|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Otkrivanje preko noći
24.2.2017 15:00:56   
Skockica
Uh Vasilije se non-stop otkriva nevezano cime je pokriven. Kad je sam spavao u sobi po celu noc sam ga obilazila da ga pokrijem i opet ujutru bude otkriven i mokar.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Otkrivanje preko noći
24.2.2017 16:30:17   
emicaa
Dora je se tek sad prestala otkrivati,sad se probudi pa pokriva se sama.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Otkrivanje preko noći
24.2.2017 18:34:17   
IvanaSK RR
Ujutru kad udjem u sobu i vidim sina bez pokrivaca na sebi, smrznem se ja user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Otkrivanje preko noći
24.2.2017 18:38:45   
mali_mis
A. se naravno otkrije, pa onda otkrije i mene user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Otkrivanje preko noći
24.2.2017 18:44:10   
mati
Da znam da se ne otkrivaju, spavala bi bar upola bolje. Budim se najmanje 5 puta nocu, ovako bi mozda manje.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Otkrivanje preko noći
24.2.2017 18:50:55   
choopa choops
Ma ja sam se spasila otkad sam ovoj maloj uzela to iz jednog dijela, debelo, kao recimo dekica pa postavljena pamukom. Ekstra stvar. Ispod joj obucem hulahopke i bodi. Ona se uopste ne pokriva, cim legne izbaci tijelo iznad prekrivača i tako cijelu noc.

A njih dvoje imaju vreće za spavanje, još ovu godinu i više nema šanse da ce moci da uđu u njih user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Otkrivanje preko noći
24.2.2017 21:04:09   
Sanjica26 RR
Mi smo resili problem.otkrivanja. od kako smo ih stavili h vrece spavamo cele noci, tj.mm. On je taj koji ih je pokrivao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Otkrivanje preko noći
24.2.2017 21:08:43   
mati
Mi smo dzabe uzimali te vrece, imam ih skoro u svim velicinama, ali ovi moji se spetljaju, umotaju, cini mi se udavice se.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Otkrivanje preko noći
24.2.2017 21:13:19   
vikiveki
I ja sam probala sa vrećama ali nisam uspela...još uvek se otkrivaju,mislim pre svega na ćerku koja nema šansu da ostane pokrivena cele noći.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Otkrivanje preko noći
24.2.2017 23:11:38   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: mati

Mi smo dzabe uzimali te vrece, imam ih skoro u svim velicinama, ali ovi moji se spetljaju, umotaju, cini mi se udavice se.


Da to je i I radila, pa bude još gore jer se razbudi u sred noci. Zato mi je to odjelce spas!
A njih dvoje bez problema u vrećama.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Otkrivanje preko noći
25.2.2017 9:21:21   
branki*
moji se i dalje otkrivaju preko noci,ali ja to znam,pa ih malo bolje obucem za spavanje,pa i kad se otkriju ,a ja spavam,nije strasno .

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Otkrivanje preko noći
4.4.2017 12:30:29   
Anck Su Nmaun
Moji se svi otkrivaju... ja ne znam sta bih vise sa njima. Pogoto ovaj prelaz mi je naj gori, grejanje ne radi a izjutra hladnjikavo a oni svi otkriveni.
V ne trpi dzak, ma jedva i cebe da trpi.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Otkrivanje preko noći
4.4.2017 12:36:50   
IvanaSK RR
Anck, jedino da ih obuces malo vise.
Mi imamo grejanje, pa ako vidim da treba malo toplije da bude ukljucim u toku noci.
Oboje se otkrivaju, ali sam se pomirila sa timuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Otkrivanje preko noći
4.4.2017 12:41:31   
Anck Su Nmaun
Ma nije toliko hladno..ustvari nije uopste ali kad spavas ipak je toplije.kad se pokriijes. Na njih dve sam navikla. Ustanem pa.ih pokrijem a nadjem ih sklupcane ko cvarke user posted image A on je posebna prica, ima vrelu krv kao njegov tajo. Kad ga pokrijem obavezno se preznoji. Preko dana ga uopste ne pokrivam bude skroooz mokar. A nocu tek posle dva sata.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Otkrivanje preko noći
4.4.2017 13:59:45   
Ana RR
Ja čitavu noć pokrivam Marka, izluđuje me user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Otkrivanje preko noći
4.4.2017 14:11:16   
Rosita
Otkriva se non - stop, ali kao i branki, obucem ga prema prilici i pokrijem samo tankim pokrivacem, pa ako se otkrije manja steta. Moram priznati da sistematski ne ustajem da bih ga pokrivala, bar ne vise. Otkrila sam jednu caku. Kad zaspi, ja mu obavezno otkrijem stopala i manji deo iznad stopala, u ovom periodu ima jos uvek carape. Onda je pokrivac od podramenice do ispod guze, a namestim jednake delove pokrivaca sa njegove leve i desne strane. E posto se D vrti tako sto se rola, onda se on urolava u to i velika je sansa da ne ostane orktiven. A drugi vid otkrivanja je guranje pokrivaca nanize stopalima, to resavam tako sto pokrivac sklonim sa stopala. Ovako sam dosta smanjila otkrivanje, mada se i dalje desava.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Otkrivanje preko noći
4.4.2017 14:34:26   
degu
T se otkriva non stop, kaže mm nije spavao celu noć, samo je pokrivao. Pa reko pusti je, vruće joj je, ima bodić, pidzamu,čarape, nema šanse da joj bude hladno, uostalom kad joj je hladno ona sama viče pokrij me.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Otkrivanje preko noći
4.4.2017 14:48:33   
Ana RR
Rosi, ja moram da pitam šta je podramenica user posted image

Marko kad se okreće on odvuče ceo pokrivač i uvek je jedna strana otkrivena, pritom nogu podiže u vis kada se okreće pa se sve nekako urola ispod njega. Jedva posle izvučem da ga pokrijem.

Mi ne nosimo čarape, jesam mu obuvala kada je bio mali, možda do godinu, dve, ali ja to ne volim i onda ni njemu ne obuvam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Otkrivanje preko noći
4.4.2017 14:59:43   
Rosita
Jao, hahaha, dobro si me pitala, sad cu ja da se zacrvenim- mislila sam na pazuh, misku.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Otkrivanje preko noći
4.4.2017 20:04:43   
Duškić
Moji se otkrivaju i jedno i drugo ..Cerkica se toliko znoji i nervira je pokrivac. Vaspitacica mi je jos odavno rekla da joj ponesem samo bodi kratkih rukava..ali ne jos..Cini mi se prehladice se, mada im je tamo bas vruce.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Otkrivanje preko noći
4.4.2017 20:11:52   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Rosita

Jao, hahaha, dobro si me pitala, sad cu ja da se zacrvenim- mislila sam na pazuh, misku.


Pazi, i mislila sam da je tako nešto ali otkud znam, bolje da pitam user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Otkrivanje preko noći
14.2.2018 19:29:50   
veselicaa
Nina se otkriva,bas ne voli da je pokrivena.U sobi je toplo,ali je uvek pokrijem nekim njenim tanjim cebencetom.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Otkrivanje preko noći
14.2.2018 20:22:08   
Maraj
Moj L ne podnosi da je pokriven
Cekam da dobro zaspi da bih ga pokrila. On nogama baca prekrivac na dole. Ne rola se u njega. Pustim ga i da bude malo otkriven
Sto se carapa tice, ne obuvam mu ih tokom noci. Nekad i danju trazi da mu se skinu
Ne bi podneo jos i preko noci da ih ima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Otkrivanje preko noći
14.2.2018 22:22:11   
mama Jo
J.cim krene na spavanje odmah izuva carape...
I non-stop je otkrivena...sad odbija dzak za spavanje u kojem je do pre par meseci spavala.
Nabavili smo jorgancic i lepu navlaku sa zivotinjicama koju obozava i tako je prihvatila da se pokrije... ali to samo kad legne, prebaci ga preko ledja, noge obavezno izvan jorgancica. U toku noci se, naravno, otkrije. Spava u bodicu i pidzami, ali evo cele zime otkrivena...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Otkrivanje preko noći
15.2.2018 10:11:28   
emicaa
Ja Davida vise i ne pokusavam pokriti.Cim pokrijem on se probudi.
Dora uglavnom zimi spava otkrivena a ljeti se pokrije do brade user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here