|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 21:35:41   
Ana RR
Baš mi je žao što neću moći da dođem..

lepo se provedite, drugari user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 21:40:10   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Svaka čast, Mišu! user posted image
Da li postoje mesta za sedenje za sve?
Ne znam kada ćemo stići jer mm radi do kasno, a treba još da stignemo iz Pa. user posted image



postoje ali su nam zato rekli da dođemo ranije, da nam ne bi ostali uzimali stolice...oni neće moći da obuzdaju narod, tako su mi rekli.......

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 21:41:29   
Anoniman
E devojke jedva cekam da upoznam i ostale. Dunja ja bi njih sve tamo postrojila, ukljucujuci i sefa smene, ali nisam htela da se mesam a i cekao me rucak i zabrinuti svekar, da slucajno ne smrsam i ne pregladnim user posted image

Pored piva rezervisite i jedan viski user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 903
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 21:44:17   
Anoniman
Anci, zasto ne mozes da dodjes? Nadam se da nisi opet bolesna

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 904
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 21:48:00   
Ana RR
Nisam bolesna (kuc,kucuser posted image ) ali ne mogu da stignem.. jbg. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 21:53:57   
Anoniman
Bas mi je zao user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 906
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 22:12:26   
Ana RR
 Biće još prilika user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 22:24:51   
Pretty78
i ja cu mozda okasniti 10-15 minuta mm radi do 16h pa dok dodje kuci 16:40 dok ruca , pa se presvuce pa dok krenemo.....maya, sm, jmpm, maya da mi cuvate mesto pliiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzz blizu vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 22:26:19   
Pretty78
i da, umalo da zaboravim......nemoj sutra da mi se predstavljate imenom i prezimenom jer cu se pogubiti user posted image ....MOLIM VAS PRVO NICK pa onda ime...............falaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 22:58:43   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Pretty78

i ja cu mozda okasniti 10-15 minuta mm radi do 16h pa dok dodje kuci 16:40 dok ruca , pa se presvuce pa dok krenemo.....maya, sm, jmpm, maya da mi cuvate mesto pliiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzz blizu vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pih, ja reko'' da se druže zet i snaja, a ti tako... Neka, neka...user posted image

< Poruku je uredio New Mom -- 22.12.2010 23:03:14 >


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 23:01:02   
Pretty78
ma dodjemo ali ne u 17:30 mozda u 17:40 a ako mm se potrudi i potrci kuci mooooooooooooooooooooooooooooooooozda stignemo i na vreme


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 23:02:53   
Didy
Ja ne vodim muža, dobio je radne zadatke (od mene) za sutra posle podne, tako da nema vremena.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 23:04:23   
New Mom
Mislila sam na boldovan deo.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 23:06:17   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nisam bolesna (kuc,kucuser posted image ) ali ne mogu da stignem.. jbg. 


A ja sam se bas radovala da te upoznam user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 23:08:08   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: New Mom

Mislila sam na boldovan deo.user posted image


pazi kad nisam ni videla boldovan deo user posted image user posted image user posted image
pa i tebe sam navela....ti ,maya, jmpm i lanalejena user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 23:08:56   
New Mom
Čitaj bolje.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: RR Deda Mraz 2010
22.12.2010 23:10:09   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Pretty78

i ja cu mozda okasniti 10-15 minuta mm radi do 16h pa dok dodje kuci 16:40 dok ruca , pa se presvuce pa dok krenemo.....maya, sm, jmpm, maya da mi cuvate mesto pliiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzz blizu vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ti ne vidis da tu pise NM??????? user posted image   greska u kucanju


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: RR Deda Mraz 2010
23.12.2010 8:17:20   
Jeca*
Dobro jutro!
Luka danas ima deda mraza u vrticu, pa deda mraza popodne....kakav uzbudljiv dan user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: RR Deda Mraz 2010
23.12.2010 8:30:46   
minavb
Drugari lepo se provedite!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: RR Deda Mraz 2010
23.12.2010 8:36:45   
mihi
Hvala Mina pa da nam se Vi pridružite sledeće godineuser posted image .

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: RR Deda Mraz 2010
23.12.2010 8:39:19   
SUPER MAMA
Prijo jel se spremate, polako...user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: RR Deda Mraz 2010
23.12.2010 8:41:32   
Anoniman
Ja od sinoć skupljam mleko, jedva nakupih 140ml user posted image , a ne znam ni koliko bih ostavila mami da ima dok smo mi na Deda Mrzi. user posted image Ja bih joj ostavila bar 200ml... 

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 922
   RE: RR Deda Mraz 2010
23.12.2010 8:43:46   
minavb
IZVORNA PORUKA: mihi

Hvala Mina pa da nam se Vi pridružite sledeće godineuser posted image .

Jedva cekam!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: RR Deda Mraz 2010
23.12.2010 8:45:42   
mihi
Zaviri u slicice stavila sam Miloša i Luku.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: RR Deda Mraz 2010
23.12.2010 8:48:52   
SUPER MAMA
Videla sam juce mihi, kolko je porastao.
Samo si trebala da okrenes slike iskrivila sam vratuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jedva cekam veceras da vas sve upoznam.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here