|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nameštanje stana
25.9.2014 8:20:03   
emicaa
Sanjalice ja tek sad vidjela sličice,stan je divan,baš namješten sa ukusom,rijetkost je da neko ima i novca i ukusa user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Nameštanje stana
25.9.2014 8:44:07   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Štetica

Sanjalice stan je predivan,obozavam beli namestaj da vidim.
Trco kod mene u kraju se dosta radi(tj. obradjuje) taj ukrasni kamen,i nije toliko skup,od 11-20e po kvadratu,e jedino je malo problem naci dobrog majstora da to postavi,i oni drze cenu oko 15e po kvadratu.

Meni i to skupo user posted image kad imaju pločice za jeftinije. Sa bivšim smo stavljali ceo jedan detalj u pravoj cigli, pa lakirali. Planiran je bio i akvarijum...

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Nameštanje stana
25.9.2014 9:28:22   
branki*
ja nemam pravi kamen,imam detalj u dnevnoj sobi na zidu,ali su to od gipsa kao kamenje i cigla,pa lakirano i farbano u koju ces nijansu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 13:14:36   
branki*
konacno narucili americki plakar za spavacu sobu.od poda do plafona,duzina mu je 2,6m.cena je 46000.trebaju nam jos 2 malo manja,ali videcemo ako imamo novca.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 13:38:11   
isidora88
evo i mene ovde user posted image
mi vec imamo nas namestaj, sad moramo novu kuhinju po meri da radimo, bice bela boja, medijapan visoki sjaj, bas danas idemo da cujem 2 ponude, da vidim koliko ce da nas oderu jer ja hocu one usporivace fioka, podizace kvalitne itd.
treba i matejinu sobu da sredimo, to nemam pojma kada cemo, sve zavisi koliko ce nas kuhinja izaci. za bebinu sobu imamo sve, samo jos da isplaniramo i bebuuser posted image
mm i ja imamo bracni krevet i americki plakar, mada planiram da menjam i jedno i drugo, naravno kad bude parauser posted image

nego ne znam koju bih boju mogla u spavacu (mislim na krevet i plakar), dnevnu isto planiramo da opremimo sa belom komodom za tv, stocicem i trp.stolom, trenutno nam je to wenge, ali je u planu da se menja, jedva cekamuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 13:58:23   
isidora88
branki od kog materijala ste narucili plakar, jel imte unutra police, fioke?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 14:13:05   
branki*
od neke oplemenjene iverice,knauf ili tako nesto se zove.ima unutra sredisnji deo gde ce biti sipka za ofingere,sa obe strane idu kao police i ima sve ukupno 4 fioke.tako sam ja crtala.sto imas manje tih fioka i zezancija unutra,to ti je jeftinije.isto ako ti unutrasnjost bude u obicnoj beloj boji,jeftinije je.i ako nemas neke lajsne za otvaranje,nego imas obicne drske.tako je kod nas,ja sam uzela tu varijantu.
a u kuhinji imam sve te zezancije i usporivace i neko gasno podizanje,mada...ipak je bila skuplja za moje pojmove..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 14:18:33   
isidora88
meni je plakar sirine 2m, visina 2,2m, ali nema fioke, tu sam se zeznula.
sad planiram da uzmem sa puno polica, fiokama, i sa tom sipkom sa ofingere.
nemam pijma sta cu za matejinu sobu, nemam nikakav plan kako da izgleda, verovatno cemo radti prvo krevet, pa ormar kad bude para, nadam se uskorouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 14:27:43   
branki*
mi smo taj plakar po meri uzeli,znaci celo jedno udubljenje u zidu,jer ime neki stub kao,je ispunjeno.ako hoces vise tih polica i fioka,naplate vise.bar je tako kod nas.mi se jos nismo sredili skroz.imamo celu kuhinju,i dnevnu sobu i pare za trpezariju.to je novo.bracni krevet nam je stari i tv.fale tepisi,rolo zavese,u bebinoj i bozinoj sobi ima samo po komoda i igracke,nista drugo.jer dok smo dosli do namestaja,ode sila novca za parkete,zidove,vrata,prozore,sredjivanje kupatila,vc...materijali su skupi,a i majstori deru.videces vec.
ali,najbitniju stavku ste resiliuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 14:55:18   
isidora88
mi smo srecom uzeli stan bez ulaganja, nov je, samo cemo okreciti dnevnu, jedino sto nam je problem sto nam je ugaona ogromna pa se jedna vrata od terase nece moci skroz otvoriti, srecom pa ima jos jedna terasa u dnevnojuser posted image
sad me samo muci kako cemo rasklopiti sav namestaj i sklopiti, koliko ce nas odrati kamion za selidbeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 17:01:19   
Mala Elena
Drugar mm radi selidbe , ima veci kombi , radi u vise gradova ne samo u Bg-u, ima on i sajt ako treba tu sam. user posted image
Branki drago mi je zbog plakara. Gde si kupila? Ne znam kakva je za iverica user posted image izbaci sliku. ..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 21:01:36   
branki*
stavicu sliku kad uradi i namesti.narucila sam po meri privatno.tako mi je najbolje.i kuhinju sam tako i u dnevnoj komodu i visece.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 21:40:50   
isidora88
elena pretpostavljam da bi trazio 200 eura, jer mora da naplati u svoj put bg-ns, to mi je previse.
u ns mi je jedan trazio 100 eura, i to mi je puno, pogotovo sto je to samo prevoz a gde su jos i radnici.
angazovacu se ovih dana da nadjem jos nekog, nama treba kamion jer imamo ogromnu garnituru i gomilu namestaja pa da ne moram 10 puta kombijem a i da mi se ne gura namestaj jer ce se ostetiti.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 21:58:31   
Didy
IZVORNA PORUKA: branki RR

od neke oplemenjene iverice,knauf ili tako nesto se zove.


Da nije kronošpan? user posted image
Isidora, čestitam na kupovini stana. user posted image Videla sam sad i u temi lepe vesti. Dobra je i lokacija. I Džanglmania vam je blizu. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 22:11:37   
branki*
ne znam,didy,nesto na k jeste.bile neke eger i ta na k,ali ja se tu nista ne razumem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 22:30:50   
Didy
Eger i kronošpan, to je to. Mi smo sve od egera pravili. Još mi je sveže znanje. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 22:57:17   
isidora88
hvala didyuser posted image
mi cemo kuhinju od medijapana visoki sjaj, radna ploca egger, htela sam kerrock ali kad sam cula cenu predomislila sam seuser posted image
branki vi ste bas povoljno prosli, kod nas je plakar tih dimenzija preko 600euser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 23:05:49   
branki*
raspitaj se isi na vise mesta.npr ova firma koja nam je radila kuhinju i dnevnu za plakar je trazila oko 70000.drugi se uglavnom vrte od 40 pa do 55ooo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 23:19:25   
NadaR
Moj muz puz stolar kaze da ipak razmislite I o Kronospanu . Nema tu neke velike razlike u kvalitetu vec Eger vise naplacuje svoje ime .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 23:27:50   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: isidora88

elena pretpostavljam da bi trazio 200 eura, jer mora da naplati u svoj put bg-ns, to mi je previse.
u ns mi je jedan trazio 100 eura, i to mi je puno, pogotovo sto je to samo prevoz a gde su jos i radnici.
angazovacu se ovih dana da nadjem jos nekog, nama treba kamion jer imamo ogromnu garnituru i gomilu namestaja pa da ne moram 10 puta kombijem a i da mi se ne gura namestaj jer ce se ostetiti.



E bas cemo ga pitati koliko bi uzeo. Javljam ti, eto bas me zanima.user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Nameštanje stana
25.10.2014 23:42:41   
isidora88
elena vazi user posted image
nado, mozes li da pitas muza sta je bolje, blum, grass, fgv (interesuju me usporivaci i podizaci elemenata, i naravno sta je najpovoljnije od toga a da je kvalitetno)user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Nameštanje stana
26.10.2014 2:33:06   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: isidora88

branki od kog materijala ste narucili plakar, jel imte unutra police, fioke?


Ja nikad ne bih kupovala plakar već bih pravila američki sistem - lepo ozidaš jedan deo u koji bi stavila plakar a unutra montiraš police na zid i sve što ti treba. Nešto ovako klik

Stave se vrata napred, klizna, harmonika, po želji. Mislim da je mnogo praktičnije jer sam sebi organizuješ prostor.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Nameštanje stana
26.10.2014 6:48:38   
NadaR
Eh Anci , super bi to bilo da u nasim stanovima nije velika boljka nedostatak prostora. user posted image

Vazi Isi,pitacu pa javljam.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Nameštanje stana
26.10.2014 6:56:03   
branki*
ovo bih ja mogla kod sebe sto je ana stavila jer ima u zidu tacno udubljenje gde ce biti plakar,tako mi je i padalo na pamet,ali nisam bila sigurna da li se to radi uopste.
isi,mi smo hteli blum,ali uzesmo druge neke,nama su rekli,nije problem,mozemo da stavimo blum,ali nepotrebno dajete novac,jer je dosta skuplji u odnosu na druge neke,a kvalitet isti.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Nameštanje stana
26.10.2014 7:04:06   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Moj muz puz stolar kaze da ipak razmislite I o Kronospanu . Nema tu neke velike razlike u kvalitetu vec Eger vise naplacuje svoje ime .

Aj što on stolar, nego što mi drugarka radi u prodavnici repromaterijala ili ti svih tih univera, medijapana i isto mi je rekla. Bio je još jedan univer, davno kad sam sa bivšim pravila kuhinju, ne sećam se imena.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here