|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
8.6.2009 13:25:57   
Anoniman
Ali ja ProbioKid Immuno ni ne dajem za imunitet (iako jeste i za to namenjen), meni su rekli da je on dobar za crevnu floru, i uvek su mi savetovali da ga dajem kada je Luka imao proliv.

(odgovor članu MAMINJA)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
8.6.2009 13:30:19   
Maya21
Da Tasho, meni to moja pedijatrica prepise za Makija kad pije antibiotike. A to obavezno pijemo na moru i par dana pre polaskauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
8.6.2009 13:34:36   
Anoniman
I ja mom dajem pred more, jer prve godine kada smo otišli na more, on je mukica imao proliv sve vreme.

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
8.6.2009 13:38:02   
MAMINJA
Nama su ga  davali za imunitet! Ja se držim ovog preparata, na bazi cinka, pije se dva meseca a onda se naprav pauza od dva meseca i tako u krug do 4. god kada je dete već dovoljno jako da nastavi bez dodatnih preparata uz normalnu ishranu ! Ja se nadam da će biti  tako, za sada jeste!

< Poruku je uredio MAMINJA -- 8.6.2009 13:40:02 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 13:56:20   
Anoniman
ja pravim djeci sama preparat za jačanje imuniteta i mogu reći, da kucnem da ne ureknem, ne pamtim kad su mi bili i prehlađeni

cvekla
mrkva
naranča
limun
kivi(kad ga ima)
po nekad kašiku meda uvalim u to

sve to izmiksam i piju sok

(odgovor članu MAMINJA)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 13:58:07   
mamanp
hm...moji sve to hoce ako lici i mirise na cips ili kakve druge grickalice, u suprotnom nema sanse.


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:02:19   
SUPER MAMA
Vučko.ba. ovaj sok za imunitet svaki dan pripremas ili odjedan put spremis i dajes.Yanimame dali to kuvas ili sveye sve dajes i dali moye da stoji u friyideru i da se nepokvari 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:02:28   
Anoniman
pa MamaNp jel stvarno misliš da ja njih pitam šta hoće...naročito Meri ona ništa ne bi najradije ...ali mora 

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:04:02   
Anoniman
obično svaki dan svježe, vrlo rijetko ostavim za sutra dan u frižideru , jer c vitamin haj da kažem ispari ako se ne popije odmah.

ne kuham ništa, samo stavim više naranče da im zamaskiram cveklu

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:04:49   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

pa MamaNp jel stvarno misliš da ja njih pitam šta hoće...naročito Meri ona ništa ne bi najradije ...ali mora 



Zapusi nos i gutauser posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:06:29   
SUPER MAMA
Hvala Vučko

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:07:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamanp

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

pa MamaNp jel stvarno misliš da ja njih pitam šta hoće...naročito Meri ona ništa ne bi najradije ...ali mora 



Zapusi nos i gutauser posted image


nema joj igrica, crtanih, nema vani i da vidiš kako plače i pije user posted image user posted image user posted image user posted image zla vještica majka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nema na čemu Super majko user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:08:00   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ja pravim djeci sama preparat za jačanje imuniteta i mogu reći, da kucnem da ne ureknem, ne pamtim kad su mi bili i prehlađeni

cvekla
mrkva
naranča
limun
kivi(kad ga ima)
po nekad kašiku meda uvalim u to

sve to izmiksam i piju sok



Moram ovo probat, em je zdravije, em jeftinije (bankrotiracu od njihovog imuniteta)

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:09:28   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: mamanp

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

pa MamaNp jel stvarno misliš da ja njih pitam šta hoće...naročito Meri ona ništa ne bi najradije ...ali mora 



Zapusi nos i gutauser posted image


nema joj igrica, crtanih, nema vani i da vidiš kako plače i pije user posted image user posted image user posted image user posted image zla vještica majka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nema na čemu Super majko user posted image




Kakva si ti majka??????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:09:43   
Anoniman
samo da napomenem da mi je ovo rekao ljekar da dajem ...mislim nisam ja izmislila

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:11:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamanp
Kakva si ti majka??????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


NIKAKVA ... ZLA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


e nasmija me s ovim bankrotom user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:12:08   
sephora
probala sam da deci dajem ProBio Kid Immuno i nije loš, samo što posle određenog vremena malo stvrdne stolicu (bar je to slučaj kod nas), ali sam probala i fantastičan je, za decu iznad 3 godine, sirup EchinAid, proizvodi ga italijanska firma Essi.
jedna kašika dnevno i može da se kombinuje sa drugim dodacima u ishrani npr. vitaminima,...ekstra je!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:13:22   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: mamanp
Kakva si ti majka??????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


NIKAKVA ... ZLA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


e nasmija me s ovim bankrotom user posted image user posted image user posted image user posted image



Pa pola plate dajem za njihove sirupe i biljne preparate... Jedva cekam malo da odrastu da se malo odmorim od lekara i lekari od mene.user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:18:09   
Anoniman
probaj draga moja MamaNp s ovim vjeruj mi da mi je Meri zadnji put Bogu hvala imala temperaturu prije godinu dana (da ne ureknem ne dao mi Bog)...znači meni je pomoglo 

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:20:48   
mamanp
Sigurno hocu.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.9.2009 14:22:42   
mihi
Najbolje je po meni davati sezonsko voće i povrće sok ili presno, sve ovo drugo je pitanje organizma kako će da odreaguje (neko + neko ne).  Ja sam starijem sinu daval IMunal kapi po savetu lekara jer ima Herpes simplex ša ga je to mučilo dok je bio manji, i super je odreagovao nije mu se pojavio nekoliko godina a ranije je stalno kad god se vrazboli izađre i on na ustima.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
15.9.2009 13:07:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Najbolje je po meni davati sezonsko voće i povrće sok ili presno, sve ovo drugo je pitanje organizma kako će da odreaguje (neko + neko ne). 


naravno Mihi slažem se u potpunosti

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
18.9.2009 8:03:46   
Anoniman
samo što se pohvalih neki dan kako mi nisu godinu dana bili bolesni, sinoć nos kod oboje, hvala Bogu nema temperature, ali Meri se tako zakašlje kao da će se ugušiti, razlog valjda se sline slijevaju, cijelu noć se budila bukvalno na svakih 20 minuta
Dino je dosta dobro, samo slini, al vidjećemo user posted image

i gdje sad da prebacim ovo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
18.9.2009 8:06:06   
Anoniman
Nećeš ti više ići na godišnji, posle se vratiš, i ništa više ne znaš gde da pišeš.

Otvori temu, ebote! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
18.9.2009 8:07:05   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here