|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Raspričala se deca :)
12.6.2009 19:47:22   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: lu


user posted image Sad sam se sjetila i ja svog malog bisera,kaže meni prodavačica" izvolite gospođo",dodala mi banane,a moj Roko u smijeh i viče "pa to je moja mama nije gospođa"user posted image
Vozim ga tako u kolicima kroz trgovinu a on samo ponavlja, izvolite gospođo i smije seuser posted image
ja šutim a on "reci mama hvala"user posted image


user posted image user posted image



user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Raspričala se deca :)
12.6.2009 19:48:03   
natascha
i ja isto nisam znala da kazem slovo K i kaze meni mama ajde reci krava a ja kazem tava.. i tako par puta i onda mi dosadilo i mama kaze de reci jos jednom krava a ja kazem MUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.....user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Raspričala se deca :)
12.6.2009 19:49:53   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: afrodita

Pricala sam sa jednom devojcicom koja ima
7 godina. Pitam je ja da li ima brata ili sestru
kaze ona - imam brata, ja je pitam da li je slusa
brat a ona kaze - pa ne bas, pitam je koliko ima
brat godina kaze mi - 3 ili 4 neznam, a ja je pitam pa
kad se bato rodio? a ona meni 4 dana pre nego sto je trebao.



user posted image   user posted image   user posted image  

Ja ću za sada samo da se smejem vašoj dečici, a kada ja budem imala svoje e onda ćete vi mojem user posted image   user posted image   user posted image  

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Raspričala se deca :)
12.6.2009 19:51:24   
Verus
moja mama je odrasla u kuci gde se govorilo madjarski srpski i nemacki.  Kada je imala 4 godine krenula je u obdaniste, jaslice il kako se vec zove.  Pitala ih uciteljica sta pada u jesen?  A moja mama, draga mala pametnica user posted image , brzo dize ruku i sve vice ja ja ja!  I uciteljica kaze, ajde ilona kazi- a mama kaze : "pada kita"!

Dobila je batina od uciteljice i vise nije htela da ide nego je ostala sa bakom i dekom do pocetka I razreda osnovne. Jadno dete, jeste da je smesna prica ali zar ta krava nije mogla da skonta da dete kao prvo mozda ne ume da kaze kisha, a jos sto je zbunjena sa sva tri jezika???

Al prica mi je bas bila slatka, umrla sam od smehauser posted image

(odgovor članu natascha)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Raspričala se deca :)
12.6.2009 19:58:25   
Anoniman
Ovo me podsetilo na prichu moje mame za sina njene koleginice sa posla....

U obdanishtu bilo rechi o nacionalnostima...i pita njega vaspitachica shta je njegov tata....a on kaze ku*ac user posted image Zena poludela...nazvala roditelje...kao da je neznam shta bilo...oni doshli....i ova njih ispicha...kako je dete bezobrazno...i kako smeju tako da ga vaspitaju...ma osula paljbu....i na kraju kaze njegov tata...pa shta da vam kaze dete....verovatno je hteo da kaze da sam "turac" odnosno turchin....al nezna to da izgovori....onda se vaspitachica postidela...i naravno izvinjavala user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Raspričala se deca :)
12.6.2009 20:00:17   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Verus

moja mama je odrasla u kuci gde se govorilo madjarski srpski i nemacki.  Kada je imala 4 godine krenula je u obdaniste, jaslice il kako se vec zove.  Pitala ih uciteljica sta pada u jesen?  A moja mama, draga mala pametnica user posted image , brzo dize ruku i sve vice ja ja ja!  I uciteljica kaze, ajde ilona kazi- a mama kaze : "pada kita"!

Dobila je batina od uciteljice i vise nije htela da ide nego je ostala sa bakom i dekom do pocetka I razreda osnovne. Jadno dete, jeste da je smesna prica ali zar ta krava nije mogla da skonta da dete kao prvo mozda ne ume da kaze kisha, a jos sto je zbunjena sa sva tri jezika???

Al prica mi je bas bila slatka, umrla sam od smehauser posted image



user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Raspričala se deca :)
12.6.2009 20:09:21   
natascha
a mali sin od moje prijateljice ima oko tri god i u poslednje vreme stalno i svakom prica : ja sam bio u maminom stomaku a tata me napravio svojom bananom user posted image user posted image user posted image user posted image  i ja se svaki put smejem user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Raspričala se deca :)
12.6.2009 20:09:50   
Verus
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Raspričala se deca :)
12.6.2009 21:05:40   
Natasajvc

U obdanishtu bilo rechi o nacionalnostima...i pita njega vaspitachica shta je njegov tata....a on kaze ku*ac user posted image Zena poludela...nazvala roditelje...kao da je neznam shta bilo...oni doshli....i ova njih ispicha...kako je dete bezobrazno...i kako smeju tako da ga vaspitaju...ma osula paljbu....i na kraju kaze njegov tata...pa shta da vam kaze dete....verovatno je hteo da kaze da sam "turac" odnosno turchin....al nezna to da izgovori....onda se vaspitachica postidela...i naravno izvinjavala user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Raspričala se deca :)
15.6.2009 15:33:38   
Anoniman
Jutros je Luka ustao sa tatom. Probudili su me kada je mm krenuo na posao, Luka otišao da se igra u svoju sobu i ja vadim medeno srce iz frižidera, on doleće "Šta jedeš!?", naravno pružim mu POSLEDNJE medeno srce (a tako mi se jelo), on se obraduje i ode. Vraća se kroz minut, ja pravim kafu, i kaže:
- Nisi trebala da mi daš ovo medeno srce!
- Zašto? user posted image user posted image user posted image
- Zato što sam već pojeo jednu čokoladicu i 5 pez bombona sa tatom!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Natasajvc)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Raspričala se deca :)
15.6.2009 21:47:06   
Lu
Pjevamo ja i Roko pjesmicu i ja u jednom trenutku ušutim i samo otvaram usta,pustim njega da sam nastavi,a on stade i gleda me pipka po čelu,nosu,ustima i pita a mama gdje ću te pojačatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Raspričala se deca :)
30.6.2009 17:43:56   
guppy RR
Ne mogu da se ne smejem... gledaju dečica knjigu i "čitaju" ...

tu labud.... tu labud.... još tu labud ... tu labud ... tu labud... (i prstićima pokazuju po knjizi)
i zamisli se Maja i kaže:

labud labud labud.... PUUUUUUNOOOO labud user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Raspričala se deca :)
14.7.2009 14:06:11   
Lilly*
Bili mm i sin juče u prodavnici i vraćaju se i sin nosi lizalicu, a pre odlaska u prodavnicu je već jednu pojeo.  Ja sam se ustvari začudila kako nam mm nije kupio sladoled, jer uvek to uradi, i govorim to naglas i pravim se tuzna nebi li se mm predomislio i otisao ponovo u prodavnicu (bas sam zloca user posted image ), i kaze meni sin na to "Mama, evo ti onda moja lizalica, ja sam malo pre pojeo jednu". Joj kako je bio mio, izljubila sam ga user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Raspričala se deca :)
25.7.2009 9:16:52   
guppy RR
KULJICE = pahuljice
GUSICA = gusenica
PEPIL = leptir


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Raspričala se deca :)
25.7.2009 9:19:56   
Ana RR
Jao treba da čujete ove moje male kanađane kako pričaju srpski user posted image pa to nema veze sa mozgom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Raspričala se deca :)
25.7.2009 9:28:30   
guppy RR
ČAPALE = čarape

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Raspričala se deca :)
25.7.2009 10:04:13   
magnetic
Na ovoj temi se najvise nasmejemuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Raspričala se deca :)
25.7.2009 10:05:39   
mamanp
Moja je juce uzela jastuke, pocela da ih baca i vice iz sveg glasa: "Nindza ratnice". TV je cudo!
Pre neki dan posadila zaovinog sina na kauc (a on je inace stariji od nje skoro pet meseci), uzela papirnu maramicu, brise mu ruke i prica: "Tako, brisemo rukice, da ti nisu prljave, taaaaaako, daj mi obraz, uh, sto si se umazo", a on jadnicak ko lutka stoji i ne pomera, ceka sta ce ga snac.user posted image user posted image  

Zaboravih:

mrak = brak
komarac = bubamarac
mleko = meno (vise nije)

< Poruku je uredio mamanp -- 25.7.2009 10:13:38 >


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Raspričala se deca :)
25.7.2009 12:34:59   
guppy RR
Juče sam 20ak minuta duže ostala na poslu, tako da je muž pokupio decu iz vrtića i došli su po mene.

Kažem ja deci "decoooo, jeste li videli gde mama radi?"
Oni kažu: "daaaaaaaaaaaaa"
Kažem: "u velikooooooooooj zgradi"
Kažu: "veeeejiiiikooooojjjjj"

Kaže muž "deco, mama je šef"
A Maja ko iz topa: "NE!!!!!!!!!!!! BABA je šef!"

user posted image user posted image user posted image

Eto da se zna ko u našoj porodici naređuje user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Raspričala se deca :)
25.7.2009 22:30:26   
guppy RR
e da...

A-TI-NI = crtani

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Raspričala se deca :)
26.7.2009 2:27:07   
Verus
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Juče sam 20ak minuta duže ostala na poslu, tako da je muž pokupio decu iz vrtića i došli su po mene.

Kažem ja deci "decoooo, jeste li videli gde mama radi?"
Oni kažu: "daaaaaaaaaaaaa"
Kažem: "u velikooooooooooj zgradi"
Kažu: "veeeejiiiikooooojjjjj"

Kaže muž "deco, mama je šef"
A Maja ko iz topa: "NE!!!!!!!!!!!! BABA je šef!"

user posted image user posted image user posted image

Eto da se zna ko u našoj porodici naređuje user posted image


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Raspričala se deca :)
26.7.2009 2:27:58   
Verus
napisi nam nesto!user posted image
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jao treba da čujete ove moje male kanađane kako pričaju srpski user posted image pa to nema veze sa mozgom user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Raspričala se deca :)
26.7.2009 2:29:11   
Verus
Uf da dodam....sada se bas lose osecam u vezi toga, ALI imala sam 13 godina kada je moja mala rodjaka od 3 godine dosla iz Toronta i hoce da gleda cartoon network. Kazem ja njoj "A hoces kurton netvork da gledas?", a ona jadna pljeska rukicama i vice daaa!  Bas sam bila groznauser posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jao treba da čujete ove moje male kanađane kako pričaju srpski user posted image pa to nema veze sa mozgom user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Raspričala se deca :)
1.8.2009 22:53:04   
Anoniman
Vezuje Luka danas čvor na bade mantilu i kaže: "Mama, vezujem ČVORUGE!" user posted image

Leti osa pored njega: "Jao, mama, evo je SOSA!" user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Raspričala se deca :)
2.8.2009 0:02:35   
Verus
user posted image joj sto je sladak!!! Mogu misliti koliko umres od smeha kraj njega!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here