|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Visina dece
29.3.2019 9:09:16   
Misha i Ljisha
Ja majke mi procitala 24😂 jos ja reko uslankirao se momak


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Visina dece
29.3.2019 9:22:07   
Rosita
Hahaha, nije, nije 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Visina dece
29.3.2019 9:23:11   
Sanidej
123 cm 21 kg, 7 god gospojica

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Visina dece
29.3.2019 9:46:35   
Ana RR
Moje dete bilo na sistematskom. 7 god i 8 meseci, visok 142 cm, težak 30.5 kg. Porastao je od prošlog merenja a uopšte se nije ugojio. Sav je u nogama, kao na štulama da stoji user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Visina dece
29.3.2019 13:15:46   
Ana RR
Sad sam gledala neki kalkulator rasta, po njemu predviđena visina koju će imati u 21. godini je 198 cm. Čoveče, ako je to tačno biće viši i od mm user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Visina dece
29.3.2019 13:18:56   
Rosita
Ja kad stavim D visinu u tabele, normalno skroz. A u realnosti, deca su mahom viša.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Visina dece
29.3.2019 13:48:21   
mama Jo
Rosi, tako i moja J, evo ja od nedavno na zidu samo udaram crtice koliko je poraslauser posted image
Toliko sam dosadna da i ona sama svako jutro kad obavi jutarnju rutinu sama staje i kaze da je izmerimuser posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Visina dece
29.3.2019 18:49:04   
Sarav
S 5,5 godina visoka 117cm i teška 20,2 kgP nemam pojma sad, u decembru 83cm i 11,2kg

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Visina dece
30.3.2019 19:10:36   
vocicana
Nisam pogledala te tabele visine I tezine, mali za 10 dana puni 3 godine, bas sam nesto zbunjena, cini mi se da je bas izrastao, ali I ne znam sa kojom dobi decaci dostigne 1 m visine ili sam preambiciozna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Visina dece
31.3.2019 10:37:25   
Sanidej
Srednja 4,5 god 110 cm i skoro 20 kg

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Visina dece
31.3.2019 12:54:59   
vocicana
Videla sam tabelu prosecne visine i tezine, za tezinu od 112 do 19 kg treba da bude a visina od 88 cm do 104 cm je normaln, za njegov uzrast. 3 godine, Jedva cekam sistematski pregled.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Visina dece
31.3.2019 12:59:08   
Misha i Ljisha
Moja D je onako prilicno visoka. Prosle god sa 5 dr rekla da su joj prvaci toliki. Uskoro cemo na.mmr pa taman ce biyi sistematski. Al visoka je. Sve joj uzimam 134 velicinu. 


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Visina dece
31.3.2019 12:59:58   
Maslacak15
F sa sedam godina i Par meseci 128 i 28 kg.S sa nepunih  6 godina 123 i 26 kg.A sa godinu Dana 78 i 11,3 kg.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Visina dece
31.3.2019 20:33:57   
vocicana
Merila ga danas, nije to bas precizno precizno, ali ima oko 1 m. Bas jedva cekam sistematski pregled.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Visina dece
1.4.2019 12:12:56   
vocicana
Anci sada sam videla za Mareta, pa on je toliko zmeden, bice visok nego sta, mi smo juce gledali neki kalkulator, ali mm nikako ne prihvata da ce biti samo toliko visok, hahahha, samo neka su zivi I zdravi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Visina dece
1.4.2019 12:18:30   
Ana RR
Voci hahaha, ne prihvata user posted image

Mare je baš izrastao, ne znam kada će malo usporiti sa rastom. Plašim se da mu se kičma ne iskrivi mada zato i ide na plivanje, da bi se pravilno razvijao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Visina dece
1.4.2019 12:25:50   
vocicana
Plivanje je majka, nista se ti ne brini za ledja, kada krene da se siri, pa kada krenu nogice I kvadricepsi, ima da bude dasa I po.
Ma kakvi, ja kaze mm ne prihvatam da ce biti tako moje visine, pa pogledaj svu decu...bla bla bla, svi su veci od oceva itd, kao hrana, hormoni iz iste I sve utice da deca izdzigljjaju vise. Ma D posla.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Visina dece
1.4.2019 12:52:22   
Misha i Ljisha
Ana bas odjednom narastu. D je bio rodj u januaru i dobila je jedno troje pantalona koje su joj tad bile dugacke. Evo sad ih sve nosi samo 3 meseca kasnije. Neverovatno

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Visina dece
5.4.2019 15:51:46   
vonavoj
T 7g i 4m 138 i 27kg,J 4 g i 5m 112 i 19kg.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Visina dece
5.4.2019 19:10:10   
eca89


IZVORNA PORUKA: vonavoj

T 7g i 4m 138 i 27kg,J 4 g i 5m 112 i 19kg.



Von, e mnogo mi je drago moja A., ima 4 g i 2m i visoka je 110 i teska 19kg i mnogo je velika u odnosu na drugu djecu, pa cak i stariju od sebe, ima ih dosta koji su manji od nje. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Visina dece
5.4.2019 19:34:36   
vocicana
Bas us fina decica, lepo izrasli i lepe kilaze imaju. Ja eto do skoro nisam ni znala za tabelarni pregled. Sada cemo idetisl nedelje kakva je situacija.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Visina dece
5.4.2019 19:51:13   
bebilule
Ja izmjerih M. Ima 107 cm, tri i po godine. Mislim da je u prosjeku sa svojim drugarima iz vrtica. Mada ima bas visoke djece, jedna curica ih sije za glavu. :) 


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Visina dece
5.4.2019 20:01:46   
vocicana
Ma super je Lule, kako nije, taman deckic i po!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Visina dece
5.4.2019 20:23:28   
bubulence


IZVORNA PORUKA: eca89



IZVORNA PORUKA: vonavoj

T 7g i 4m 138 i 27kg,J 4 g i 5m 112 i 19kg.



Von, e mnogo mi je drago moja A., ima 4 g i 2m i visoka je 110 i teska 19kg i mnogo je velika u odnosu na drugu djecu, pa cak i stariju od sebe, ima ih dosta koji su manji od nje. 



Na primer moja Masa a rodjene su istog dana😂. Marija ima 4god i 2 meseca, mislim da je 105cm i 13kg... Spada u nizu i sitniju decu svog uzrasta. Emilija 7god i 9 meseci, oko 138cm i 36kg,ona je bucka

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Visina dece
5.4.2019 20:43:34   
vonavoj
Eco,super su nam devojke.Bubi,jeste bucili,ali je mnogo slatka!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here