|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 11:48:01   
SUPER MAMA
To pod obavezno mihi.Recimi jel imas profil na FB?

Inace ja sam skoro sve videla i pozdravila se sem sa Alexx nisam i Ribizla na kraju sam je videla mnogo slatka je ko devojcica.


< Poruku je uredio SUPER MAMA -- 24.12.2010 11:49:38 >

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 11:49:55   
mihi
Imam pisem ti sve u pp, odmahuser posted image .

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 11:55:36   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: mihi

Nensi ja sam tebe prepoznala po nekoj slici ali me Miloš sludeo pa nisam uspela da priđem da se upoznamo, sledeći put obavezno.user posted image


Ja jedva cekam sledece druzenje user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 11:59:05   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: mihi

Imam pisem ti sve u pp, odmahuser posted image .


Cekamuser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 12:18:24   
Snelle
Žene, ja sam toliko iznenađena sinoćnim otkrićem, da moram sa vama da podelim sve! Post će biti verovatno poduži, ali moram od Kulina Bana, sorry.
Radi se o meni i Lesici. Žene koje se bile sa nama dvema u trećem tromesečju, znaju da smo se na trećem upoznale i jako zbližile jer nam je bio isti VTP. U šali smo se zvale bliznakinje, jer su bebice trebale da se rode istog dana. Lesica je od početka znala da će se poroditi u Mišoviću, ja sam htela tamo, ali nisam imala ni vezu, niti sam tamo vodila trudnoću...pa su šanse bile jako male da ću se tamo poroditi, ali sam od svog dr ipak uzela uput za DM, pa šta mi Bog da.
17.05. meni stiže poruka od Lesice da je 4 prsta otvorena, bez bolova i da su je zadržali u DM-u. Još mi kaže da požurim i ja, jer joj se čini da ima slobodnih ležajeva, pa će me sigurno primiti. Te večeri i meni kreću kontrakcije, koje su trajale 24 sata bez prekida, ali su bile u nepravilnim razmacima, pa nisam otišla u porodilište. Na nagovor RR-ovki u ponoć izmedju 18. i 19. maja odlazim u DM. Primaju me! I tog jutra na svet dolazi moja Lana. Smeštaju me u sobu, i malo kasnije u moju sobu ulazi Lesica i donosi mi plazmu da se okrepim posle porodjaja. Ostale smo u kontaktu nakon toga, ali se nismo videle, sve do sinoć! Nakon našeg skupa ona odlazi kod svojih roditelja, pokazuje mami fotografije....mami sam jako poznata! Dok su razgovarale odakle bih joj mogla biti poznata, shvataju da smo se nas dve igrale dok smo bile deca, davnih 80-ih! Naime, i moja i Lesicina mama su rodom sa Kosmeta i kao devojke su živele u komšiluku, tj. kuća uz kuću. Udajom su se preselile za Srbiju, ali su dolazile u poset_u roditeljima, i kad god bi se u isto vreme našle u tom mestu, Lesica i ja bi se družile. Nas dve ovo naravno nismo imale pojma, jer smo bile jako male! Ja se ježim dok vam sve ovo pišem!
Šta reći, osim da život piše romane!
I naravno, da nije bilo RR-a, ja se ne bih opet srela sa svojom drugaricom iz detinjstva, i kako se posle ispostavilo i daljom rođakom user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 24.12.2010 12:32:23 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 12:23:52   
mihi
Divna pričauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 12:27:05   
anajid
Snelle,divno,kakva slucajnost!Zivot zaista pise romane!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 12:33:43   
Mishica 77
Snelle, neverovatno! Baš mi je drago! user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 12:41:39   
minna
Snelle bas divna pricauser posted image Super su slicice, i bg i nsuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 12:42:56   
Anoniman
Bilo je super super sjajno sinoc user posted image user posted image user posted image
Moja beba je sve vreme spavala,Andrej je kasnio,a posto je bio najstariji dominirao je nad konjicima u igraonici user posted image Mame i cekalice nase user posted image user posted image user posted image Nemam reci,Lesica je ocekivano sasava i puno slatka,njena Lenka ce biti nasa drugarica ! user posted image Snele je eleganC slatkica sa bebom koja je kao med,i onom cupavom crnom kosicom user posted image user posted image Nala,zeno!Ja sam sa tako malom bebom izgledala kao da bolujem od neke neizlecive bolesti a ti !!! Sjajna si i vesela i slatka i plava i mekana i super superuser posted image user posted image Jeca je super jedna izgubljena mamika koja je mnogo lepa,onako mackasto lepa i zgodna i nasmejana user posted image Lovila sam njenog Luku,i Luka je mali princ sa super frizurom user posted image Tatamata i njegove slatke damice,Ana je kao med i pricala mi je o tanama(sijalicama) sa onih nekoliko zubica,kako je slatka user posted image Onda sam videla Nensi koju sam prepoznala po Vuku user posted image Kakav mali dasa,vice smeje se sve vreme,mlati onim rukicama i nogicama,sladak je kao secer user posted image A Nensi je jedna mirnica,bar sam ja stekla takav utisak a mislila sam da je neka goropadna zena user posted image A ona,kao pahulja,smedja pahulja user posted image Moniku sam prepoznala(SM) prava je devojcica,sve crveno,kikice,osmeh kao pipi user posted image user posted image A SM i njen dragi su veseli i visoki ljudi user posted image user posted image Nisam sa njima progovorila ni rec pa ne mogu reci nista drugo user posted image Kao i Mislica,koja ima divne nokte user posted image Njena beba mi je najslicnija mojoj bebi pa i posebno draga user posted image Rivanu nisam uopste skontala,dok nisam ovde videla sliku user posted image Mihi jesam po malom Milosu kome su one velike oke bile pune suza zbog onog nevaljalog klovna user posted image Takodje nismo progovorile ni rec nije bilo moguce jer je malisa bio stalno uznemiren user posted image
A onda Dunja koja je za rubriku verovali ili ne,osmeh devojka NE skida sve vreme koje smo bili tamo,ide Dunja a iza Dunje pun dzak pozitivne energijeuser posted image user posted image Mali mis,jao sto je ta devojka slatka i ona nasa Suncica,pa to nije normalnouser posted image user posted image Suncice draga,hvala ti sto si mi pazila bebu dok je spavala user posted image A viking je jedna opasnica skrivena iza bebi plave kose user posted image Lepa lepa ..LiliT je jedna otkacena devojka za koju mi rekose da licim na nju,hvala na komplimentu user posted image
I Aleks koju sam uhvatila u igraonici kako ne pusta onog svog slatkisa od deteta user posted image user posted image Isto jedna vesela mama sa slatkom frizurom user posted image Nekog sam mozda propustila,mnoge nisam lepo ni upoznala,bice prilikeuser posted image Bilo nam je jako lepo sinoc,hvala vam na tomeuser posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 1135
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 12:59:40   
Mishica 77
Svaka ti čast na postu... sve si pomenula... user posted image
Krivo mi je što mnoge nisam upoznala... biće prilike.
Baš je i mm rekao za tvoju bebu kako je slatka... setili smo se naše Isidore.... i ona je tako "mrvičasta".

p.s. ženo, kad si uspela da mi vidiš nokte u onom haosu? user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 13:00:30   
Anoniman
Prvo nokte gledam user posted image A tvoji su divni user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 1137
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 13:04:35   
Mishica 77
Hvala, hvala, trudim se.... user posted image i meni je to bitno i jedna od stvari koju prvo gledam kod osobe. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 13:07:40   
lanajelena
Snelle kako divna prica...drago mi je zbog Vas user posted image ...inace mm je sa Kosmeta mozda Vam je drugar user posted image


Moje dece nema sa dekom user posted image ...kad mm uvek zaboravi fotoaparat a kad ga ponese ili mu je puna memorija ili prazne baterije user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 13:08:44   
Anoniman
Nisam skontala ko je Mejvis user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 1140
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 13:09:10   
Anoniman
LJ, Mayin muž je slikao svako dete sa Dedicom, postaviće ona sigurno slike kad bude imala vremena, njoj je sutra Božić pa je sigurno u posluuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 1141
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 13:11:56   
Mishica 77
Imaš neke slike nazad... pogledaj... 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 13:16:35   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Nedja

LJ, Mayin muž je slikao svako dete sa Dedicom, postaviće ona sigurno slike kad bude imala vremena, njoj je sutra Božić pa je sigurno u posluuser posted image


superuser posted image ...nije nista hitno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 13:18:40   
Maya21
samo na kratko, zaboravila sam juce...

user posted image

molim vlasnika mi se javi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 13:23:21   
lanajelena
Tu smo user posted image ...pazi kad nisam ni primetila da je ispala user posted image

< Poruku je uredio lanajelena -- 24.12.2010 13:24:28 >

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 13:29:56   
indy_25
Snelle meni su suze krenule dok sam citala, bas lijepo user posted image  sto sada znate da ste se druzile kad ste bile male.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 13:30:31   
*Alexx*
Snelle, ribizla user posted image Divne ste user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 13:35:39   
Snelle
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Snelle kako divna prica...drago mi je zbog Vas user posted image ...inace mm je sa Kosmeta mozda Vam je drugar user posted image



Ako je ovako divan kao Lesica i ja sigurno jeste user posted image
Iz kog je mesta poreklom?


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 13:36:39   
Anoniman
Kako ste se vi divno proveleuser posted image ...
slike su superr, djecica i bebice prelijepe user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 1149
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.12.2010 13:51:20   
minavb
IZVORNA PORUKA: Snelle

Šta reći, osim da život piše romane!
I naravno, da nije bilo RR-a, ja se ne bih opet srela sa svojom drugaricom iz detinjstva, i kako se posle ispostavilo i daljom rođakom user posted image

Ja se najezihuser posted image  
Bas ste svi uzivali, nadam se da cemo i mi sa vama sledece godine da uzivamo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here