|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 13:47:04   
jovicaa
jeste i aleksandar je bas pocrneo!!!
jedva cekam moree. kupili smo cikovu kremu 50 faktor. mazacu ga samo ako se slucajno desi da budemo na plazi u neko glupavo vreme(mada ne verujem da to moze da se desi, posto ni sama nikad nisam visila na plazi u 12)
i prepodne, mada drzacu ga u strogom hladu, tako da ga popodne necu ni mazati. mazacu ga naravno i ako primetim da postoji i najmanja mogucnost da izgori! ali prvenstveno hlad
snelle mi nemamo vrige kad su nam bebe crnpurasteuser posted image

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 13:47:57   
jovicaa
inace kupila sam 50 faktor zato sto za bebe ne postoji manji da se kupi

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 13:50:37   
majathegreat
Uglavnom, kaže da ukoliko se koriste veći faktori oni sprečavaju pozitivno dejstvo sunca na kožu i telo. Ta dejstva ukratko su uništavanje kojekakvih bakterija, unos vitamina d, sprečavanje kožnih bolesti tipa nekih perutanja valjda i tako. Ima ona šta još da priča, ali mene stvarno ne interesuje više.user posted image

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 13:59:44   
jovicaa
slazem se majo. ali vise su mi se popeli na glavu ti pediajtri
svako prica svoju pricu
inace ja cu ga mazati kada bas  bas budem morala, tako da ce dobiti i pozitivan efekat zdravog sunca

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 14:00:21   
jovicaa
ali i dalje mislim da beba ne treba da bude na plazi bar od 11 do 4

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 14:06:21   
jovicaa
e ali ja racunam u nasem slucaju, sad i nije tako opasno sunce, mi idemo jula po najgorim vrucinamauser posted image .. sta cu kad ne mozemo ni ranije ni kasnije
e a imate li klimu u kolima?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 14:15:01   
majathegreat
Ja imam samo jednog pedijatra i veoma cenim njegovo mišljenje, a ostala mišljenja sa ovog foruma čujem, poštujem, ali ih uglavnom ne prihvatam jer mi uvek ispadne logičnije viđenje mog pedijatra. Tako da se meni niko nije popeo na glavu.user posted image  A što se tiče plaže, baš sam je to i pitala, jer ja ne bih da se povlačim sa plaže ni u koje vreme, jer imam lepu hladovinu na istoj sa udobnim ležaljkama, bazenčićem za bebca i sve što treba za rashlađivanje. Naravno, otkud ja znam šta me čeka tamo, možda moje dete ne bude htelo da izađe iz apartmana 20 dana.user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 14:16:59   
majathegreat
IZVORNA PORUKA: jovicaa

e ali ja racunam u nasem slucaju, sad i nije tako opasno sunce, mi idemo jula po najgorim vrucinamauser posted image .. sta cu kad ne mozemo ni ranije ni kasnije
e a imate li klimu u kolima?



Imamo, na sreću, klimu. Mada ćemo tamo putovati noću. Krenućemo predveče, a rano ujutru smo tamo.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 14:52:16   
maslachak
mi smo uzeli Mustelinu kremu za Visnjolinu,mada ja zaista izbegavam da je i vodim po Suncu,obavezno idemo od 18h napolje i do 11h pre podne..ja imam svetlu put i meni izlaze obavezno fleke od Sunca u poslednje tri godine sto ranije nije bio slucaj,a sa detetom necu da se igram..meni je lekar rekao da beba do godinu dana ne sme da pocrveni i izgori i da se maksimalno vodi racuna o izlaganju Suncu..e sad,ne mozemo pobeci u podrum,ali povescemo racuna..na more jos uvek ne znam hocemo li ici,i ako idemo tek pocetkom septembra! ja se jako plasim Sunca jer sam puna mladeza,neke sam i skidala,ma koliko volela da pocrnim vise volim da sam sigurna,nadam se da moje dete nece povuci na mene user posted image

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2011 15:33:33   
isidora88
ja sam uzela chicco jedino to sam naslauser posted image
posluzice za sad,kasnije cu verovatno uzeti mustelinu jer koristimo njihovu kozmetiku i prezadovljni smouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Proizvodi za sunce
20.5.2011 20:46:22   
Shishica
Niko ne spominje cene..

Ja dobijam alergiju po stomaku od sunca pa sam htela ove godine Seba Med faktor 30 i da sa tim mazem i Emu..
Ja bi posle 3 dana presla na maslinovo ulje ili tako nesto.. ili malo ovo malo ono...

Ali ne znam da li se lako razmazuje ta SebaMed krema?????

I sve je skuuuupoooo user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Proizvodi za sunce
20.5.2011 20:50:28   
MASHKA
Shishice sve je papreno za bebe! i ja se dvoumim chicco ili sebamed? user posted image
a na more nećemo ove godine već sam mislila da je malo mackam kada šetamo po jakom suncu...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Proizvodi za sunce
20.5.2011 21:40:30   
SareniVrabac
ne znam da li ce vam sta znaciti, ali ja pitala dermatologa i ona mi je savetovala chicco 0+ spf 50

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Proizvodi za sunce
20.5.2011 23:06:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: majathegreat

Uglavnom, kaže da ukoliko se koriste veći faktori oni sprečavaju pozitivno dejstvo sunca na kožu i telo. Ta dejstva ukratko su uništavanje kojekakvih bakterija, unos vitamina d, sprečavanje kožnih bolesti tipa nekih perutanja valjda i tako. Ima ona šta još da priča, ali mene stvarno ne interesuje više.user posted image


Ovo je meni rekla dr u dečijoj bolnici pre koji dan kada sam pitala šta ću sa Markom.
Rekla je da bi najbolje bilo da ne bude uopšte izložen suncu, da nosi duge nogavice i duge rukave od srpskog platna, no, ako ipak ne to, onda max faktor 30. Ja rekoh "Ne 50???", ona kaže Ni slučajno. Razlog kao što je Maja navela.

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Proizvodi za sunce
20.5.2011 23:11:30   
snješka
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: majathegreat

Uglavnom, kaže da ukoliko se koriste veći faktori oni sprečavaju pozitivno dejstvo sunca na kožu i telo. Ta dejstva ukratko su uništavanje kojekakvih bakterija, unos vitamina d, sprečavanje kožnih bolesti tipa nekih perutanja valjda i tako. Ima ona šta još da priča, ali mene stvarno ne interesuje više.user posted image


Ovo je meni rekla dr u dečijoj bolnici pre koji dan kada sam pitala šta ću sa Markom.
Rekla je da bi najbolje bilo da ne bude uopšte izložen suncu, da nosi duge nogavice i duge rukave od srpskog platna, no, ako ipak ne to, onda max faktor 30. Ja rekoh "Ne 50???", ona kaže Ni slučajno. Razlog kao što je Maja navela.



Ovo nisam znala. Hvala vam, prosvijetliste me. user posted image


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Proizvodi za sunce
21.5.2011 17:38:09   
Shishica
Da, da to za faktor i ja znam user posted image
A SebaMed jos nisu u mojoj apoteci dobili posto cekaju da ovi od koga uzimaju imaju dobar rok (sad imaju samo rok do juna nekog)..

Vise bih Sebu nego Kiko...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Proizvodi za sunce
21.5.2011 23:18:48   
Leia
Moj maleni ima dve godine i bili smo na moru dva puta. Koristili smo Eucerin 50. OK je mada je neki medicinski miris, pa smo koristili i Seba Med malo losion 50. On nema osetljivu kozu, mada narano, sa palze smo isli oko 12, vracali se oko 5. po meni je ludost biti na suncu sa decom u vrucem delu dana. E,sad nisam pametna za taj faktor 50 i ja sam cula to da nije dobro, a opet prozivodi se i to renomirane famraceutske kuce. Inace, mala naegdota...
mi sa bebom od 5 meseci vracamo se sa plaze (te godine vec oko 11), a Englezi krecu na plazu sa sve bebom istog uzrasta, a beba lize sladoled od jagode!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Proizvodi za sunce
21.5.2011 23:22:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leia


mi sa bebom od 5 meseci vracamo se sa plaze (te godine vec oko 11), a Englezi krecu na plazu sa sve bebom istog uzrasta, a beba lize sladoled od jagode!


user posted image

(odgovor članu Leia)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Proizvodi za sunce
21.5.2011 23:26:06   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Leia


mi sa bebom od 5 meseci vracamo se sa plaze (te godine vec oko 11), a Englezi krecu na plazu sa sve bebom istog uzrasta, a beba lize sladoled od jagode!


user posted image



A u drugoj ruci drzi kravlje mleko user posted image user posted image user posted image

Mi koristimo Chicco Spf 50

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Proizvodi za sunce
23.5.2011 8:58:21   
Shishica
A je li neko probao beta karoten od ivancica?
Tablete? Oko 650 dinara 30 tableta i ne znam da li ide 1 na dan ili 3..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Proizvodi za sunce
23.5.2011 9:00:06   
Anoniman
Sebamed 50+ najbolji!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juče u sred dana na 30 stepeni i nije izgoreo, ali natopih ga u kremu user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Proizvodi za sunce
23.5.2011 9:07:54   
oxy7
Mis mo prošle godine koristili Nivea baby faktor 30 i bila nam je ok, još su kod nas užasne vrućine, sunce prži jače nego na moru. Mada se malo teže razmazuje. Sad sam kupila sebamed.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Proizvodi za sunce
23.5.2011 9:55:34   
Shishica
Koliko kosta SebaMed? Koji faktor? Kako se maze????

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Proizvodi za sunce
23.5.2011 10:00:12   
AndreaK
Ja o faktoru ispod 50 ni ne razmisljam, narocito kada su deca u pitanju... sada sam uzela chiccovo mleko za suncanje.

Verujem da ce se dobro pokazati.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Proizvodi za sunce
23.5.2011 10:03:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

Koliko kosta SebaMed? Koji faktor? Kako se maze????


Prošle godine je bio oko 1500din, faktor 50+, a na kremi piše kako se nanosi.... Ako se dobro sećam pola sata pre izlaska na Sunce, a onda može sva 2-3 sata

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here