|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skidamo pelenu!
29.6.2010 22:42:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Sad niko ne smije da ti kažeuser posted image
Naravno da NE, vidiš da se ona budi i traži, znači ni slučajno ne stavljaj sad pelenuuser posted image


Jao kada bi se Luka budio, ne bi mi na kraj pameti palo da mu vraćam. Ne vraćaj draga, šta više, skidaj i noćnu čim krene još malo toplije.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Skidamo pelenu!
29.6.2010 22:54:56   
Nena81
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Hvala Lu, ali ponekad sam stvarno zbunjena.user posted image user posted image


A tek ces nju da zbunis sad ima pelena sad nema user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Skidamo pelenu!
29.6.2010 23:04:20   
SUPER MAMA
Hvala puno jako mi znaci vase misljenje.Nadam se da cu izdrzati i ja i ona.
Inace imali smo malu nezgodu danas bili do knjizare da joj uzmemo neke slikovnice i u povratku u auto ona meni kaze kaka a mm vozi, dok je on stao ona se vec upiskila na sediste.
Malo se uznemirila, i kaze nece kaki moni brm brm...user posted image user posted image user posted image user posted image
Od sada nosim nosu i u auto za svaki slucaj.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Skidamo pelenu!
29.6.2010 23:05:55   
Nena81
Ju ju nista strasno
mama kriva sto nije spremila nosu za napolje
eto razloga da dobije jos jednu nosu, al da ona bira, videces kako ce biti sva vazna.


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Skidamo pelenu!
29.6.2010 23:14:19   
SUPER MAMA
Ma imamo vec dve nose.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo sto sada jedna ide u auto a druga ostaje kuci.user posted image user posted image user posted image
Nadam se da cu imati strpljenja za ovu akciju, koja ponekad je ko nemoguca misija.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Skidamo pelenu!
29.6.2010 23:18:12   
Anoniman
Drži se super mama! user posted image Evo ja sada sedim, brinem za Luku koji ima čudnu stolicu, i nemam pojma šta da radim. Volim da ga prenesem u moj krevet kada nešto nije ok sa njim, ali kako ću kad nema pelenu a upiški se? Biće mokro sve u bračnom krevetu i gde ćemo onda spavati??? A muči me da ga ostavim samog celu noć, sad se nešto zaplakao (garant sanja nešto, i nije mu ništa), i eto... 

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Skidamo pelenu!
5.7.2010 16:29:49   
Nena81
E pa ovako kod nas stvari stoje, joja uredno sve radi u nosu, napolju piski u travicu.
E sad posto je to tako zadnjih 7 dana da li bih smela da mu skinem i nocnu pelenu, jer je uglavnom suva. Upiski se vec pred budjenje, tj ujutru ja ga necujem kad se probudi, nekih 5-10min sto je sasvim dovoljno da se upiski.
I u toku onog dnevnog spavanja mu je sasvim suva pelena a spava i po 3h, cim ustane sam skida pelenu gacice i seda na nosu.


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Skidamo pelenu!
5.7.2010 16:38:08   
Lu
Ako je pelena suha, Neno skidaj!
Nisam shvatila, gdje se ujutro upuški, u pelenu kad se probudi iliuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Skidamo pelenu!
5.7.2010 16:40:36   
Nena81
U pelenu, ali samo zato jer ne stignem da skocim na noge lagane a zao mi da ga mm budi pre nego krene na posao.
Mada mogli bi i tako, jer je to razlika od najvise15-20min, malci se bude u svakom slucaju cim tata zaglavi na vrata.


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Skidamo pelenu!
5.7.2010 16:46:39   
Lu
Onda skidaj odmah nemaš šta čekati, samo se može navići da se piški u pelenu a to NE ŽELITEuser posted image
Bravo za Jojuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Skidamo pelenu!
5.7.2010 16:54:09   
Nena81
samo da kupimo posle neku musemicu za svaki slucaj ako se omakne koji put

bravo bravo ali nije to preko noci, vec smo pokusavali nekoliko puta nije islo mi odustali napravili pauzu i od proslog vikenda reko ajde sad il nikad user posted image
sad je stvarno skontao da treba da trazi na vreme nosu a ne kad se vec upiskio
jos jedna stvar, a mislim da je povezano,od pre 15-ak dana je progovorio, i to smo muku mucili, tako da mislim da je "sazreo" pa smo uhvatili dobar momenat


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Skidamo pelenu!
5.7.2010 16:55:18   
Nena81
a on sam odbija pelenu, kad krene na popodnevno spavanje,bas se buni al ja nisam sigurna omacice mu se na nov krevet
odma idemo po musemicu


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Skidamo pelenu!
5.7.2010 16:56:31   
Nena81
Joj koje je ovo olaksanje za nas kucni budzet, jedno pakovanje sedmicno smo trosili, 4nedelje mesecno, min 4000 din, + vlazne maramice 

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Skidamo pelenu!
6.7.2010 14:31:44   
Anoniman
Treći dan bez pelene, osim za spavanjeuser posted image
Upiškimo se ponekad u gaće, al nema veze, prolazi i touser posted image

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Skidamo pelenu!
6.7.2010 14:32:15   
gagana83
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Skidamo pelenu!
6.7.2010 16:28:24   
Nena81
Nedjo bravo za nase momke

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Skidamo pelenu!
6.7.2010 16:31:34   
SUPER MAMA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Za Nesa i Jojo da nezaboravim.

I nama je ostala pelena za uvece, a sada u auto nosim i nosu za svaki slucajuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Skidamo pelenu!
7.7.2010 11:19:33   
Nena81
Jojo od nocas ne nosi pelenu kad spava
za svaki slucaj stavili musemicu al nije se upiskio dusa moja
jutros kako se probudio seo na nosu piskio i kakio
malo me zbunio otkud tako rano kaka user posted image

nema vise pelena
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Skidamo pelenu!
7.7.2010 11:22:31   
SUPER MAMA
Neno svaka tebi cas za hrabrosti, i bravo za Jojo.
Nadam se da cu ja skupiti hrabrost i skinuti pelenu tokom noci.Mada kod zna dva dana suva pa onda opet mokrauser posted image user posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Skidamo pelenu!
7.7.2010 11:32:07   
Nena81
samo stavi musemicu pa nema veze i ako se upiski nece da prodje na krevet
a kad oseti da je mokra nekoliko puta nece vise videces


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Skidamo pelenu!
7.7.2010 11:34:31   
SUPER MAMA
Kazes veceras da skidam a?Hvala ti sto me ohrabjujes.Ja i ovako stavljam musemicu dok spava tokom dana, ali nocu bre mnooogo se prevrce zna i na jastuk da legne tako da moze i na njega da se upiskiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ili na mene.user posted image user posted image user posted image user posted image

Aj probacu veceras nista necu izgubiti samo da neprobije na krevet.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Skidamo pelenu!
7.7.2010 11:37:38   
Nena81
mm juce kupio za celi krevet onu obicnu ja je zovem seoska
i nema gde da probije
a jastuk moze da se opere u masini
nista nije nemoguce samo treba probati



_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Skidamo pelenu!
7.7.2010 11:40:47   
SUPER MAMA
Tvoj muz je pametan ovaj moj je otiso u apoteci kupio i metar je siroka a dukacka metar i po.Genijeuser posted image user posted image user posted image
Moracu da kupim ti sto kazes ona obicna.Probacu ja veceras.
Hvala ti Neno ti si jedno veeeliko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Skidamo pelenu!
7.7.2010 11:52:44   
Nena81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj on kupio onu za ispod bebe

ovaj moj se te ne bi ni setio
e da mi je njihov mozak da odmorim malo user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Skidamo pelenu!
7.7.2010 11:57:27   
mihi
Ima da se kupi, ne znam da li ima ovde kod nas ima košta oko 10 evra, (kupila sam u Ikei)  čaršav raznih dimenzija koji je na navlačenje spolja frotir i sa strane a sadonje strane koja ide na dušek gumiran celom dužinom. Super je ne mislim hoće li da prođe iz pelene, preko ide čaršav i ne mora on ima frotir normalno s gornje strane. Nisam mogla da cimam pa nisam kupila dva dva su potrebna kads se jedan pere da se stavi srugi.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Evo čega se deca najviše plaše, prema uzrastu
Grmljavina, mrak, veštice, čudovišta, duhovi i mnoga druga zastrašujuća stvorenja koja bi mogla živeti u mračnom ćošku s...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here