|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Raspričala se deca :)
27.10.2013 15:08:36   
Olga75
danas , nicim izazvana , dok se ljuljala , rece zver matorom : tata zabavljaj se i uzivaj u zivotu dok si ziv user posted image
eno ga sad matori u problemu : odakle joj to i zasto i kako user posted image
ah , porasla beba pa to ti je

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Raspričala se deca :)
19.12.2013 22:36:16   
Ivanka 75
Penje se Iva na krevet iza tate da ga uzjase
"Hajde konjče, samo polak, da se ne udariš negde" user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Raspričala se deca :)
20.12.2013 20:04:30   
big mum

IZVORNA PORUKA: Olga RR

danas , nicim izazvana , dok se ljuljala , rece zver matorom : tata zabavljaj se i uzivaj u zivotu dok si ziv user posted image
eno ga sad matori u problemu : odakle joj to i zasto i kako user posted image
ah , porasla beba pa to ti je

user posted image user posted image user posted image
Da se tata malo zabrineuser posted image


Moja Sofi je buna biserauser posted image
Evo jednog

Mama jel tako da Zubić vila,Sv Nikola i vilenjaci svi žive zajeno da deda Mrazom.
Ja onako zbunjeno pa da valjda.user posted image Ljeti svako u svojoj kućici a zimi svi kod deda Mraza jer je kod njega najtoplijeuser posted image
A i pomažu mu da popakuje paketiće user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Raspričala se deca :)
21.12.2013 0:21:39   
jovicaa
Mama jel tako da Zubić vila,Sv Nikola i vilenjaci svi žive zajeno da deda Mrazom

user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Raspričala se deca :)
17.1.2014 12:21:31   
Figaro88
Prica Andrea nama bajku o tri praseta,i kaze
-I onda je Vuk oduvao kucu.
A Vukili ce na to
-Ej,nisam ja nikog oduvaouser posted image
Provlace se ispod nekih sipki i kaze Vuk Andrei
-Cucni glavu da se ne udarisuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Raspričala se deca :)
17.1.2014 12:47:43   
Klarita
Letos K bila opsednuta Pinokijem...krece na spavanje i kaze mi: Mama, ja cu da upisem fukuteL u Nis, necu u BeogLad i onda cu da Lodim mnogo lepu bebu magaLca djepeta user posted image
Rekoh: Cerko, zavrsi prvo ti fukutel, pa onda radjaj!

Juce joj mm stavio lampu u sobu, da me ne doziva nocu i ona malo, pa malo otrci i ukljuci je iskljuci...ovaj odmah pocne da se raspravlja s njom i kaze joj po naski; S'cu ti uzmem lampu!!! A, ona ce njemu: Jao, tata, pLavi si seljaN, bas si pLost, kaze se Sad cu ti uzeti lampu user posted image i, ne pLicaj vise guposti...

SeljaN je pokupila od mene, jer kad vozim sve pesake i vozace koji ne postuju propise nazivam seljacima, ne seljanima, i objasnjavam joj kako su prosti i glupi.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Raspričala se deca :)
17.1.2014 17:52:09   
big mum
Dabome mama, prvo fax pa onda djecauser posted image

Čitam djeci Crvenkapu kad će Sofia "mama kako je vuk pojeo baku i to cjelu.On je manji od nje kako mu je stala u stomak?"user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Raspričala se deca :)
17.1.2014 20:03:34   
Ivanka 75
Petak je dan palacinaka...
Iva: Mama, da li gore palacinci user posted image

Naviklo dete da gore user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Raspričala se deca :)
17.1.2014 20:23:18   
Наташица
јаоооо...како сам се исмијала читајући тему!!! аааа...преслатка су вам дјеца и одакле само извлаче таква питања и закључке. просто ме одушевише! једва чекам да моја мрва проприча па да ме запиткује све и свашта!

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Raspričala se deca :)
29.1.2014 10:01:17   
NadaR
Kaze M jutros - Majcice mila volim te najvise I ti si mi vrednija od million doVara ! user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Raspričala se deca :)
23.3.2014 16:42:27   
Biserce
Vasilije mi se jutros uneo u facu i gleda mi pegice po nosu i kaze: "POGEDAJ...BATO"
ja mu kazem:" Nije to blato, to su pegice", a on ce na to:"NIJE PEGICE! OVO BATO!"user posted image user posted image

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Raspričala se deca :)
1.6.2014 22:11:45   
New Mom
"Mama, neverovatno, rodili smo bebu!"

"Nas tata je najbolji tata na svetu!" (Pravio joj ustipke.)

"Ja ne mogu da pricam tiho. Moja usta su glasna."

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Raspričala se deca :)
1.6.2014 22:23:35   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: New Mom

"Ja ne mogu da pricam tiho. Moja usta su glasna."

E ova joj je dobrauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Raspričala se deca :)
1.6.2014 22:33:13   
dijana1*
Skoro se porodila jedna moja drugarica i nas 3-4 dogovorimo se da joj kupimo pumpicu i odnesemo u porodiliste. Posto sam ja svakako vodila K na pregled u bolnicu kupim ja pumpicu i odnesem. Pre neki dan dolazi jedna kod mene da mi donese pare, prvo je sedela sat vremena i kada je krenula e da ti dam i ostavi mi pare a Vuk gleda bledo i kada je izasla pita me mama a zasto kada se dodje kod nekoga u stan placa. pokusala sam da mu objasnim ali od smeha tesko. Dolazi druga drugarica ali je odmah ostavila pare a on to nije video ( ne znam kako mu je to promaklo) i kada je krenula kuci trci za njom i vice Jecooo nisi platila user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Raspričala se deca :)
1.6.2014 22:47:14   
vikiveki
E Dijana sad se slatko nasmejahuser posted image deca su pravi biseriuser posted image
Kad bi svi moji gosti plaćali user posted image bila bih jako bogatauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Raspričala se deca :)
1.6.2014 22:47:52   
dijana1*
Eto biznisa, eto resenja user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Raspričala se deca :)
1.6.2014 23:22:59   
Leax
Bravo user posted image za Vuka bas sam se slatko nasmejala user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Raspričala se deca :)
1.6.2014 23:30:04   
Torbica
user posted image ijao Vuce, legendo!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Raspričala se deca :)
1.6.2014 23:34:18   
dijana1*
Osetilo dete dobru i laku zaradu user posted image
Nego meni je toliko bilo smesno da nisam mogla da se uozbiljim i da mu objasnim user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Raspričala se deca :)
6.6.2014 1:12:44   
Klarita
Klari je vec par meseci u top five igara i igra "na slovo na slovo". Volim da igram s njom i to obicno pred spavanje trazi, ja iskoristim i da nauci nove reci, pojmove...i tako sinoc se igramo...Zamislim ja rec "opera", nikako ona jadna da pogodi i kazem joj ja "opera", a ona obavezno pita sta je kad ne zna:
"Mama, a sta je to opeLa?"
"Muzika, duso, pevaju je jako skolovani ljudi, znas, moras puno da ides u skolu i ucis samo pevanje, a zvuci aaaaaaaaaAAAAaaa" pa menjam tonalitet...(inace sam totalni i nevidjeni antitalenat i antisluhista)
Klara: user posted image "Mama, pLestani, molim te, plasis me, ti nisi baba Loga, zasto se deLes tako"
user posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 6.6.2014 1:14:04 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Raspričala se deca :)
6.6.2014 1:19:41   
Sosa Mena
user posted image Izljubi mi Klaritu puno. A ja cu da te naucim kako se poje user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Raspričala se deca :)
6.6.2014 9:04:13   
Torbica
Soso user posted image Prijavljujem se za raspevavanje sa tobom, mnogo volem!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Raspričala se deca :)
19.12.2015 12:50:20   
MAMAMAJ
Kad je moja M imala nekih 2,5god još je prilično loše izgovarala reči, ali joj je zato vokabular od starta bio bogat, a rečenice složene i smislene.
Tako mi jednom nešto mesile, i ona naravno za stolom čeka svoje parčence testa da gnjavi, i ja joj ponudim oklagiju, a ona sva bitna i brašnjava, kaže mi:
Mama, ne peda mi kvabija... user posted image
To sam upisala u moju knjigu recepata i uvek kad je otvorim, slatko se nasmejem...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Raspričala se deca :)
19.12.2015 19:07:39   
veselicaa
Super tema bas se ismejah user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Raspričala se deca :)
5.1.2016 8:23:58   
Figaro88
Odnela ja komsinici pare za avon,i njen sin otvorio vrata.Ja mu kazem-Kada ti mama izadje iz kupatila da joj ove pare. A on ce meni mrtav ozbiljan-Ne,ne treba,imamo mi para user posted image
Andrea sinoc boji sa temperama i pita je mm sta radi,ona kaze -Tempiramuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







“U životu najviše žalim što nisam rodila t...
Zatvorila sam oči i videla nas za 10 godina. Videla sam porodične odmore sa planinarenjem kroz kozje staze i igranje na ...
Kada se farbaju jaja za Vaskrs?
Jaja se u Srbiji farbaju još od 16. veka. Kroz nekoliko vekova usavršavale su postojeće tehnike, izmišljale nove, ali je...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here