nas, a onda nekih 3 meseca zaređala - non stop je nešto kašljucala i sad se konačno odvikla i od toga. Ali se sad noću otkriva. Poze sačuvaj Bože, te glava kod nogu, te skoro da visi sa kreveta.... i onda je pokrijem. Ali ja se noću ne budim nikako (ni kad sam bila trudna se nisam budila haha), muž zna da se probudi da ode do wc-a i onda je on pokrije.

Ja se i dalje debelo mislimd a je vrnem u vreću user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Otkrivanje preko noći
4.5.2013 21:56:43   
New Mom
Džak je mama za ovaj problem.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Otkrivanje preko noći
2.6.2013 14:17:52   
LORELAY1
Uh, i mene izludjuje to otkrivanje! Po 100 puta ustanem da ga pokrijem. A dzak smo prerasli. Al nekako mi lakse kad vidim da nisam jedina user posted image

_____________________________

http://joksijoy.blogspot.com/

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Otkrivanje preko noći
2.6.2013 21:31:25   
Ivanka 75
Ja sam mami dala 2 veća peškira i sašila mi džak za ovo moje otkrivalo user posted image
da ne spava u džaku ja ne bi trenula celu noć. Stavim u džak, ako je malo hladnije pokrijem i tanjim ćebetom i ja mirna do jutra.
Ali... činjenica je da bolje spava kad je otkrivena i kad joj je hladnije, u stanju je da se ne budi do jutra i ako je otkrivena a u sobi prohladno, a što je najbolje, zdrava ko dren!user posted image

(odgovor članu LORELAY1)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Otkrivanje preko noći
2.6.2013 23:10:42   
Mishica 77
Mi smo i dalje u džaku. Zakon! user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Otkrivanje preko noći
3.6.2013 10:15:17   
bea83
Osim zimskog, nabavili smo i letnji džak/vreću i nema problema. Mislim da mi se jednom ili dva puta desilo da mi se dzak ne osuši pa spava pokriven ćebetom, pa to je opšte ludilo, jurim ćebe po celo krevetcu, jurim dete, katastrofa. U dzaku spava mnogo mirnije a i ja sam mirnauser posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Otkrivanje preko noći
11.6.2013 8:39:53   
Anck Su Nmaun
Moje cure se uopste ne pokrivaju user posted image nema sanse odmah se bude i vriste !

I ako ustanem u sred noci da ih pokrijem, mislim da su pokrivene svega 3 m in user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Otkrivanje preko noći
11.6.2013 8:41:59   
Ivanka 75
moja me izlude ovih dana, neće više vreću a po celu noć je otkrivena, sva sreća pa joj ništa ne fali.... zasad

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Otkrivanje preko noći
11.6.2013 8:42:10   
lanajelena
Anck isti slucaj i kod nas user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Otkrivanje preko noći
11.6.2013 8:45:02   
minnica
Anck, i moja M isto tako. Čak sam joj obuvala čarapice dok je bio ovaj hladni talas posle grejne sezone da ne navuče neku gadnu prehladu.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Otkrivanje preko noći
11.6.2013 8:45:44   
Peace*
Luka je napokon na Gučevu naučio da se pokriva. user posted image

Marko ne trpi pokrivač. Kako ga pokrijem počne da stenje i da se prevrće i ne smiri se dok se ne otkrije.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Otkrivanje preko noći
11.6.2013 8:47:12   
Ivanka 75
Iva dohvati ćebe, podigne noge u vis i samo ga baci pod sebe! Dešavalo se da leži i na 3 ćebenceta jer ne mogu da ih izvučem ispod nje pa samo slažemo user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Otkrivanje preko noći
11.6.2013 8:52:17   
Trcosava
Nismo je vratili u džak, i dalje se otkriva. Spava u tankim čarapicama. Ali sad ima najnoviju foru - u 2 ujutru me budi da je pokrijem

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Otkrivanje preko noći
11.6.2013 8:52:26   
sneza24
Haha Ivanka i kod nas ista situacija sa D a vala ni L ne zaostaje sa otkrivanjem.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Otkrivanje preko noći
11.6.2013 9:02:12   
Anck Su Nmaun
Neznam sto kaze mm imaju vrelu krv!
Ono kad je bila zima, ustajala sam po 20 puta da ih pokrijem sve se bojala prehladice, a one se preznoje kad ih pokrijem i to samo jedniom cebetom! To im je na tatu mozda, on uvek spava samo u majci

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Otkrivanje preko noći
7.8.2014 6:53:49   
Misha i Ljisha
samo cu da kazem da sam odustala od pokrivanja. Obucem je bolje i onda je ne pokrivam jer stvarno ne vredi. Mogla bih biti budna celu noc da je pokrivam a i ako je pokrivam probudi se i jos se naljuti i krene da vuce sa sebe pokrivac. Tako da nam je bolji san ako je ne pokrivamo i nama i njojuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Otkrivanje preko noći
7.8.2014 9:49:39   
branki*

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

samo cu da kazem da sam odustala od pokrivanja. Obucem je bolje i onda je ne pokrivam jer stvarno ne vredi. Mogla bih biti budna celu noc da je pokrivam a i ako je pokrivam probudi se i jos se naljuti i krene da vuce sa sebe pokrivac. Tako da nam je bolji san ako je ne pokrivamo i nama i njojuser posted image

ovako isto je kod nas.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Otkrivanje preko noći
7.8.2014 9:59:21   
bubulence
mi Emu odavno ne pokrivamo,znaci na njenom krevetu nema prekrivaca. zimi je dobro obucem, leti u bodi ili potkosulju i to je to. sve sam radila, ustajala 100 puta nocu,vezivala pokrivac sa strane kreveta i dzaba. ako ne moze da se otkrije onda toliko place samo sto fras ne dobije. ali npr ima neki ritual za mleko. pije se iskljucivo u dnevnoj sobi, lezi, dira uvo i mora da bude prekrivena cebetom Pepe, cak iako je napolju 40 stepeni. i tako je od ko zna kada. ne nzam da li ce se ikada odvici.
mislim da bi se bunila da joj je hladno. ali posto se ne buni i posto je zdrava (od novembra ne ide u vrtic i od tada se nije ni nakasljala) mislim da joj je ok....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Otkrivanje preko noći
7.8.2014 10:05:03   
vikiveki
Jao moj najmlađi sin isto tako se ponaša...nema šanse da ga pokrijem pa ga preko zime,kao i vi ostali, bolje obučem...ne vredi da ga pokrivam

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Otkrivanje preko noći
7.8.2014 10:16:38   
SunFlower
Isti smo slucajuser posted image odaaavno sam prestala da pokusavam, tako da od rodjenja suma sumarum spava neotkriven, i zimi i leti. Kad ga pipnem u toku noci rucice i nozice su mu uvek tople, ne razboljeva se pa ne brinem.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Otkrivanje preko noći
15.8.2014 21:34:43   
mali_mis
ovo moje dete nema sanse da spava pokriveno. Cim ga pokrijem, u roku od 5 sek. razbaca noge i otkrije se. Ali kad mu je hladno, samo se zavuce ispod mog cebeta, i ukrade ga, tako da na kraju ja budem otkrivena user posted image

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Otkrivanje preko noći
25.11.2014 9:01:26   
emicaa
Ja da T pokrijem 100 puta noću svaki put će se otkrit a neće spava u vreći plače dok je ne izvadim,počeću joj štraple oblačit ispod pidzame i ćao,grijanje radi po cjelu noć ali opet me strah da joj bude hladno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Otkrivanje preko noći
25.11.2014 9:14:19   
vikiveki
Ni moja deca ne vole da spavaju pokrivena,koliko god puta ih ja u toku noći pokrivala toliko puta se oni otkriju,obučem im ja sada malo deblje pidžame ali me opet strah da se ne prehlade

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here