|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
8.2.2019 9:09:29   
IvanaSK RR
Ja sam maci prosle godine svasta kupovala. Brdo para sam dala. I ništa!
Od letos joj ne dajem nista. Odustala sam.
Ona bolje jede od sina, a gvozdje joj je skoro uvek nize. Popila je ab koliko neces, a sin je za jedanaest godina mozda dva, tri puta.
Ne kupujem vise nista.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
8.2.2019 9:21:29   
Duškić
Seka uzima deci neke imunocink tabletice.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
9.2.2019 6:55:07   
Jekica86
Na nasem meniju je uvek doata voca i povrca, kozji sir i redovna konzumacija meda .
Uzimala sam IMMuno sirup od pharmalife jedino.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
9.2.2019 7:33:14   
emicaa
Ja sam odavno misljenja da su ovi preparati samo mamipara.Bolje davati cijelu zimu vitamin D i probiotik nego bacati pare na preparate za jacanje imuniteta

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
9.2.2019 8:00:55   
vocicana
Ja sam detetu ukljucila najdivniji Melbrosin, za decu koja nisu alergicna na med, kao i preparate meda. Sastav, med, propolis, polen i maticni mlec. Ujutru dobija pola kasicice da zvace, mrsti se, ali smo prebobali trecu nedelju u vrticu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
15.2.2019 11:15:50   
branki*
mi sinu od pre neki dan opet dajemo kompleks vitamina za decu solgar,to nam preporucila dr.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.4.2019 10:00:39   
Sanjica26 RR
Mi vec tri meseca pijemo Claricell tabletice. Mnogo sam skepticna prema preparatima za imunitet. I posebno kad nam je nas pedijatar rekao da od toga nema vajde. Medjutim, kad sam otisla sa T kod njene dr i pricale smo koliko je T zdrava, a S malo malo bolesna. Ona mi je preporucila Claricell. Pije ih vec tri meseca i do sada se nije razbolela. Inace kod nje odmah krenu opstrukcije. I dalje sam skepticna. Mozda joj je ojacao organizam.user posted image
Da napomenem moj kolega i koleginica isto daju decici. Mali ima dve godine i super je. Inace je non stop bolestan. Kolega ima starije dete, ali je cesto bio bolestan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.4.2019 13:16:55   
Rosita


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja sam odavno misljenja da su ovi preparati samo mamipara.Bolje davati cijelu zimu vitamin D i probiotik nego bacati pare na preparate za jacanje imuniteta



Isto mislim. Ja sam, eto, uzela immuno zn, po preporuci pulmologa, dajem tek tek, nekad zaboravim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
24.4.2019 13:40:28   
Maraj
Rosi i ja L davala imuno cink. Nista...celu zimu bio bolestan. Trenutno pije Imunotrofinu. Ajd...videcu i za to..navodno mozda moze da smanji i krajnik ...
Ma verovatno je bacanje para...a roditelji ko roditelji...slabi na decu...pa ajd...da se kupi i proba i to...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
25.4.2019 10:11:59   
AnaTamara
Mi smo koristili Imunotrofinu 3 meseca, ni jednom nije bila bolesna, a do tada...ne zelim ni da se secam. Sada samo med i propolis

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
28.4.2019 17:28:31   
kamičak
Imuno sa cinkom i bakrom, mora se koristiti nekoliko meseci bez prekida. Nije bas povoljno, ali dobro jeste.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
11.9.2019 2:05:57   
Mirko Svirko
Davala sam detetu imuno sirup, revitu, vitamin C, sanostol, imunocink, multivitamol...E sada ja sam njemu i pored sirupa svakog dana davala cveklu blendiranu onako spricem pa se malo mrsti ali prodje. I jedan period sam mu davala domaca prepelicja jaja i to sam umutila sa malo meda i muckala mutilicom za nes i to bude onako penasto pa se i nije bunio.


Ne znam sta da kazem o preparatima. Nekad nije bolesan, nekad krene pa sa jedne infekcije uleti u neku drugu pa se to lecenje oduzi..Jedan pedijatar je rekao da su preparati "sarena laza".. drugi je rekao  da je to sve super.. treci je rekao da to ne moze da skodi..Pa sada pijemo trenutno imunocink. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.9.2019 19:32:16   
flamingos
Imunocink smo i mi pili.Šta znam,pomaže,opet iako ga je pila pokupi sve iz škole.Sad nam za ovaj problem ne znači ništa za jačanje imuniteta.Celo leto nije joj ništa zasmetalo,kako krene u školu eto problema.Njoj i ambrozija smeta.U drugom polugodištu manjih problema imamo,adaptira se,a ovaj početak školske godine nam je baš problematičan.Ali,izguraćemo


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.9.2019 20:37:11   
milicicak
Kupih danas Imunoglukan za V. Sa mini bubom se dobro pokazao, videćemo...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.9.2019 23:03:41   
Mirko Svirko
I nama je problem taj sam pocetak skolske godine jer pokupi po neki virus i eto odmah reakcije.. A onda se na to nadozveze jos nesto.. zato i kazem ne znam vise ni sta je dobro ni sta da pije od tih preparata. Izguracemo nekako 👍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
12.9.2019 23:09:47   
Mirko Svirko


IZVORNA PORUKA: milicicak

Kupih danas Imunoglukan za V. Sa mini bubom se dobro pokazao, videćemo...






Da li si zadovoljna Imunoglukanom?I koliko ml se daje detetu od 22kg?Pretpostavljam da 4ml. Ali vidim da ima i neka povecana doza.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
13.9.2019 19:22:48   
jane1
Ne piju se sirupi za imunitet kako treba, pa deluje da nema efekta. Imunocink je jedan od boljih kod nas.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
2.11.2019 12:34:26   
Mirko Svirko
Dan pre operacije smo zavrsili iminocink i stvarno je dobar. Duze vreme pijemo i ima efekta. I iminosirup kad bidemo izasli davacu mu. 

(odgovor članu jane1)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
2.11.2019 13:20:51   
kamičak
Odlican je Imuno sirup kao i Omega kapi. To je Pharmalife ❤

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.12.2019 0:43:36   
Slavkic
A sta koristite od prirodnih stvari za jacanje imuniteta


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.12.2019 8:40:49   
mama Jo
Mi sada samo propolis kao dodatak, ostalo sve ishrana. On nam se pokazao kao stvarno odlican

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.12.2019 8:41:43   
Slavkic
I mi koristimo propolis 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.12.2019 8:43:42   
mama Jo
Odlican je i za divno cudo hoce da ga piju iako nije bas nekog prikatnog ukusa.
Od kad njega puju, prosao je ceo mesec bez prehlade za divno cudo

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.12.2019 8:51:52   
Slavkic
I moji su se u početku bunili sad malo u med stavim i pojedu bez problema


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
14.12.2019 12:54:08   
Dragce86
Nama je pedijatar savetovala Omega junior kapi i Imunoglukan sirup, tako da to uzimamo preko zime a stavljamo i med u caj obavezno i limun.

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here