|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 20:17:26   
mila83
E to nisam znala za Pantenol sprej, sad si mi dala ideju Cockic. a Veselica i ja sve isto, i ja planiram Eucerin sada sa uzmem klincima,po prepouci Ane RR.Nisam do sada nikad koristila . A T cu videti jos,ili chico ili Eucerin spf 50.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2015 20:22:54   
veselicaa
Slobodno uzmi Eucerin ili Chicco neces se pokajati.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Proizvodi za sunce
4.7.2015 0:31:37   
Mariya
Gledala sam i ja eucerin,ali u topoli nisam nasla za bebe,samo kids,za decu.
ja inače svake godine uzimam nove kreme,i za devojčice i za nas.one decje kreme od 75-100 ml potrošimo za jedno leto,naše ne baš,ali kada ta krema prokuva minimum 10!puta na suncu u toku leta pa je onda držim u ormaru godinu dana,ne mili mi se koristiti je i sledeće leto.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Proizvodi za sunce
5.7.2015 8:53:02   
milicicak
Mame, da li posle Synopena moze da se namaze krema za suncanje? Dete mi je Klingonac, izujedali je komarci pa je mm namazao Synopen. Ona kuka da ide u parkic a bez kreme za suncanje ne moze izgorece za 10min...
Hvala

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Proizvodi za sunce
5.7.2015 13:42:47   
veselicaa
Milicicak veruj mi da ne znam.Ja izbegavam sinopen jer sadrzi kortikosteroide a Cortinat nam trenutno resava problem sa reakcijom na ubod komarca.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Proizvodi za sunce
5.7.2015 13:46:45   
mila83
I nama pomaze Cortinat za to, da spomenem da pomaze Milici oko alergije na sunce,ako nekome znaci.Stvarno ublazava tegobe.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Proizvodi za sunce
5.7.2015 23:29:07   
dijana1*
Mi smo se vratili sa mora i koristili smo Eucerin fc 50. Kosta ima bas svetao ten i nigde nije izgoreo. Koristili smo je Vuk, Kosta i ja tako da od mene sve preporuke.
Sto se tice Cortinat kreme takodje je preporucujem. Vuka su izujedali komarci pa sam nju mazala i bas mu splasne otok.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Proizvodi za sunce
5.7.2015 23:31:41   
vikiveki
Dijo,ja imam Cortinat a nisam znala da ga mogu mazati i kod ujeda komaraca...baš ti hvala što si rekla...idem odmah da mažem moje dečake ,danas su ih komarci izujedali

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Proizvodi za sunce
5.7.2015 23:36:21   
veselicaa
Viki Cortinat je odlican kod ujeda komarca,moja S ima bas veliku reakciju kada je ujedu i cortinat nam bas,bas pomaze.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Proizvodi za sunce
5.7.2015 23:57:40   
vikiveki
znači rešila sam problemuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Proizvodi za sunce
5.7.2015 23:59:44   
veselicaa
Slobodno probaj,odusevices se user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2015 14:39:12   
Mariya
Danas sam kupila Nivea sprej za decu sa spf 30, pošto je garnierov potrošio mmuser posted image Kaže da mu baš odgovara (pošto je on atopičan, ima suvu i osetljivu kožu), pa ću mu baš dati da je isproba.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2015 14:45:32   
vikiveki
Mariya, Nivea proizvodi za sunce su odličniuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2015 15:20:54   
mila83
Ja sam koristila Niveine proizvode za sunce,odlicni su,ne secam se da li sam uzimala deci,cini mi se da jesam jedne godine,ono njihovo mleko spf 50,ono sa "reckavim" cepom,ako me secanje dobro sluzi...kad je M imala 2 godine.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2015 17:47:18   
Mariya
Ja sam koristila za Lu onu baby kremu sa medom, što se užasno teško razmazuje, pa sam posle chicco i garnier, a nivea kids još nisam. Sad ćemo da probamo. Verujem da je dobra jer inače najviše koristimo nivea proizvode otkad se rodila.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2015 18:24:01   
veselicaa
Dosta zena koje znam koriste za decu niveu i kazu da je dobra.Ja ipak ne menjam eucerin ili chicco,nekako su mi najbolje.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2015 18:33:10   
Mariya
Meni je Chicco sprej ok, a krema se baš teško razmazuje. A to mi je najbitnije, marka manje-više. Mada ne kupujem neke no-name kreme, otkud znam, možda moje osetljivo dete odreaguje, pa volim da kupujem proverene proizvode. A ne znam kakva su vaša deca, ali moja nikako nemaju strpljenja da čekaju da ih mama dobro namaže i razmaže kremu kada je bazen na nekoliko metara od nji i jedva čekaju da se kupajuuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2015 18:49:02   
veselicaa
Zato je bolji sprej ali mora se mnogo paziti da dete ne udahne cestice spreja.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2015 18:53:38   
vikiveki
I ja mislim da je za decu bolji sprej od krema, jer nemaju oni vremena da čekaju da ih mi mackamo kada im se žuri u vodu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2015 19:29:15   
aleksandrici
Slazem se da je bolji sprej.Cas se isprska i svi zadovoljni,mislim i mama i dete.Ali i bezbrizni.user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2015 20:47:00   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: vikiveki

I ja mislim da je za decu bolji sprej od krema, jer nemaju oni vremena da čekaju da ih mi mackamo kada im se žuri u vodu

Jeste Viki ali je i potencijalno opasan jer dete ne bi smelo da udise te cestice spreja,Mora se dosta paziti kada se nanosi.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2015 21:43:31   
mila83
A mislim da koza brze i upija cestice spreja nego kremu,ja kad god sam ih mazala,uvek malo sacekam da koza upije kremu,radi bolje zastite...a nisu svaki put bas strpljivi toliko...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2015 22:18:08   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Jasam uzela u dmu neki babylove spf 50. Valjda će valjat za bebu, njih više ne mažem. Ne znam ima li parabena user posted image

Isproban danas (i njih sam mazala iako su oni već mali crnčići) i odlična je!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Proizvodi za sunce
11.7.2015 22:23:09   
veselicaa
Odlicno,vec sam cula da je dobra ta krema.A i cena je bas povoljna i svidja mi se sto je faktor 50.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Proizvodi za sunce
17.7.2015 14:44:39   
Nensi*
Ja Vuku od rodjenja uzimam Nivea proizvode,dok je bio manji faktor 50,a sad 30 i nikad nije izgoreo.
Ja najvise volim da se mazem sa uljem,ali ne znam koje da kupim,Niveino,Top ten (ima maslinovo i sa karotenom),Garnier,Caroten? Ima li neko preporuku?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here