|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 22:24:55   
Anoniman
Ma volimo se i svasta smo prosli i znam da je on TAJ,al finansije nas ubise a matore ne slusam tj. slusam babu "ako se volite ne slusajte nikog"!
Oni koji imaju i stan i novac ne planiraju nista a mi sto smo se nasli nemamo nista!user posted image
Skucicemo se i mi nekad valjda!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 22:27:10   
Lilly*
Hocete Pcelice user posted image , uz ljubav sve ide lako, samo polako user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 22:27:49   
Anoniman
Joj uz vas ide lakse,dajete mi nadu!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 22:28:30   
Buba76
Ma da Pcelice,super!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 22:30:35   
Lilly*
Zato sluze prijatelji user posted image  A govorim ti i iz licnog iskustva, i mm i ja smo svasta prosli a ljubav nam je davala snagu za sve! Jos kada dodje beba, dobijes "nadljudske" sposobnosti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 22:32:55   
Anoniman
Planiramo da kupimo vikendicu na jezeru nasem,imamo kola nije bas toliko daleko od grada,jedna mala bastica i milina! A to ako se prijavimo na svadbu 48h.
Ma ta beba bi i nama mozda resila sve u ovoj situaciji al nas ni ona nece!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 10.4.2009 22:33:53 >

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 22:34:03   
dunja RR




Objave: 584
Član od: 23.2.2009
Grad: Novi Sad
Status: prisutan Mi smo to po kratkom postupku,on pita ma oš ti mene,ja rekoh ma bolan hoću,nego šta ću,otišli samo sa kumovima,registrovali se,došli kući ponapijali se kao majke,a ujutru ajoj,shvatih nema mi nazad šta je tu jeuser posted image .


joj Snezo i mi smo ovako slicnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 22:35:44   
dunja RR
polako pcelice bice svega ne brini....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 22:37:46   
Anoniman
Nadamo se... jer nam je sve teze ovako on kuci svojoj ja svojoj pa nekad prespavam kod njega i sve tako!
Hteli smo u selo kod njega i da polako sredjujemo jedan sprat al njegov ujak (matori nezenja) zajeban neki covek i mama m.momka kaze manite kod njega i zato smo ostali jos uvek ovako!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 10.4.2009 22:38:32 >

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 22:41:58   
dunja RR
njegov ujak (matori nezenja) zajeban neki covek i mama m.momka kaze manite kod njega i zato smo ostali jos uvek ovako!


ovo kao u seriji Ranjeni oraouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 22:43:00   
Anoniman
Hahaha... nas je zivot ko spanska serija!

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vencacemo se!!!
12.4.2009 20:31:13   
Rivana
Ja i mm smo se najbolje slagali dok nismo imali stan, od kako smo kupili stan na kredit i zaduzili se umesto da uzivamo mi se stalno svadjamo jako mi je zaouser posted image ko da je stan prokletuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vencacemo se!!!
12.4.2009 20:32:45   
Rivana
Za godinu dana se ovoliko nismo svadjali kao ova tri meseca u novom stanuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vencacemo se!!!
12.4.2009 20:52:54   
Anoniman
Rivana pa zasto tako?user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vencacemo se!!!
12.4.2009 20:54:23   
dunja RR
zao mi je Rivana; zbog novca  u ovo savremeno doba dol zi do mnogobrojnih stresova i svadja; ali opustite se sada ste na svome uzivajte u novom domu volite se i pravite user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vencacemo se!!!
12.4.2009 20:58:33   
Rivana
vec imamo malog bebcauser posted image ali.....umesto da uzivamo u tome sto nam je Bog dao mi se svadjamo...valjda ce biti bolje

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vencacemo se!!!
12.4.2009 20:58:57   
dunja RR
sada sam se setila da imas user posted image , uzivajte u njoj draga i u novom stanu.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vencacemo se!!!
12.4.2009 20:59:38   
Rivana
Rivana pa zasto tako?user posted image



Ne znam bez razloga nekog

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vencacemo se!!!
12.4.2009 21:05:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rivana

Za godinu dana se ovoliko nismo svadjali kao ova tri meseca u novom stanuuser posted image user posted image user posted image


Pa zasto tako? Mi smo kupili kucu pre 6-7 meseci(na kredit, naravno) i cini mi se da nikad nisam bila spokojnija. Do sada smo ziveli kao podstanari, selili se, menjali stanove svakih 6 meseci, i sad smo se konacno smestili. I mnogo mi je lakse. A sto se finansija tice, cini mi se da nikad gore nismo stajali, cela mm-ova plata ode na kredit a moja na klopu, a racune cu platiti nekaduser posted image . Jos sa malim detetom, drugo na putu, al' sta da se radi, lepse mi je i ovako nego da sedim u tudjem stanu i bacam pare!

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vencacemo se!!!
13.4.2009 18:13:17   
Rivana
Ne znam on se promenio mnogo je nervozniji i sve mu smeta....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vencacemo se!!!
13.4.2009 18:32:25   
mihi
Možda je u frci zbog kredita treba da se obezbedi novac za normalan život, Evo moj suprug još nije došao s posla, radi na dva fakulteta, kad se Luka rodio i mi smo se malo svađali ali brzo je prošlo, ipak je sve novo, beba u kući obaveze ne spavanje, odgovornost, novac...........user posted image .

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vencacemo se!!!
13.4.2009 19:11:44   
Rivana
I ja mislim da je to ja sam nakon porodjaja ostala mesec dana u bolnici on i moja mama sami sa bebom, brinuli za mene ja jedva ostala ziva kriticno on rastrzn kod mene u poseti kuci mala bebe, posao....sada sve to ostavilo traga na nama. Ali bice bolje mora....user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vencacemo se!!!
13.4.2009 19:12:24   
Rivana
Posle kise uvek Sunce dolazi zar ne?user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vencacemo se!!!
13.4.2009 19:12:57   
Lilly*
Bice Rivana, samo hrabro i opusteno, docice sve to vec na svoje mesto, videces user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vencacemo se!!!
13.4.2009 19:15:11   
Rivana
Hvalauser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here