|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2010
14.11.2010 17:47:39   
lanajelena
Deda mraze ,deda mraze...

Jedva cekamo...

Mayo javi mi na pp kad bude trebalo da se daju pare ili ako treba neka pomoc jer u poslednje vreme slabo stizem da sve propratim

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: RR Deda Mraz 2010
14.11.2010 17:51:25   
Pretty78
hocu i jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ako niko nema nista protiv naravno

i ako treba nesto da se plati da javite
NS
Martina 3
David 0

< Poruku je uredio Pretty78 -- 14.11.2010 17:56:11 >


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: RR Deda Mraz 2010
15.11.2010 11:56:29   
Maya21
sredila sam spiskove user posted image
Snelle je na spisku za Bg a Pretty78 za NS user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: RR Deda Mraz 2010
15.11.2010 12:02:32   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Maya21

sredila sam spiskove user posted image
Snelle je na spisku za Bg a Pretty78 za NS user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: RR Deda Mraz 2010
15.11.2010 22:38:30   
argus
Pemica glasi: Deda mraze, deda mraze poljubi me u d... tata i mama će svašta da mi kupe. Malo šale, valjda se ne ljutite.

_____________________________

Srećna mama

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: RR Deda Mraz 2010
16.11.2010 21:32:56   
LillyT
Ja bih se prijavila za Bg, ali ne znam datum jer ako je kao i u NS-u, onda nismo tu jer je to vikend koji pada za Božić user posted image Ako bude malo ranije ili kasnije, dolazimo Lara i ja



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu argus)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: RR Deda Mraz 2010
17.11.2010 17:28:25   
Maya21
Drage mamike hajde da se dogovorimo koliko ćemo para skupljati za paketiće. Deda Mraz i prostor su 500. Prošle godine su u paketiću bile grickalice neke ( smoki, štapići i tako to ) par sokića, bojanka, lopta. Bilo bi lepo da se dogovorimo do 1. decembra kada bih skupljala i novac pa da mogu polagano da sređujem paketiće user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: RR Deda Mraz 2010
17.11.2010 20:41:40   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja bih se prijavila za Bg, ali ne znam datum jer ako je kao i u NS-u, onda nismo tu jer je to vikend koji pada za Božić user posted image Ako bude malo ranije ili kasnije, dolazimo Lara i ja




onda predlažem da u BG bude subota 18.12.

ja ću tražiti igraonicu za taj datum............

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: RR Deda Mraz 2010
17.11.2010 22:02:50   
lanajelena
Ja se slazem sta god i koliko god da treba,vazno da deca budu srecna,samo javi ako treba neka pomoc user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: RR Deda Mraz 2010
17.11.2010 22:03:44   
lanajelena
Cek cek jel ja to tek sad vidim ili si ti Maya dobila novo zvanjeuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: RR Deda Mraz 2010
17.11.2010 22:10:28   
LillyT
Dunja, hvala ti što misliš na mene, ali da vidimo šta kažu ostale mame, ne bih da se  zbog mene jedne menjaju se planovi. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: RR Deda Mraz 2010
17.11.2010 22:17:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maya21

Drage mamike hajde da se dogovorimo koliko ćemo para skupljati za paketiće. Deda Mraz i prostor su 500. Prošle godine su u paketiću bile grickalice neke ( smoki, štapići i tako to ) par sokića, bojanka, lopta. Bilo bi lepo da se dogovorimo do 1. decembra kada bih skupljala i novac pa da mogu polagano da sređujem paketiće user posted image


Maya, hoćeš praviti paketiće po uzrastima? Koliko ima smisla prijavljivati bebe?

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: RR Deda Mraz 2010
17.11.2010 22:20:47   
Anoniman
Mislim da treba da predložimo otprilike koliko para da damo za paketićuser posted image
Po meni, 500-600 dinara, mislim da za to može da se napuni ona kesauser posted image a da se ipak nađe i neka igračkica, slikovnica...šta ja znam, aj predlažite ženeuser posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: RR Deda Mraz 2010
17.11.2010 22:20:52   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: LillyT

Dunja, hvala ti što misliš na mene, ali da vidimo šta kažu ostale mame, ne bih da se  zbog mene jedne menjaju se planovi. 


I meni odgovara, jes da mi je sutradan slava ali uklopicu nekako vreme.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: RR Deda Mraz 2010
17.11.2010 22:24:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Mislim da treba da predložimo otprilike koliko para da damo za paketićuser posted image
Po meni, 500-600 dinara, mislim da za to može da se napuni ona kesauser posted image a da se ipak nađe i neka igračkica, slikovnica...šta ja znam, aj predlažite ženeuser posted image



Kesa može da bude puna za relativno malo para ako se puni grickalicama. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: RR Deda Mraz 2010
17.11.2010 22:26:40   
Anoniman
Pa to ti pričam - lopta, bojanka, zvečka, brdo smokija, bananica i malo plazme (ona je ipak skupa)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: RR Deda Mraz 2010
18.11.2010 0:11:41   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Tash


Maya, hoćeš praviti paketiće po uzrastima? Koliko ima smisla prijavljivati bebe?



Ovo sam ja htela da pitam...Da znam da li da se prijavljujem ili ne..


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: RR Deda Mraz 2010
18.11.2010 0:13:36   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: LillyT

Dunja, hvala ti što misliš na mene, ali da vidimo šta kažu ostale mame, ne bih da se  zbog mene jedne menjaju se planovi. 


stvarno mislim da je to dobar datum i inače user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: RR Deda Mraz 2010
18.11.2010 0:18:48   
liliana
Kak če vama bit lepo zajedno !!! Baš mi je žao što nisam bližeuser posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: RR Deda Mraz 2010
18.11.2010 0:26:40   
indy_25
I meni je zao bas imam veliku zelju da vas upoznam jer ste sve rr zene divne zaista.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: RR Deda Mraz 2010
18.11.2010 8:12:45   
Maya21
I prošle godine su paketići pravljeni po uzrastima, bebe su dobile par kašica, bebi sokić i plazmu, igračkicu i knjižicu i loptu mekanu onu za bebe, bio je malkice prazniji paketić. A VELIKI su dobili grickalice, sokiće, bojanku-priču, loptu i dosta sitnih slatkiša - bananica, onih malih bombonica...
Meni je svejedno, čekam vas da se dogovorite user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: RR Deda Mraz 2010
18.11.2010 8:14:08   
Maya21

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Cek cek jel ja to tek sad vidim ili si ti Maya dobila novo zvanjeuser posted image


samo za ovu temu, to ja po potrebi user posted image
Ionako ovde imam najviše staža, posle guppy user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: RR Deda Mraz 2010
18.11.2010 8:31:54   
Jeca*
meni je ok taj sadrzaj paketa. Radije bih dala koji dinar vise, ali da im ostane neka igrackica za uspomenu, nego samo grickalice....Izgleda da ona igraonica koju sam predlagala vise ne radi user posted image  ali vidim da se dunja angazovala oko neke pa cekam da cujem nju user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: RR Deda Mraz 2010
18.11.2010 8:56:26   
lanajelena
I ja sam za to bolje neki dinar vise ali da bude igrackica...kod mm dobiju ogromne paketice pune slatkise(i to bas dobrih)ali nijedna igracka i bas se vidi razocarenje dece svake godine

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: RR Deda Mraz 2010
18.11.2010 8:56:56   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Maya21


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Cek cek jel ja to tek sad vidim ili si ti Maya dobila novo zvanjeuser posted image


samo za ovu temu, to ja po potrebi user posted image
Ionako ovde imam najviše staža, posle guppy user posted image


Onda zasluzujes mnogo vise user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here