|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:57:13   
lesica
I tako nesto ima,doduse ne na stolu.
Pih,osecam se kao retke kad ne znam sta da joj uzmem,bas iz razloga sto je od prosle do ove godine nakupila generalno sve sto bi mi sad palo na pamet.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Igračke za dete od 2.god
8.5.2012 9:58:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Predlažem OVO, Mensa ga preporučuje


Ja imam slično, kupljeno u Ikei, Marko baš voli da "voza" kockice po tim šinama.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.5.2012 13:38:33   
magnetic
Jako bih da kupim ovu malu trambolinu,sada je na snizenju pa ne bih da propustim priliku.
Da li je neko ima ili je bar video uzivo?Kakvi su komentari.
[img]http://www4.slikomat.com/11/0511/1kf-trambo.jpe[/img]

< Poruku je uredio magnetic -- 11.5.2012 13:41:02 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.5.2012 13:54:45   
magnetic
imam problem sa slikomatomuser posted image
pokusacu malo kasnije postaviti sliku

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Igračke za dete od 2.god
24.5.2012 10:46:04   
majathegreat
Mi ćemo najverovatnije kupiti ovo za drugi rodjus.

user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Igračke za dete od 2.god
24.5.2012 10:47:29   
Anoniman
super je
ja nemam ideju za drugi , razmisljala sam o mikro trotinetima ..

< Poruku je uredio ribizla -- 24.5.2012 10:48:07 >

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Igračke za dete od 2.god
24.5.2012 12:27:12   
Snelle
IZVORNA PORUKA: minavb

Predlažem OVO, Mensa ga preporučuje


Koja je cena ovoga? Mada i nama je problem što je kabasto.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Igračke za dete od 2.god
24.5.2012 16:18:28   
madre

IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: minavb

Predlažem OVO, Mensa ga preporučuje


Koja je cena ovoga? Mada i nama je problem što je kabasto.

ja sam to narucila da kupe bogiju za rodjus... zvala sam pertini i cini mi se da rekose oko 3.500user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Igračke za dete od 2.god
29.5.2012 11:40:49   
Shishica
Kakva je pertinijeva prodavnica u Novom Sadu? Je li sve skupo? Moze li se narucivati preko njihovog sajta? Nemaju cene za igracke sem za one koje su na akciji..

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Igračke za dete od 2.god
29.5.2012 12:54:18   
Anck Su Nmaun
I ja razmisljam o ovoj kuhinjici..pa sve ajde necemo sad... podavicemo se u igrackama user posted image

Police i krevet joj je pun plisanih igracaka a nemoze se proci od njenog voznog parka, pa pola nosimo kod bake kad smo tamo da se igramo. Mislim da im nije ni zanimljivo kad imaju toliko igracaka , pa im sve dosade user posted image

Sad voli onaj motoric guralicu. Najvise se snjim igra.
Kao i zamak bajki, one male knjigice , pa sve kao cita i trazi zivotinje.

A plastelin je dobila za rodjendan a ja ga sklonila , sve mislim mala.... moracemo malo da budemo kreativni za koji dan user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.5.2012 12:56:43 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Igračke za dete od 2.god
29.5.2012 13:40:44   
nela79

IZVORNA PORUKA: majathegreat

Mi ćemo najverovatnije kupiti ovo za drugi rodjus.

user posted image

Majo ovo je super samo sumnjam da ce djecak to moci da vozi do trece a mozda i do cetvrte godine. Jako tesko se okrecu te pedale. Moj Vanja je proslo ljeto imao 2.5 god. I probao kod sina moje drugarice da vozi jedan ovakav i nije bilo sanse.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Igračke za dete od 2.god
30.5.2012 15:04:25   
Shishica
Anck nije mala za plastelin, Ema bude mirna duze vreme sa njim, cepka ga i slaze na gomilu ili bode cackalice u njega ili tako nesto..

Ja sad gledam kuhinjice ili sudove makar samo, MM ne bi dao ni paru na igracke, a ja bi pa onda bar gledam da je nesto sto nije skupo.. a kuhinja jeste.. a bojim se da je samo sudovi nece zainteresovati toliko..

Onda gledam drvene igracke, slab izbor kod nas.. mada one drvene kocke sa slikama su mi zanimljive.. ne znam sta jos. Hocu nesto sto stvara mastu, neceg sto ima dosta pa joj zaokupi mozgic, pa pipka i stavlja ovako i onako.. pa moze da radi i ovo i ono.. Mislim...razumete user posted image

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Igračke za dete od 2.god
30.5.2012 15:24:43   
Anck Su Nmaun
Na FB sam nasla tu kuhinjicu oko 2500 dindzi... pa onako i jeste i nije skupa, vidjala sam i skuplje user posted image

I ja vise volim didakticke igracke, i sama igra je za njih ucenje... pa da doprinesem da bude "pametna"igracka!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 30.5.2012 15:26:57 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Igračke za dete od 2.god
1.6.2012 12:21:12   
madre
dajte preporuku za neku dobru pertini igracku za ovaj uzrastuser posted image rolerkoster stocic sam narucila od svekrve, pa sad gledam nesto za mog tatuuser posted image na sajtu mi se mnogo toga dopada, ali me interesuje sa cime se lepo deca igraju... da li imate nesto sa cime se vase dete lepo zabavlja a i uci?user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Igračke za dete od 2.god
1.6.2012 13:50:07   
nela79

IZVORNA PORUKA: madre

dajte preporuku za neku dobru pertini igracku za ovaj uzrastuser posted image rolerkoster stocic sam narucila od svekrve, pa sad gledam nesto za mog tatuuser posted image na sajtu mi se mnogo toga dopada, ali me interesuje sa cime se lepo deca igraju... da li imate nesto sa cime se vase dete lepo zabavlja a i uci?user posted image


Sta mislis o OVOME

To je Pertini igracka. A do juce je bila na popustu 2700

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Igračke za dete od 2.god
1.6.2012 13:55:36   
*Alexx*
Da, taj sator je super, samo ga nemaju uvek u radnji (ja trazila za neki poklon). Uz to mogu da se kupe i one loptice za igraonicu i onda ti cela kuca bude u haosu user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Igračke za dete od 2.god
1.6.2012 13:59:20   
nela79
Znam, mi kad smo trazili u Pertiniju nisu imali. Nego ovo se preko neke stranice narucuje, ne pise da nemaju na lageruuser posted image
A o haosu necu da pricam, imam ga i bez lopticauser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Igračke za dete od 2.god
1.6.2012 14:11:43   
Jeca*
Imaju sad u Beogradjanci. Videh pre neki dan

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.6.2012 9:09:45   
Modessty
Mi smo Danilu kupili drveni vozić u Aksi. Oduševio se i odmah batalio sve one voziće na baterije user posted image Da sam znala da će toliko da se obraduje odavno bi mu kupila

user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.6.2012 9:22:00   
Snelle
Ja razmišljam da kupim u pertiniju bazen sa pesak. Trenutno smo oduševljeni peskom i igranjem u njemu, tako da mislim da je to nešto što će joj držati pažnju duže od 10minuta.
Madre, kupili smo bicikl sa pomoćnim točkovima, nema blage veze da okreće pedale, a ni upravljane volanom nam nije jača strana user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.6.2012 9:24:29   
Modessty
i Danilo ima želju da vozi biciklu ali nikako da nauči da okreće pedale. Mislim da će na jesen i to savladati.

Ajd da pitam i ovde. Kako i gde da nadjem lutku Pocoyo? Imamo Elly, kupljenu u Turbo limaču dok ga je bilo u Nišu

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.6.2012 9:29:20   
Anoniman
i Danilo ima želju da vozi biciklu ali nikako da nauči da okreće pedale. Mislim da će na jesen i to savladati.


Taman će po snegu da voza. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.6.2012 9:31:41   
Modessty
user posted image ma imamo tri bicikle različite visine i različiti modeli sasvim. A on ih zaobidje i sedne na autić koji se samo gura nogama user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.6.2012 9:42:26   
Shishica
Mod koliko kosta taj voz? Super je, moze da ga rasklapa, boje su lepe..ma sve user posted image

Mi smo uzeli Emi male sudice, ali jos joj nisam dala. Kupili smo joj i kupace gace (nije za ovu temu, ali moram da kazem user posted image ), belo-plave sa karnericima..prave decije, nisu one picike..

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Igračke za dete od 2.god
11.8.2012 21:25:35   
Anoniman
Mi jos nismo uzeli Petri poklon i uopste ne znam sta cemo !

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here