|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nameštanje stana
2.4.2009 11:26:49   
NadaR
user posted image
oprala sam sudje pa eto i drugi dio

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nameštanje stana
2.4.2009 11:27:28   
NadaR
uh, otkud ovako naonako user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nameštanje stana
2.4.2009 11:32:03   
Ana RR
hihi, nema veze, jasno mi je user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:06:00   
Ana RR
user posted image


user posted image

user posted image


kako vam se čine ove komode?
imamo puno knjiga pa ne znam ni sama sta mi je najbolje.. ja sam za varijantu da pravimo, mm i ja napravimo nacrt, izaberemo materijal i odnesemo da nam iseku i naprave..

ne volim ormane, a sve me na to podseca..

< Poruku je uredio Ana80 -- 3.4.2009 12:07:07 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:10:00   
NadaR
Meni je ova zadnja ok, tamo u namjestanju zivotnog prostora sam stavila svoju.
Ja nacrtala,mm napravio. Volim jednostavnije stvarcice

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:13:37   
eugenija
Za knjige... Hm.. Sviđaju mi se oni jednostavni boksevi u obliku kvadrata.. Jedan veliki kvadarat pregrađen sa kvadratićima.. Pa sve deluje kao "Kocka do kocke, kockica"user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:15:48   
NadaR
ja sam svoje zatvorila posto nevidjeno skupljaju prasinu user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:18:55   
eugenija
Nado, sad tek vidim tvoju kuhinju.. Sviđa mi se što ima prostora za ostaviti dosta toga. Obožavam ladice, police, sve što ima mesta da može svašta da se strpa...

E sad, boja mi se ne sviđa, ne bih se usudila crveni nameštaj da mi bude, ali to je već stvar ukusa....


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:20:13   
Ana RR
Da, lepa je sad sam pogledala. Ja sam htela nesto slicno, pokusavam da nadjem sliku da vidite, ali onda mi opet ostaje problem sa knjigama... uh..
A iskreno, ne pravi mi se nista jer planiramo da kupimo stan. Ali i to nece biti skoro, za 2,3 godine.. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:21:42   
Anoniman
Moje iskustvo sa tim ... kako se to zove... plakar, ili već šta je to što ide na ceo zid od poda do plafona gde turiš i TV i knjige i sve ostalo... NIKADA VIŠE NE BIH TO KUPILA! Nepotrebno skuplja prašinu, nepotrebno zauzima puno mesta, ustvari, vizuelno zatvara prostor. U dnevnoj sobi imam onu što je slična kao na drugoj slici (samo ima jedan stakleni deo), a bilo bi mnooooooogo lepše da imam nešto kao na trećoj slici, samo ne tako tamno!
Takođe kupila sam trosed, dvosed i fotelju, ali su jako glomazni, sve u svemu (trosed se razvlači pa služi svrsi kada kumovi ostanu da spavaju kod nas), ali bi bilo mnogo lepše kada bi taj plakar (ili šta već) bio niži sa recimo dve asimetrične police iznad, i kada bi nameštaj bio manje glomazan.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:28:02   
Ana RR
Ja sam planirala da to bude jedna dugačka komoda visine oko 130 cm (recimo), gornja ploča da bude deblja, barem 3 cm na kojoj će stajati tv, muzika, zvučnici... Na zidu iznad da bude par polica ali onih uskih samo za fotografije i neke sveće ( ja ih volim) i da dole budu fioke i slično. Planirala sam da mi sve bude u wenge boji ali nekako mi ne ide uz mahagoni boju kože na garnituri.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:28:50   
Sneža
I ja te regale od zida do plafona mrzim iz dna duše,to sam prvo izbacila iz svekrvinog stana,kada smo došli ovde.I uopšte ne volim ništa veliko(sem kreveta,njega sam naručila da bude ogroman) uguši sav prostor.Isto mi se sviđa trojka,samo bih svetliju varijantu.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:29:31   
eugenija
Ja sam na kraju skapirala, da je najbolje nacrtati šta se hoće, pa otići negde da se to lepo izradi po meri....

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:32:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža

I ja te regale od zida do plafona mrzim iz dna duše,


Regal... tako se zove! user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:35:20   
eugenija
Ovo je skroz looodo za knjige, ali treba hrabrosti to staviti u stanuser posted image

user posted image

Izvor


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:38:31   
Anoniman
Imaćeš dete, koje će u jednom momentu prohodavati... ne treba ti puno ćoškova...

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:39:45   
NadaR
jooooooooj, simpaticno je ali vristtttttiiiiiiiiiiiiiiii
Ana , meni je wenge super ... npr mozes staviti dole maske za fijoke u nekoj boji koju imas u stanu... mada wenge i mahagoni da kombinujes nema efekta jer je oboje tamno user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:45:38   
Ana RR
Kada smo kupovali garnituru uoste nismo razmisljali da li ce nam se posle wenge slagati. Kuhinjski sto mi je wenge a posto kuhinju i dn.sobu deli samo jedan zidic, znaci sve je otvoreno, htela sam i u sobi da mi bude wenge.. Ali ne ide..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:47:39   
Ana RR
user posted image

ne znam koliko se dobro vidi..

ne pitajte gde su stolice user posted image  user posted image

< Poruku je uredio Ana80 -- 3.4.2009 12:48:21 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:49:43   
eugenija
Gde su stolice Ana? user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:57:32   
Anoniman
user posted image  Oni jedu stojeći, da im više stane!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:57:38   
Ana RR
Pa ovako... jedno prilikom kada smo krenuli da kupimo stolice svideo nam se TV pa smo kupili njega..
Drugom prilikom kada smo krenuli da kupimo stolice usli smo u prelep salon kupatilskog namestaja i kupili sve komplet...
Trecom prilikom... otisli na Kosmaj na vikend... vratili se bez stolica..
Ima toga jos, uglavnom sada imamo dve crvene plasticne stolice, koje se fantasticno slazu uz prostirku na stolu user posted image  user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 12:59:11   
eugenija
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 13:25:54   
bebać
I ja ne volim regale,a i brate nekako su ispali iz mode(ko to prati)mada se proizvode i dan danas...mi imamo jednu piramidicu u dnevnom,baš je nesvakidašnja(a i može se na dijelove rasklopit)...a za bojama sam luda
Dnevna mi je u limun žutoj
kuhinja u narandžastoj,malo tamnijoj
hodnik u sivoj
i spavaća u roze isto malo tamnija roza
kupatilo u bijeloj(jedino)
a čak je i balkon u boji breskve(zidovi)a plafon u žutojuser posted image user posted image user posted image kažem ja,jako volim boje

< Poruku je uredio bebać -- 3.4.2009 13:27:04 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nameštanje stana
3.4.2009 14:12:50   
bebać
Ana taj tepih u dnevnoj(to je bež čupava staza jel dauser posted image user posted image )kod mene je u hodniku ista,onako duž hodnika,i ko god dodje kaže da je super i to mi nije svakidašnje....super je

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here